ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 16:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

možda se i oni spremaju isplatit ostatak dividende u dionicama.Slično je bilo i sa Atlantskom prije skupštine kad su prodavali najveći dioničari


neće ići kolega, zaboravili ste osnovni postulat trgovanja na burzi : kupuj jeftino, prodaj skupo! ULPL na 700 kn baš se i ne može nazvati jeftinom jer ne zaboravite da nam ubrzo slijede masovne demonstracije, nemiri, pad jadrankine vlade (umirovljenici su već napustili brod koji tone) itd.
bit će ovo buuuuurna jesen o koj će se godinama pričati, treba to preživjeti, ljudi će prodavati dionice da kupe kruh, odjeću, plate režije

Dakle vi kažete da je cijena ULPLsada preskupa jer se najesen očekuju nemiri?
hehe, zakon mi je ovo s prosvjedima i padom vlade i očekivanjem pada cijene ULPL (ili bilo koje druge dionice). Kolega morate shvatiti nešto. Ono što mislite vi, misle i svi, ni po čemu niste genijalac ( ne samo vi osobno, nego i ja i Pero iza čoška itd…). Mora vam biti jasno da će se s prosvjedima koje pol foruma ovako zdušno najavljuje i očekuje, dogoditi jedno veliko NIŠTA s obzirom na tečajeve cijena na burzi. Ako će cijena ULPL pasti to _sigurno_ neće biti zbog prosvjeda koje _svi_ očekuju i za koje _svi_ misle da će utjecati na tečajeve na burzi.

nemam ULPL

i nagradno pitanje za vas? Znate li zašto je burza roknula kad je sanader dao ostavku?

I'LL BE BACK

i nagradno pitanje za vas? Znate li zašto je burza roknula kad je sanader dao ostavku? jako dobro pitanje???

I,hoće li netko odgovoriti na to pitanje ?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


i nagradno pitanje za vas? Znate li zašto je burza roknula kad je sanader dao ostavku?

zbog nestabilnosti državne vlasti i nesigurnosti ulagača!
nesigurnost ulagača je pod upravljanjem nesposobne vlade J. Kosor eskalirala do neslućenih razmjera. kapital mrzi nesigurnost i bježi na prvi znak nečeg takvog. vidjet ćete uskoro kolega kako to izgleda, još par gupavih poteza Kosorice i ode sve k vragu.
zadnja glupost je rezanje plaća u lokalnoj samoupravi čime država ne dobija ništa, već ostaje bez velikog dijela njihovih uplata poreza u proroačun, smanjuje se uplata za mirovinsko i zdravstveno (da,da i uplate OMF-ovima), a drastično se uništava kupovna moć tog dijela srednjeg sloja što će drastično srezati potrošnju u cijeloj državi jer će se to kao kuga proširiti cijelom zemljom: svi se boje trošiti jer ne znaju što sutra nosi.
ukratko: slijedi nam KOLAPS i BANKROT FIRMI, PREZADUŽENIH POJEDINACA I NA KONCU DRŽAVE ! kad do toga dođe, onda treba za višak love kupovati dionice i za 3-4 godine izaći iz svega kao bogataš!

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

ukratko: slijedi nam KOLAPS i BANKROT FIRMI, PREZADUŽENIH POJEDINACA I NA KONCU DRŽAVE ! kad do toga dođe, onda treba za višak love kupovati dionice i za 3-4 godine izaći iz svega kao bogataš!

vidim da se razumiješ u tržište ko mara u krivi k…c
Prvo, moli Boga da država ne ode kvragu
Drugo, ak država i sve ode kvragu, budeš bio sretan ak bude viška čušpajza pred pučkom kuhinjom pa da ti spreme za večeru, a ne viška za ulaganje u dionicama [bye] [yawn]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


…KOLAPS i BANKROT FIRMI, PREZADUŽENIH POJEDINACA I NA KONCU DRŽAVE !…

dajte sad, prosim lijepo, da ne ostane tek na jeftinom pamfletu, istim brojem recenica i jednakim zarom konkretno i direktno pojasnite implikacije svih tih mogucnosti na sjor pauleticev ulpl…
u protivnom, dozvolite da se pomokrim na vase razmisljanje…

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Hoće li se danas otvoriti ULPL? Ili su svi zaboravili ovaj brod?

bez druka i drugih sranja……..
dobio poruku –izvješće će biti [thumbsup].
ali ja bi još jednom barem po 600 kupio……. [cry]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ali ja bi još jednom barem po 600 kupio……. [cry]

Ma ne bu tu niko ni po 800 kupil niš pametno kad digneju rampe.Ko ne rizkira ku*cu svira.Mare pogleč Daxi.Kaj veliš se splati uzet?

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!


ali ja bi još jednom barem po 600 kupio……. [cry]

Ma ne bu tu niko ni po 800 kupil niš pametno kad digneju rampe.Ko ne rizkira ku*cu svira.Mare pogleč Daxi.Kaj veliš se splati uzet?

pssssssssssssstttttttttttttt..čućim na bidu [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Nema se šta kapitalizirati još, barem ja tako mislim, zadnjih tjedan dana je bilo skoro 7 mil. kn prometa, a dobar dio toga je išo po cijeni oko 690. Tako da, ako će se od ovog što kapitalizirati, ja mislim da neće biti prije 900 [thumbsup]

New Report

Close