ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad su makli one velike naloge [undecid]

nesto se ludo sprema sa ovom dionicom i THNK [shocked]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


nesto se ludo sprema sa ovom dionicom i THNK [shocked]

što naprimjer.



nesto se ludo sprema sa ovom dionicom i THNK [shocked]

što naprimjer.
[/quote]

ludi UP [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

jasno mi je da mi više ništa nije jasno….

samo što nije...

ljudi moji meni ova cijena odgovara..
pa ja bi volio da bude još 2 god na ovim razinama…
osim što sam 60% portfelja stavio u ULPL…,odgovara mi i to što svaki mjesec odvojim od plaće i kupim još 10 kom.
pa di ćeš bolje i tako već 9 mjeseci..
meni odgovara ovakova situacija pa čak i pad mada sam pun ko brod….
još jedno 10 mjeseci i laganini nadokupljivanja a onda gore…
pozdarav…
a ako i krene rast nitko sretniji od mene….
ma meni sve paše i pad i rast i stagnacija i skupljeni bollinger još 10 mjeseci.

živili..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


ljudi moji meni ova cijena odgovara..
pa ja bi volio da bude još 2 god na ovim razinama…
osim što sam 60% portfelja stavio u ULPL…,odgovara mi i to što svaki mjesec odvojim od plaće i kupim još 10 kom.
pa di ćeš bolje i tako već 9 mjeseci..
meni odgovara ovakova situacija pa čak i pad mada sam pun ko brod….
još jedno 10 mjeseci i laganini nadokupljivanja a onda gore…
pozdarav…
a ako i krene rast nitko sretniji od mene….
ma meni sve paše i pad i rast i stagnacija i skupljeni bollinger još 10 mjeseci.

živili..


A kakva ti je onda plaća……

Korkyra


A kakva ti je onda plaća……

prema opisu- vjerojatno tek malo vec od prosjecne u drzavnom sektoru [lol]

btw
ovo su drugovi pisali prije manje od 30 dana:

Uljanik plovidba: Top line boosted by USD strengtheningShipping company Uljanik plovidba announced figures for 2Q09. Net sales went up by 17% y/y thanks to around 16% y/y strengthening of USD. Company kept high rate of fleet utilization which was supported by time charter contracts which added stability to the top line performance and hedged volatile spot market. Material costs almost doubled from HRK 5.8mn to HRK 11.1mn backed by dollar movement and more frequent docking which was not seen in such intensity in 2008. In spite of strong cost growth, EBITDA showed moderate improvement of 4.6% y/y and amounted HRK 33.6mn in 2Q09 (margin of 56%). Delivery of tanker Kastav increased the balance sheet and brought depreciation increase from HRK 14.4mn to HRK 19.1mn (33% y/y growth). Consequently EBIT declined some 18% y/y to HRK 14.5mn. On the bottom line company saw profit of HRK 8mn which is 25% y/y drop, coming from weaker EBIT but as well due to HRK 1mn weaker financial result. We find overall result as a positive one although expected. Company was able to go through crisis on Global freight market without seeing red figures on the bottom line thanks mainly to time charter agreements.What we see as negative is liquidity meltdown in 2Q09 compared to 2Q08 where quick and cash ratio amount to 0.36 and 0.3, respectively (drop from 1.57 and 1.56). This was caused by strong CAPEX which was partially financed with own funds, while the remaining part was financed with higher leverage in q/q comparison where debt to equity went up from 1.3 to 1.7. By the end of the year another ship delivery is expected which could bring additional pressure on the liquidity.

http://www.google.hr/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=2&url=http%3A%2F%2Fwww.seenews.com%2F_c%2FSaveAs.php%3FId%3D163296%26Type%3D3&ei=HlGeSum8PNaKsAa-7YmuAQ&rct=j&q=Erste+Securities+-+Croatian+Equity+Daily+kastav&usg=AFQjCNG5jleHoZ4BLqaADTUcB_zH3vCYzA

u medjuvremenu se u top10 obznanio koncar… moze li on stajaznam smanjiti additional pressure on the liquidity, pa da prica i dalje ostane na We find overall result as a positive one although expected ? [lol] [tongue] [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


ljudi moji meni ova cijena odgovara..
pa ja bi volio da bude još 2 god na ovim razinama…
osim što sam 60% portfelja stavio u ULPL…,odgovara mi i to što svaki mjesec odvojim od plaće i kupim još 10 kom.
pa di ćeš bolje i tako već 9 mjeseci..
meni odgovara ovakova situacija pa čak i pad mada sam pun ko brod….
još jedno 10 mjeseci i laganini nadokupljivanja a onda gore…
pozdarav…
a ako i krene rast nitko sretniji od mene….
ma meni sve paše i pad i rast i stagnacija i skupljeni bollinger još 10 mjeseci.

živili..


pa koliko ti imaš plaču čovječe……….

trenutno mogu kupiti 25 ULPL od plaće…pa ti računaj……
a ne idem ni na skijanje i ostala sranja…..
umjesto štednje i uplaćivanja životnog bacio sve na dionice.

[wink]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



ljudi moji meni ova cijena odgovara..
pa ja bi volio da bude još 2 god na ovim razinama…
osim što sam 60% portfelja stavio u ULPL…,odgovara mi i to što svaki mjesec odvojim od plaće i kupim još 10 kom.
pa di ćeš bolje i tako već 9 mjeseci..
meni odgovara ovakova situacija pa čak i pad mada sam pun ko brod….
još jedno 10 mjeseci i laganini nadokupljivanja a onda gore…
pozdarav…
a ako i krene rast nitko sretniji od mene….
ma meni sve paše i pad i rast i stagnacija i skupljeni bollinger još 10 mjeseci.

živili..


A kakva ti je onda plaća……
[/quote]

a možda je on jedan od onih sa povlaštenom mirovinom..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

02 September 2009

Baltic Dry Index (BDI) -10 2413

još ću čekati s ponovnim ulazom

New Report

Close