ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 14:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

eh kolege, kolege, vidite kaj ste jučer s komentarima napravili, kak bi sad dobro došel jedan s 1500 po 687,99 [wink]

za uredovni dan 22.07.2009 .
1. PAVLETIĆ DRAGUTIN 38.188
2. ŠORC DARKO 37.685
3. ULJANIK PLOVIDBA D.D.

za uredovni dan 23.07.2009 .
1. ULJANIK PLOVIDBA D.D. 35.524
2. PAVLETIĆ DRAGUTIN 35.188
3. ŠORC DARKO 34.185

malo way too much rezanje na osnovnim racunima da se ne spomene… kad vec oni sami nisu… prende je tkdj nesto sitno ‘darovala’ nedavno…

u najmanju ruku zanimljivo obzirom na okolnosti na stranim trzistima… netko mozda nazire sto je posrijedi ?

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

@ 106 XR
u najmanju ruku zanimljivo obzirom na okolnosti na stranim trzistima… netko mozda nazire sto je posrijedi ?
————————————————————————————————————

Jaca im utjerala strah u kosti da če morati platiti porez na kapitalnu dobit [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Ne,nego ih brine blizina kraja mandata G.Mesica,njihovog zastitnika,a nije im bas drago sto je otisao i Dr.Ivo.Mozda i neki problemi na onim cudnim ostrvima,ulazite u informacije,isplatice vam se.

HAHAHHAHAHAHAH

mozes misliti da se pauletic boji takvih stvari [tongue]
mislio sam mozda na ona pauleticeva obecanja- neke ‘dobre vijesti’ koje slijede & shit… ili stajaznam trebaju pare za 709…ili ima veze sa privatizacijom uljanika…
po ovim cijenama- to je oko 1 mil us$ pa mi zato upalo u oko… da je manje- mislio bi da je opet tek neka shema shortanja u djiru [lol]
whatever, ovo ono [yawn]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Ne,nego ih brine blizina kraja mandata G.Mesica,njihovog zastitnika,a nije im bas drago sto je otisao i Dr.Ivo.Mozda i neki problemi na onim cudnim ostrvima,ulazite u informacije,isplatice vam se.

A zašto bi ih brinuo kraj Mesićevog mandata,pa ionako se šapuče da se priprema da preuzme premijersko mjesto,a to je onda za ove gore navedene još bolje,ako im je zaštitnik..?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Uzivajte,vi i onako po svome,a za uljanik ne lupetaj.Ne mislim se natezat sa tobom,gubljenje vremena.
I Mare sve zna,uzivajte.

HAHAHHAHAHAHAH


Uzivajte,vi i onako po svome,a za uljanik ne lupetaj.Ne mislim se natezat sa tobom,gubljenje vremena.
I Mare sve zna,uzivajte.

lepi… vaistinu ne vem s kim se ti svadjas… a da je tvoja pojava bilo kako pridonjela bilo kakvom odgovoru- nije ni najmanje… pao si s kruske, odfrulao svoja tri reda i uvrijedjeno odlazis…ok, mirno ti more, odi lovit stotke na porukama moderatoru i sl [yawn]
ja sam samo kopirao stanje iz sda (onaj jos neprijavljeni sorcov 350 ubacaj u trezor s pocetka srpnja sam izostavio komentirati, pa to cinim sad) i tek se zapitao sto bi moglo biti posrijedi…
a ti ako si imao nesto pametno za reci- mogao si to uciniti… dodatne mistifikacije si mogao zadrzati za sebe… u ostalom, pauleticu nije prvi put da radi transfere vecih kolicina po svojim racunima, ako je o tome uopce rijec… mozda je ekipa jednostavno unovcila ili zalozila koju svoju deonicu pa sad shortaju vani… I don’t give even a tiny little shit [wink]
i btw- na ovakvom crobexu mi je zapravo potpuno svejedno sto drugovi cine i ne mislim uloziti ni kune u odgovor na ovo pitanje [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

pa dobro jel kupuje itko ovog čađavog lađara osim mene……………….. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

pa dobro jel kupuje itko ovog čađavog lađara osim mene……………….. [lol]

ja sam kupovao ULPL na 550-570 i sad rasprodavao na 690-710 (tebi ? ). sad čekam novi krug po 550 [thumbsup]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

i ja bi volio da mogu nadokupiti po 550 al sve mi se čini da bi ja tebi mogao prodavati po 900…….. [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

neće ići kolega, zaboravili ste osnovni postulat trgovanja na burzi : kupuj jeftino, prodaj skupo! ULPL na 700 kn baš se i ne može nazvati jeftinom jer ne zaboravite da nam ubrzo slijede masovne demonstracije, nemiri, pad jadrankine vlade (umirovljenici su već napustili brod koji tone) itd.
bit će ovo buuuuurna jesen o koj će se godinama pričati, treba to preživjeti, ljudi će prodavati dionice da kupe kruh, odjeću, plate režije

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

New Report

Close