ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovaj promet (na današnji ukupni) samo dokazuje da je od svih brodara najaktualnija ULPL,razloge je suvišno i navoditi,mislim da se sve zna.Očekujem boom ove nepravedno superpotcijenjene dionice. [thumbsup]

Ne bi se bas slozio da je najaktualnija, to je kod brodara rezervirano za ATPL ali ovdje ocekujem veci rast u dolazacem periodu od spomenute. My personal opinion.
[/quote]

Mislio sam trenutno (odnosno u bližoj budućnosti,par tjedena ili mjeseci). [thumbsup]


Ma ova dionica je medenjak, sam da još eweteisti izadju iz nje, ima da bude amerika.

da malo sam sebe kvotam od prije 5 dana [yawn]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Idemo gore i to jako…..
BDI,nafta itd……juuuuuuuuuuhu,,điiiiiihhhaaaaaaaaa

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

BDI je pao za 1%, ajde sad svi po bidu, pa ovo će propasti koliko BDi pada [lol] [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

28. kolovoz 2009.
Član NO Uljanik Plovidbe otpustio 650 dionica

iskrcaj

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


BDI je pao za 1%, ajde sad svi po bidu, pa ovo će propasti koliko BDi pada [lol] [lol]

Šta misliš zašto su vijest da je Brajković otpustio 0,1% pustili baš danas?Koriste duplo štopanje jer su s tih 650 kom štopali i na burzi.Odlično!

Scrapman

Eto kolega 106XR sve transparentno u šahu uprave i top10 [lol] znamo ko kada kako koga gdje i čim [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kako se navodi u priopćenju objavljenom na Zagrebačkoj burzi, nakon navedenog otpuštanja Brajković posjeduje 25.264 komada dionica Uljanik Plovidbe koje čine 4,355 posto temeljnog kapitala i daju 4,355 posto glasova na Glavnoj skupštini.

čovjeku je to sitniš

luke, brodovi...

Na ta uprava <–> trezor preseravanja sam već uguglao…

Scrapman, 28.08.2009. u 14:44

Na ta uprava <–> trezor preseravanja sam već uguglao…

[huh] [lol] [thumbsup]

Scrapman


28. kolovoz 2009.
Član NO Uljanik Plovidbe otpustio 650 dionica

iskrcaj

treba mu ljudi za Konzum šoping, pa vikend ide [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

6.24
0.00 (0.00%)
Pre-market: 6.37 +0.13 (2.08%)
Aug 28, 9:24AM EDT
NASDAQ real-time data – Disclaimer

New Report

Close