ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1034,48 kuna je cijean po kojoj je trz. kapitalizacija 600 milja kuna
time je dionica opet dozvoljena fondovima u portfelju

Good artists copy. Great artists steal.

kako stvari stoje..dolar je depresivan..nafta sigurno raste…da ne spominjem sve drugo, sve paramatre..to znači opet isti scenarij ..kao prije nekih mjesec dana??!!

samo što nije...

ako nafta ide gore, to je posljedica rasta TK i oporavka.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



bez naclačenja i drkanja…..
ti kažeš da je sad fer cijena po kojoj se trguje………

Naravno da tako kažem, ali ti me slobodno demantiraj i primjerom mi pokaži da je fer cijena ULPL recimo 1000 kn, tj. počisti sve do tog iznosa [thumbsup]
[/quote]
kolega, jel Vi to najprije napišete post pa onda lagano po asku, pa opet napišete post pa pomalo po asku, dobra taktika ali prije ili poslije i laganim ritmom Vam bu pobegl [proud]

no, no, polako, znate da ne smije preko soma jer onda fondići kolo vode [smiley]

evo malo teze za razmišljanje, koja se prije svega bazira na pretpostavkama;

mislim da se scenarij po kojem je ova dionica ovako nisko odvija zbog toga ..što ekipa moguće prodaje dionice iz top 10..kako bi kupili dionica Uljanik brodogradilište…nisam sto posto siguran..ali mislim da je to tu negdje..nažalost love nemam pa neću moći učestvovati u tome..nažalost

samo što nije...

niko nikoga ne poziva..niti da kupuje ili prodaje…neznam od kuda ti to..pokušavamo shvatiti uz iste parametre, recimo prije mjesec dana..cijena je bila znatno veća nego sada..gdje je razlog..to nas zanima….

Recimo da je prije cca mjesec dana "kapetan " pobjegao sa broda i nastala panika..polako se putnici oporavljaju od šoka .
[wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


ne vrijedi ti prosipanje žuči. imaju ljudi pravo, zasad smo na ovim razinama ili pomalo gore ali velikih skokova neće biti. po mojem sudu dok vani ne postane sve overpriced, a onda strani fondovi kreću polako u zemlje 6. svijeta, gdje trenutno i mi spadamo, pa da pokupe vrhnje iliti ga zdravo tkivo, ukoliko takvo još postoji. a izvješčima smo pokazali da ima ne jedna firma koja odoljeva ovom slomu Lijepe nam naše. SP kad pređe 1000 već je debelo overpriced, abrem po P/E pokazateljima, sliti će se lova ovdje, samo treba vremena. a to je ono što mi svi nemamo, nažalost.

neko mi se cini da je malo prerano za istu igru.
kjudi slabo pamte,ali bas toliko slabo…ne znam baš.

Good artists copy. Great artists steal.

da li još netko uočava iskrcaj na 700,00?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


da li još netko uočava iskrcaj na 700,00?

ne bih baš rekao

samo što nije...


da li još netko uočava iskrcaj na 700,00?

‘iskrcaj’ ? a zasto ne ‘prekrcaj’ ? [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



da li još netko uočava iskrcaj na 700,00?

‘iskrcaj’ ? a zasto ne ‘prekrcaj’ ? [tongue]
[/quot
Mislim da je prekrcaj, iskrcavaju se oni koji su kupovali ispod 650, a ukrcavaju oni koji se žele voziti do 900.

New Report

Close