ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pričekajmo ponedjeljak i informacije sa NO ULPL, ali mislim da ćemo uskoro prisustvovati stvaranju jedne ogromne GRUPE (Uljanik-Tankerska-ULPL- Lenac- Adriadizel-Končar Group-Briuni riviera-banke?…..).
Ostali privredni subjekti u Hrvatskoj će prema toj grupi izgledati kao patuljci.

konzorcij…prerasta u trust….da li je pak to dobro,,,budemo vidjeli…no jedno je sigzrno…belika će moć biti u privatnim rukama nekolicine,,,, [angry]

samo što nije...

Evo još jednog članka o konzorciju! [proud]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f7268484-aae9-4292-ad57-2990336f52eb&open=sec

[cool]

ko bu, kaj bu je u ovom trenutku manje važno … važnije je da smo svakim trenom sve bliže strašilima na 708, 710 …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


ko bu, kaj bu je u ovom trenutku manje važno … važnije je da smo svakim trenom sve bliže strašilima na 708, 710 …

ma idu mi na živce……driblaju nas i onda ..erupcija!..Valjda vrše preslagivanje unutar portfelja….vjerojatno tu netko ulazi i kupuje…

samo što nije...

Baltic Exchange Dry Index 2752 UP 67
BCI Baltic Exchange Capesize Index 4708 UP 155
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2391 UP 51
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1709 UP 16
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 829 UP 1


konzorcij…prerasta u trust….da li je pak to dobro,,,budemo vidjeli…no jedno je sigzrno…belika će moć biti u privatnim rukama nekolicine,,,, [angry]

velika moc u privatnim rukama nekolicine odavno je na djelu… stvara organizacijske modele i blagoslivlja ih u zamjenu za poveci dio kolaca… ona je majka, a ne dijete… nema tu slucajnih ili nepredvidjenih poteza… tako ce biti i u ovom slucaju, ako bude ovog slucaja… bar sto se mene tice [tongue]
nama ostaje moderirano raspravljati o bdi/ffa budalastinama [lol]

btw- joka 14 je nakon odmoderiranja izdrzao manje od minute do prve jedince… pa ti to ne mozes vjerovati [lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

tko to danima gura dionicu prema dole i štopa rast jel netko ima neku informaciju pa lagano dokupljuje,jer malo sam pratio dionicu ATPL i ULPL uljanik plovidba sve više kasni rastom za atlanskom

Nastavak na prošlotjedne postove:

http://www.glasistre.hr/istra/vijest/97255

No respect

ništ se ne piše, ajd radi reda bum ja nekaj budući sam si nadokupil koliko sam mislil, dakle bdi up 22, i to ujednačeno, ajd ekipa do 4 h ima vremena da završimo u plusu

Večeras sam na HR radio 1. program slušao Dragutina Pavletića, lijepo je pričao o ULPL, osobito je istakoa da ULPL ima mladu flotu, da gradi još brodaova i da ima izvrsne posade na svojim brodovima, sve to jamči stabilne ugovore sa prvoklasnim uanjmiteljima. Nije puno govorio o konkretnim stvarima i brojkama, ali se da primjetiti da je optimist.


tko to danima gura dionicu prema dole i štopa rast jel netko ima neku informaciju pa lagano dokupljuje,jer malo sam pratio dionicu ATPL i ULPL uljanik plovidba sve više kasni rastom za atlanskom

ULPL kasni za ATPL zato što ima bolje poslovne rezultate i FI za 1H, kasni zato što ima novije brodove i kvaltietnije ugovore za svoje brodove.

New Report

Close