ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma ova dionica je medenjak, sam da još eweteisti izadju iz nje, ima da bude amerika.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

6.02
+0.12 (2.03%)
Pre-market: 6.07 +0.05 (0.83%)
Aug 24, 8:00AM EDT
NASDAQ real-time data – Disclaimer


Ma ova dionica je medenjak, sam da još eweteisti izadju iz nje, ima da bude amerika.

Je,bas medenjak i to onaj "medo medenjak",s previse meda pa je tvrd k’o kamen..ali kad ga malo pustis da odstoji ,opusti se i on [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Ma ova dionica je medenjak, sam da još eweteisti izadju iz nje, ima da bude amerika.

Je,bas medenjak i to onaj "medo medenjak",s previse meda pa je tvrd k’o kamen..ali kad ga malo pustis da odstoji ,opusti se i on [lol]
[/quote]
na ..malo ga prolupaš..pa je bolji

samo što nije...

opet se "netko" ukrcava…dobro je što je vlak ipak krenuo za UP…i uz ukrcaj

samo što nije...


opet se "netko" ukrcava…dobro je što je vlak ipak krenuo za UP…i uz ukrcaj

Šteta samo što su karte za taj vlak tako jeftine…


opet se "netko" ukrcava…dobro je što je vlak ipak krenuo za UP…i uz ukrcaj

Bilo je vrijeme da vlak polako krene..samo poučena ovakvim situacijama iz prošlih,(ne tako davnih vremena),još uvijek se pitam jeli to ukrcaj ili iskrcaj..?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



opet se "netko" ukrcava…dobro je što je vlak ipak krenuo za UP…i uz ukrcaj

Jednostavna logika kaže sljedće,ako netko proda-drugi kupi iz toga nam se nameće nevjerojatan zaključak,uvijek se netko iskrcava,a netko ukrcava.
Bilo je vrijeme da vlak polako krene..samo poučena ovakvim situacijama iz prošlih,(ne tako davnih vremena),još uvijek se pitam jeli to ukrcaj ili iskrcaj..?
[/quote]

Ovo je dionica sa najvećim potencijalom rasta od svih brodara što će se i pokazati u slijedećim tjednima. [thumbsup]


Ovo je dionica sa najvećim potencijalom rasta od svih brodara što će se i pokazati u slijedećim tjednima. [thumbsup]

U potpunosti se slažem [lol]

Na svim brodarima se događa akumulacija na ovim razinama. Taman kad cijeli market dobro potegne okrenut će i potegnuti i BDI indeks, a onda prodaje više neće biti. Sjetite se samo gdje je bila dionica ULPL kad je Crobi pred koji mjesec došao do 2.200. Ako se ne varam bila je na 970 kn. Fini potencijal rasta, a tada nismo bili svjesni da ULPL i u ovim teškim uvjetima ima odličnu dobit u 1H09.

gej-ts
pa vrijeme je da se ti i ja složimo oko nečega……. [lol] [thumbsup]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close