ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/uljanik-tankerska-i-uljanik-plovidba-daju-ponudu%3f,54473.html

No respect

Bez obzira na slab promet, veseli me što nema paničara i što su zadnje dvije kupnje skinute s aska, a nije se udaralo po bidu.

hm, bumo danas u dvije ili jednu blokadu [proud]

Danas u pisanom izdanju Businessa:

CILJANA CIJENA ULJANIK PLOVIDBE 1.200 kn.

Problem je što kad se "analitičari" raspišu o ciljanim cijenama, to obično završi na sasvim drugoj strani.
Najobičniji plaćeni oglasi.


Problem je što kad se "analitičari" raspišu o ciljanim cijenama, to obično završi na sasvim drugoj strani.
Najobičniji plaćeni oglasi.

Cijena Prodaja
710,00

10
711,00

20
714,49

17
719,99

1000
720,00

9
723,00

20
725,00

218
727,99

19
730,00

39
732,99

1
evo ga [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sjetite se da je prije nekoliko dana bilo 1000 kom na asku po 680 kn. Kada je taj nalog "pogrickan", više se nismo spuštali ispod 680. Nadam se da će tako biti i s ovim nalogom na 720.

P.S. Ja sam kupio po 680, i dalje držim ULPL.


Problem je što kad se "analitičari" raspišu o ciljanim cijenama, to obično završi na sasvim drugoj strani.
Najobičniji plaćeni oglasi.

Ma baš me briga iskreno što o čemu piše. Ova dionica definitivno vrijedi, a i opet se "štop" da ne bi pobjegla 🙂

1000 je bio i na 670 u zadnjoj korekciji.4000 na 760.Nisu trajali kad je rulja krenula.

Scrapman

rako sam da neću više ovdje pisati, al samo još ovo…ovo smrdi na dokap- mudonje iz uprave prodaju na burzi za cash (koji će im kasnje trebat za nove dionice), nakon toga nestanu sa prodaje, trezor napuca za 300 kuna cijenu, ne potroši puno para jer se ovi maknu sa prodaje, i objave dokap po 400 kuna. kako ovo sve smrdi na to…

I'LL BE BACK


rako sam da neću više ovdje pisati, al samo još ovo…ovo smrdi na dokap- mudonje iz uprave prodaju na burzi za cash (koji će im kasnje trebat za nove dionice), nakon toga nestanu sa prodaje, trezor napuca za 300 kuna cijenu, ne potroši puno para jer se ovi maknu sa prodaje, i objave dokap po 400 kuna. kako ovo sve smrdi na to…

I za mene je ovo bio jedan od razloga sto sam kupio ovu dionicu. Ovim spekulacijama ide u prilog to sto su i ranije radili na slican nacin (iako vjerojatno nisu trebali dizati cijenu), a imali su povoljniji omjer vlasnickog kapitala i duga. Ako jos dodamo spekulacije o tome da ce dati ponudu za Uljanik u nekom konzorciju… trebat ce im para…

Topi se ona tisućica na asku na 719,49, sidro popušta i ovaj brod će uskoro zaploviti prema 800…

New Report

Close