ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


što kažate na nastavak pada BDI? sad je već ispod 3000…gadno,ha?

Daaaa. To je stvarno gadno. Daj ti sad nama samo još objasni da li znaš što to znači za kretanje cijene ULPLa? Dal njima možda brodovi rade na SPOTu da bi to imalo utjecaj?


što kažate na nastavak pada BDI? sad je već ispod 3000…gadno,ha?

Jeftin ti je druk kolega. Konačno BDI u ponedjeljak već ponovo raste, pogledaj malo FFA na Balticexchange, koji se za dry (rasute terete) objavljuje svakog ponedjeljka, a za tankere svakog prvog u mjesecu. Prošli tjedan je BDI rastao pa je ULPL bila skliznula do 62x, na poslovanje ove firme tjedne oscilacije BDI nemaju nikakvog utjecaja.



što kažate na nastavak pada BDI? sad je već ispod 3000…gadno,ha?

Jeftin ti je druk kolega. Konačno BDI u ponedjeljak već ponovo raste, pogledaj malo FFA na Balticexchange, koji se za dry (rasute terete) objavljuje svakog ponedjeljka, a za tankere svakog prvog u mjesecu. Prošli tjedan je BDI rastao pa je ULPL bila skliznula do 62x, na poslovanje ove firme tjedne oscilacije BDI nemaju nikakvog utjecaja.
[/quote]
[thumbsup]

samo što nije...

Slaba likvidnost na burzi i još veće mrtvilo na forumu, pišite nešto o ULPL, Darku Končaru može i o revlucinarnom radu Rade Končara sve je bolje od ovog mrtvila.

evo da malo probudimo temu … prodajte koji mislite jer bu bdi opet podosta u minus pa da zaradite malo prije 2 popodne … još su samo sat, sat i pol do tada

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

o.k. … čujemo se oko 4 … ili još bolje u ponedjeljak … pa da vidimo hus mader blek vul pils [kiss]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

budući druk nije upalio … malo sam skinio s aska da se iskupim … pozz svima i ugodan vikend

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Bit će ovo dug vikend. [lol] [lol]


Bit će ovo dug vikend. [lol] [lol]

onda Vam zelim prijatan i nadasve lijep ovaj dugi vikend
pofuk

sto bi sjor pauleticu da izmedju ostalog zeli raspravljati i o privatizaciji hrvatskih brodogradilista ? [tongue] [lol]
http://www.zse.hr/default.aspx?id=26900

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Danas još malo minusa od majstora ali naivnih sve manje. Izdržaćemo još dan dva dok BDI ne okrene. [thumbsup]

[thumbsup]

samo što nije...

ovako nizak BDI znači da brodari voze s gubicima, tek iznad 4000 su na nuli tako da ne vidim nikakvog razloga za veselje ni kad BDI malo poraste. treba preživit ovu godinu i one poslije jer će izlaz iz recesije biti duuuug i spooor [yawn]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close