ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.06.2024. u 07:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,40
174
10
16,80
17,40
1,75%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Konačno prodavače riješili muka


jedan dan vas ostavim bez drukanja za gore i kaj napravite, zrušite mi miljenicu,
a kaj ako danas ili sutra BDI naraste za 100-tinjak bodova onda bu jeftino? [wink]

nejde mi baš u zadnje vrijeme, danas 29+33 od jučer, znači fulam jedan dan [smiley]

ali su vani brodari povukli sutra bi moglo bit svašta a ULPL nije rasla danima


ali su vani brodari povukli sutra bi moglo bit svašta a ULPL nije rasla danima

Nema zurbe.

MRAVAK JE MOJ IDOL..LAZE, VARA ,KRADE I STAN MI DADE.

pa jel netko može pokrenut ovu dionicu jučer su brodari preko bare povukli 10% i više a mi čamimo koda su brodovi potopljeni

dragi putnici govori Vam Vaš kapetan: opustite se i uživajte u svojim naslonjačima no nemojte zaboraviti vezati pojaseve

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

lupi po asku i ti je prvi pokreni…. [lol]


lupi po asku i ti je prvi pokreni…. [lol]

pa i jesam po 713 ali nemam više municije

lupajte

ja sam pun ko sipak….nestalo pinezi [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

slažem se sa tim,ingra je izgubila momentum, i sad ce bit prekrcaja,a u koga drugog nego u uljanik plovidbu koja se vec danima ne mice sa mrtve tocke,rulja ce to brzo nanjušit,onda kreće stara dobra likvidnost na ulpl [thumbsup]

Clear a path,I'm goin home !


slažem se sa tim,ingra je izgubila momentum, i sad ce bit prekrcaja,a u koga drugog nego u uljanik plovidbu koja se vec danima ne mice sa mrtve tocke,rulja ce to brzo nanjušit,onda kreće stara dobra likvidnost na ulpl [thumbsup]

daj ne budite smiješni, pa tko je lud na 50 kn rasprodat Ingru kad je jasno da je kupuje neki jaki fond i da će cijena još dosta narasti, pa se prebaciti u ULPL koja životari na 700 kn već duugo vremena?! samo si vi držite vaš ULPL, ja ću opet u dokup Ingre, a vama svaka sreća s ovom dionicom i njenom upravom

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

kad mi pratimo samo padove pogledajte samo jučer koliko su Ameri i brodski sektor rasli

New Report

Close