ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



kolega to sam ja več napisao samo stranica ispred

Znam, ali nisi dao link, barem ga ja nisam vidio.
Objava na službenim stranicama ZSE je za mene jedina nesumnjiva vijest, sve drugo može i ne mora biti istina.
[/quote]
ma ok upravu si, svedno sam se malo razočaro u ULPL, mislio sam da imaju jaču upravu pa da če popratit rast ove dionice kažem ti da sam pratio druge naše brodare oni su donekle popratili rast i digli cijenu dionice a mi smo 30% ispod njih šta se tiće cijene, a pogledaj vani unazad par dana cijene brodara su dosta rasle mada je dry ship bio negativan


ma ok upravu si, svedno sam se malo razočaro u ULPL, mislio sam da imaju jaču upravu pa da če popratit rast ove dionice kažem ti da sam pratio druge naše brodare oni su donekle popratili rast i digli cijenu dionice a mi smo 30% ispod njih šta se tiće cijene, a pogledaj vani unazad par dana cijene brodara su dosta rasle mada je dry ship bio negativan

Nisam ni ja baš previše zadovoljan jer trenutno brodari stagniraju. Imam puno više ATPL nego ULPL (2/3 : 1/3) i kod ATPL je situacija ista – stoji kao ukopana.

Šta tu možeš i šta da radiš ?!
Neki put se više kupuje Renault, neki put VW, a ponekad je FIAT u trendu. Trenutno mi se čini da su građevinari hit trgovine na ZSE. Vrlo lako poslije njih na red mogu doći brodari – naravno ako se nastavi pozitivan trend.
A što se cijene tiče, čini mi se da ULPL nikada neće dostići ATPL, ni po cijeni niti po likvidnosti, iako to objektivno možda i zaslužuje.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

po cijeni možda i ne, no po rastu će ju sigurno prestići … pozz kolegi kladioničaru [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ATPL i ULPL ce se sigurno cijenovno dodirnut,kad ce to biti ne znam.
Vjerujem u 2010 godini,sad dal ce se dodirnut u padu ili rastu, ne znam.

MRAVAK JE MOJ IDOL..LAZE, VARA ,KRADE I STAN MI DADE.


po cijeni možda i ne, no po rastu će ju sigurno prestići … pozz kolegi kladioničaru [thumbsup]

Pozz ! [wink]

halfte trinken, halfte Šarcu geben


ATPL i ULPL ce se sigurno cijenovno dodirnut,kad ce to biti ne znam.
Vjerujem u 2010 godini,sad dal ce se dodirnut u padu ili rastu, ne znam.

Vrlo mudro!
Ovaj post o dodirivanju ATPL i ULPL me strašno uzbudio!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


po cijeni možda i ne, no po rastu će ju sigurno prestići … pozz kolegi kladioničaru [thumbsup]

http://www.naftemporiki.gr/markets/quote.asp?id=.BAIT
11% u 11 dana.
Neloše [proud]

Scrapman

pa ova dionica opet najviše pada koma

danas idemi ispod 700kn volio bih da se varam ali vani PRE-market je u minusu Pre-market: 6.55 -0.21 (-3.11%)
Sep 14, 8:02AM EDT
nema ovome kraja


danas idemi ispod 700kn volio bih da se varam ali vani PRE-market je u minusu Pre-market: 6.55 -0.21 (-3.11%)
Sep 14, 8:02AM EDT
nema ovome kraja


Prodaj,u cemu je problem ?

MRAVAK JE MOJ IDOL..LAZE, VARA ,KRADE I STAN MI DADE.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=780dabbe-5287-426b-acbc-4da91e117e6a

[thumbsup]

samo što nije...



danas idemi ispod 700kn volio bih da se varam ali vani PRE-market je u minusu Pre-market: 6.55 -0.21 (-3.11%)
Sep 14, 8:02AM EDT
nema ovome kraja


Prodaj,u cemu je problem ?
[/quote]
kolega nije stvar u prodaji nego gledaj danima čamimo na mjesu dok druge dionice odrađuju rast

New Report

Close