ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bravo ULPL. svaka čast. koliko su samo vozarine manje nego u istom preiodu lani, a oni namlate skoro 30 milijuna neto dobiti i to uz _povećan prihod_.

prava mafijaška dionica, nema šta [thumbsup]

dodajte i to da se u proteklih godinu dana financijske ‘krize koja potresa svijet’ trezor udebljao za nekih 28 000 komada ( brojeci od kraja kolovoza/2008 http://www.zse.hr/default.aspx?id=21270 )…

nekome to krcanje trezora moze zvucati lose, ali uz prepostavku da svaka od trenutnih 35 tisuca, potencijalnom kupcu paketa, vrijedi barem 125 $ odnosno danasnju najnizu (neka mi oproste oni koji misle da je to previse)- tu cuci jos 23 milijuna kn [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Dobar jutar……….. ljubitelji najjeftinijeg lađara u rvata…………
Vjerujem da nas očekuje dobar tjedan pa rekao bi inaredni mjesec……..
Nakon onakvog izvješća s obzirom nastanje u svijetu i vozarina jako sa optimističan…..
jako vjerujem u ovog čađavog lađara i s obzirom na stanje cijena drugih definitivno je najjeftiniji …..

ćaos…….. [proud]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

evo dokaza da moja tvrdnja i tekakao ima temelje i da nije dr..kanje i u prazno…..

http://www.seebiz.eu/hr/analize/nafta-iznad-70-dolara,52503.html

[thumbsup]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

nek mi neko objasni..zašto već danas nismo na 800?

samo što nije...


nek mi neko objasni..zašto već danas nismo na 800?

Nismo na 800 jer velika većina smatra da je ovo realna cijena za ovo vrijeme. Ako ti smatraš da nije tako, poskidaj ti sve do 800 kn [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


nek mi neko objasni..zašto već danas nismo na 800?

a iamamo teret cijelog hrv. gospodarstva oko nogu 🙂
ali kad krenemo,fino cemo potegnuti,samo strpljivo

Good artists copy. Great artists steal.


nek mi neko objasni..zašto već danas nismo na 800?



nek mi neko objasni..zašto već danas nismo na 800?

a iamamo teret cijelog hrv. gospodarstva oko nogu 🙂
ali kad krenemo,fino cemo potegnuti,samo strpljivo
[/quote]
BADAVE VAM NAVLACENJE EKIPA…..dok ne pocnu dionice rast nema novih kupaca NEMA ,TKO JE KUPIO KUPIO JE TKO JE PRODAO PRODAO JE [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



nek mi neko objasni..zašto već danas nismo na 800?

a iamamo teret cijelog hrv. gospodarstva oko nogu 🙂
ali kad krenemo,fino cemo potegnuti,samo strpljivo
[/quote]
znaš što u pravu si..ne samo teret gospodarstva ..nego i probleme financijske prirode..benke nedaju lovu..čuo sam nešto o tome…a vidiš upravo bi sad trebao biti trenutak planiranja gradnje još brodova…sve su to igre velikih igrača..žele zadržati situaciju..gdje bi oni nastavili po starome…nema veze..imamo još vremena..cca 2 godine

samo što nije...

bez naclačenja i drkanja…..
ti kažeš da je sad fer cijena po kojoj se trguje………
jeli isto tako kažeš npa. i za atpl……
pasjeti se samo do prije određenog vremena da su te dvije dionice bile u egalu ili tek sa 10 % razmaka………
a danas su skoro 90%….
pa tko tu koga…..
imam ja i atpl ali mi netko nemože eći da je trenutna fer atpl 1200 a ULPL 650………
pa ljudi jest li vi normalini ili ćete biti dobro namagarčeni vi koji razmišljate drugačije..
naravno uz dužno poštovanje………
eto…..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


bez naclačenja i drkanja…..
ti kažeš da je sad fer cijena po kojoj se trguje………

Naravno da tako kažem, ali ti me slobodno demantiraj i primjerom mi pokaži da je fer cijena ULPL recimo 1000 kn, tj. počisti sve do tog iznosa [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ne vrijedi ti prosipanje žuči. imaju ljudi pravo, zasad smo na ovim razinama ili pomalo gore ali velikih skokova neće biti. po mojem sudu dok vani ne postane sve overpriced, a onda strani fondovi kreću polako u zemlje 6. svijeta, gdje trenutno i mi spadamo, pa da pokupe vrhnje iliti ga zdravo tkivo, ukoliko takvo još postoji. a izvješčima smo pokazali da ima ne jedna firma koja odoljeva ovom slomu Lijepe nam naše. SP kad pređe 1000 već je debelo overpriced, abrem po P/E pokazateljima, sliti će se lova ovdje, samo treba vremena. a to je ono što mi svi nemamo, nažalost.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



nek mi neko objasni..zašto već danas nismo na 800?



nek mi neko objasni..zašto već danas nismo na 800?

a iamamo teret cijelog hrv. gospodarstva oko nogu 🙂
ali kad krenemo,fino cemo potegnuti,samo strpljivo
[/quote]
BADAVE VAM NAVLACENJE EKIPA…..dok ne pocnu dionice rast nema novih kupaca NEMA ,TKO JE KUPIO KUPIO JE TKO JE PRODAO PRODAO JE [yawn]
[/quote]
niko nikoga ne poziva..niti da kupuje ili prodaje…neznam od kuda ti to..pokušavamo shvatiti uz iste parametre, recimo prije mjesec dana..cijena je bila znatno veća nego sada..gdje je razlog..to nas zanima….

samo što nije...

New Report

Close