ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Topi se ona tisućica na asku na 719,49, sidro popušta i ovaj brod će uskoro zaploviti prema 800…

BCTI je jučer okrenuo u plus 3%

Scrapman

Pojelo ga,sada bi trebalo ići brže. [lol] [lol]

Omjer broja transakcija i količine ukazuje da je manje kokošara.Nešto veći igrači nego inače danas skidaju.

Scrapman

Današnji promet brodara (do sada):

ATPL 901 000 kn
ULPL 876 500 kn
TNPL 38 500 kn
JDPL 31 000 kn
LPLH 0 kn


rako sam da neću više ovdje pisati, al samo još ovo…ovo smrdi na dokap- mudonje iz uprave prodaju na burzi za cash (koji će im kasnje trebat za nove dionice), nakon toga nestanu sa prodaje, trezor napuca za 300 kuna cijenu, ne potroši puno para jer se ovi maknu sa prodaje, i objave dokap po 400 kuna. kako ovo sve smrdi na to…

Bingoooooooooooooooooooooooooo, To ce tako i biti [cool]

Eeeeeeeeeeeeee sta znaci vjest znat unaprjed, to se zlatom placa braco [cool]

ULPL 1.146 000 (+2,36%)
ATPL 1.089 000 (+0,6%)

Izgleda da se Ivana7 prekrcava iz ATPL u ULPL…

Moram priznati da sam se jutros zabrinuo kad sam dobio visoku ocjenu za svoj post, ali sada pljušte jedinice, što znači da je sve OK.

Ovaj promet (na današnji ukupni) samo dokazuje da je od svih brodara najaktualnija ULPL,razloge je suvišno i navoditi,mislim da se sve zna.Očekujem boom ove nepravedno superpotcijenjene dionice. [thumbsup]

pjesma za ASK na ULPL
http://www.youtube.com/watch?v=66yhmkWurb4&feature=PlayList&p=B6B1956736463CAE&playnext=1&playnext_from=PL&index=53

to je najbolje sta se moze napravit jer ce ulpl dostic atpl


Ovaj promet (na današnji ukupni) samo dokazuje da je od svih brodara najaktualnija ULPL,razloge je suvišno i navoditi,mislim da se sve zna.Očekujem boom ove nepravedno superpotcijenjene dionice. [thumbsup]

Ne bi se bas slozio da je najaktualnija, to je kod brodara rezervirano za ATPL ali ovdje ocekujem veci rast u dolazacem periodu od spomenute. My personal opinion.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

New Report

Close