ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 12:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zašto se sad strmopizdila cijena na 685? Zbog BDI-a, pa on najmanje bitan za ovu dionicu od svih brodara na ZSE pa se drugi dobro drže, uz to je FFA na balticexchange odličan i uskoro će BDI debelo preko 4000 bodova možda ćak i blizu 5000.



Baltic Exchange Dry Index 3455 DOWN 56

tenks kido al kaj ti se ne čini da nisu vremena kad bdi igra presudnu ulogu.Daxi kuca na 5150 knock knock whos there [wink]

Je,imaš ti pravo ali Daxi kuca na velika vrata jedne druge kuće,a naša skoro da polako nema ni vrata,sve se raspalo i toga je mene strah..da se raz’me i ja imam i atpl i ulpl..dapaće,nedavno sam presložola portfelj i ostala u samo te dvije dionice..mislim si lakše bum dočekala bolja vremena

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Je,imaš ti pravo ali Daxi kuca na velika vrata jedne druge kuće,a naša skoro da polako nema ni vrata,sve se raspalo i toga je mene strah..da se raz’me i ja imam i atpl i ulpl..dapaće,nedavno sam presložola portfelj i ostala u samo te dvije dionice..mislim si lakše bum dočekala bolja vremena

Toje tak posloženo da muve ulete u mrežu.Pa daj si pogleč malo ak ne veruješ.A ti ak misliš bežat ti beži ionak bi valjda pobegla da imaš di pametnije al ja ti velim da poslušaš Cohena i onu First we take Manhattan, then we take Berlin [wink]

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!



Je,imaš ti pravo ali Daxi kuca na velika vrata jedne druge kuće,a naša skoro da polako nema ni vrata,sve se raspalo i toga je mene strah..da se raz’me i ja imam i atpl i ulpl..dapaće,nedavno sam presložola portfelj i ostala u samo te dvije dionice..mislim si lakše bum dočekala bolja vremena

Toje tak posloženo da muve ulete u mrežu.Pa daj si pogleč malo ak ne veruješ.A ti ak misliš bežat ti beži ionak bi valjda pobegla da imaš di pametnije al ja ti velim da poslušaš Cohena i onu First we take Manhattan, then we take Berlin [wink]

mare nikad ni bežala ,pa nebum ni sad…ja sam svoj portfelj složila,stavila ga u stanje mirovanja dok ne dođe moje vrijeme. Nije da sam baš teški pesimist,ali kad vidim što se radi onda gubim volju…ali to je več druga priča.
A malo se našaliti nije na odmet,kaj ne? [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Kakav očigledan druk, netko proda 1 dionicu da bi srušio cijenu na 686 i eveuntualno si otvorio mogućnost dokupa.


Kakav očigledan druk, netko proda 1 dionicu da bi srušio cijenu na 686 i eveuntualno si otvorio mogućnost dokupa.

Pa kaj ti je tu čudno?Trebaš znati da istarski poduzetnici posluju najekonomičnije [wink]
http://www.poslovni.hr/122210.aspx

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!

pa ovo je nevjerovatno
liparenje na 670
majstoru nikako da poklope 133 komada po bidu
ili ga se konstantno lipari ili se skida s aska, a promet raste

izgleda da je (jeftina) kupnja rezervirana samo za povlaštene [angry]

Scrapman

još bu veće čuđenje izazvalo kad vidimo da po starom dobrom običaju trezor ili netko od velikih tu ima svoje prstiće

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


još bu veće čuđenje izazvalo kad vidimo da po starom dobrom običaju trezor ili netko od velikih tu ima svoje prstiće

Npr. i ovo strašilo od 1.500 komada na asku od 687,99 kn! [wink]

Milijon kuna čuči na 687,99 na ovak spočupanom Crobexu?Pa to nije niš drugo nego manipulacija tržištem.Silom ga oče denut bez da su podmazali [lol]

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!


Milijon kuna čuči na 687,99 na ovak spočupanom Crobexu?Pa to nije niš drugo nego manipulacija tržištem.Silom ga oče denut bez da su podmazali [lol]

Izgleda da smo ga potirali! [tongue]


Izgleda da smo ga potirali!

Nesto je i ovaj s 300 do njega,znači miljon i kvarat sve skup.Kaj je preveč je preveč.Nek zove telefonom Upravu i tam to proba utopit ak mu je sila.Imaju para i ponudili budu mu sigurno dobru cijenu [thumbsup]

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!

New Report

Close