ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 10:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

već danas mogli bismo na 700 kn !

Baltic Dry Index (BDI) +227 3324

Nešto ste mi se upalšili preći preko 700, zato sam kupio onih 5 po 696 i poslao ga u blokadu da ne bi nekom palo na pamet kao obićno skrkat ovo do 670 na zatvaranju. Sorry ako sam nekom pokvario plan za dokup!

Kad je prije koji tjedan DJIA bio na ovim razinama, ULPL je skoro dotakla tisućicu. Trebam utopit 70 komada, što se čeka? I što mislite, koja će cijena biti dno za ovu dionicu slijedeće godine, kad medo pokaže očnjake? Ja pikiram na 300.



šta je ovo nitko ne trguje danas.

Veki još od 900 očekuje okretanje BDI-a u plus pa da raketa krene.A valjda bu se skrumpiral uskoro dok se potpuno ne osramoti.Danas su svi ludi pa kupuju ko da nema sutra.Jeftino im je dok raketa ne krene.Još kad to njegovo izvješće izađe idemo pravac Pluton.Via Mars [lol]

Moram još jednom ponoviti ovaj post. [lol] [lol] [lol]

Ponovi ga još 3 puta tam ti ionak piše samo istina.OK pogodio si.Evo, plješćem ti,klap klap.Skrumpiro si se zadnjim metkom prije bruke.Nadam se da si uštipnuo koju kunicu.Aj zamisli da ja od sad počnem ovdje masirat kak bi ova raketa mogla skoro okrenut nazad u Houston.Ak mi daš par tjedana ko što si sebi dao nema šanse da fulam.
Idemo sutra širit te boilindžerove bedove [wink] [wink]

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!

Puno je prognoza i nagađanja o cijeni brodara ovih dana na ZSE, nadam se da bi ULPL mogla mnoge ugodno iznenaditi.

Kada je ATPL zadnji put bila oko 1200 ULPL je bila preko 800, ATPL se ozbiljno približila granici od 1200 i očekujem i da ova dionica to poprati.


Kada je ATPL zadnji put bila oko 1200 ULPL je bila preko 800, ATPL se ozbiljno približila granici od 1200 i očekujem i da ova dionica to poprati.

Da ,ali svi znamo da ATPL ide gore zbog dividende…inaće je pitanje dali bi se održala iznad 1000 kn..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Da ,ali svi znamo da ATPL ide gore zbog dividende…inaće je pitanje dali bi se održala iznad 1000 kn..

Svi znamo veliš ti? Neku dividendicu spominješ kao razlog a za djiu i daxija koji udara na soma sto te baš briga.Malo su se okolnosti šđenđale da bi sam tak išla pisat takve bedastoće.Možda ne bu raketa al ne bude ni u grobac.Evo ti pusa [kiss]

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!



Da ,ali svi znamo da ATPL ide gore zbog dividende…inaće je pitanje dali bi se održala iznad 1000 kn..

Svi znamo veliš ti? Neku dividendicu spominješ kao razlog a za djiu i daxija koji udara na soma sto te baš briga.Malo su se okolnosti šđenđale da bi sam tak išla pisat takve bedastoće.Možda ne bu raketa al ne bude ni u grobac.Evo ti pusa [kiss]

ak’ ništa drugo makar sam dobila pusu [lol] ,u ova teška vremena i to je nešto..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Baltic Exchange Dry Index 3455 DOWN 56
BCI Baltic Exchange Capesize Index 5602 DOWN 222
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3412 UP 46
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2080 UP 18
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 854 UP 5

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Baltic Exchange Dry Index 3455 DOWN 56

tenks kido al kaj ti se ne čini da nisu vremena kad bdi igra presudnu ulogu.Daxi kuca na 5150 knock knock whos there [wink]

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!

New Report

Close