ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


uprava prodala 890 dionica

Nije uprava nego trezor (članovi uprave imaju dionice na svoje ime, koje sada nisu prodavali) – da ne bi bilo zabune…

P.S. imam ULPL


…..dobro……….doduse navodno se svojedobno vratio neki macan iz kanade sa patentima toliko dobrim da sam imo dojam da je frajer reinkarnacija Nikole Tesle
pofuk

i?
vidiš da su mu patenti pomogli!

[lol]

1000 komada na prodaji..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


1000 komada na prodaji..

sada je vidljivo da je jača akumulacija u tijeku, a čini mi se da su svi oni mrga nalozi zadnjih tjedana upravo i bili Končarevi kako bi se pritisnulo prodaju. sad je jedino pitanje koji je target ulaza i koliko će ovo trajati.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

vratio se…trezor? pavletić?
ajmo insajderi…



…..dobro……….doduse navodno se svojedobno vratio neki macan iz kanade sa patentima toliko dobrim da sam imo dojam da je frajer reinkarnacija Nikole Tesle
pofuk

i?
vidiš da su mu patenti pomogli!

[lol]
[/quote]
…….mislis….??????
…..ja jedino vidim da taj nadasve naociti macan ima lepsi smesak
pofuk


1000 komada na prodaji..

svaki dan ista priča…pitam se dali to trezor pogoduje povoljnu kupnju nekom iz uprave ili je čisti iskrcaj..možda skupljaju lovu za kupnju uljanik brodogradilišta?
nekako mi se to ne sviđa,mislim na veliki ask.. [undecid]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

@pofuk

čuj, da imam njegovu mjesečnu plaću bio bi više nego zadovoljan



1000 komada na prodaji..

svaki dan ista priča…pitam se dali to trezor pogoduje povoljnu kupnju nekom iz uprave ili je čisti iskrcaj..možda skupljaju lovu za kupnju uljanik brodogradilišta?
nekako mi se to ne sviđa,mislim na veliki ask.. [undecid]
[/quote]
kao sto smo do sada naucili veliki ask izaziva uvijek veliko pitanje
pofuk

dobar je ovaj s 1143 komada….! Ko kladiona kad svi imaju isti zicer i svi pričaju o istom i isti igraju, zicer uvijek postane kiks dana i glavna tragedija!! Vidjet ćemo šta će bit ovdje!!


uprava prodala 890 dionica

izgleda da im nije bilo dosta [angry]

Kupnja – ULPL-R-A
10 710,00
50 708,51
15 708,50
31 708,01
11 707,90

Prodaja – ULPL-R-A
20 720,00
30 722,88
59 722,90
999 722,99
27 723,00

to se Končar krca dionicama iz trezora…..treba im lova za platiti neke dugove..sve ide OK [cool]

samo što nije...

New Report

Close