ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Ooo,barba sa 762 kom na bidu je poša ča…je čeka,čeka,čeka i kad je vidio da niš od tega je poša ča… [bye]

Forši će se vreda tornati i sve šolde na bot špendati.
Se domislin, i čera je niki barba bi toteka.
Tornaj se barba.

[/quote]

Molim prijevod na hrvatski 🙂

...

hočemo li danas do tisućice [rolleyes]


hočemo li danas do tisućice [rolleyes]

reče pjesnik i osta živ [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



hočemo li danas do tisućice [rolleyes]

reče pjesnik i osta živ [lol]
[/quote]
eto Mare zaslužena stotka, mislim da je danas bio i na 1000 lipa bio bih sretan, btw. ljepa lepeza [smiley]

ovo ide debelo ispod 600.
ovi prodavatelji ne posustaju.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ovo ide debelo ispod 600.
ovi prodavatelji ne posustaju.

ma vraga ide…posustala je prodaja još jučer i uzalud čekam iznad 600 kn da se netko iskrca a još me ovi na kupnji stalno lipare. sad još neka trezor u svom stilu poskida 500 komada s prodaje i eto nas opet na 700 kn pa nam uzalud svo čučanje u busiji 2 dana [angry]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


ma vraga ide…posustala je prodaja još jučer i uzalud čekam iznad 600 kn da se netko iskrca a još me ovi na kupnji stalno lipare. sad još neka trezor u svom stilu poskida 500 komada s prodaje i eto nas opet na 700 kn pa nam uzalud svo čučanje u busiji 2 dana [angry]

Ja ne dam više od 550.Od tamo su je u samo tjedan dana napucali na 900.

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!

Vidjeti ćemo da li su brodari u stanju obraniti ove vrijednosti, jer trenutno su Ameri crveni, BDI pada, a kod nas je politička neizvjesnost, mislim da ćemo se morati strpiti do sredine kolovoza, a tada bi mogli ponovo lijepo ploviti na ZSE.

Ovi prodavači ispod 600 su prebolesni.
U svakom slučaju hvala ljepa na dodatnoh 30 kom.
[shocked]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Ovi prodavači ispod 600 su prebolesni.
U svakom slučaju hvala ljepa na dodatnoh 30 kom.
[shocked]
Mozda si pozurijo malo??????????

šta je ovom s 1300kom. pa jel su potopljeni svi brodovi??? kako ekipa koristi paniku da podeblja poziciju to je strašno, lako je kad znaš da te neće skinuti s aska. eh, lova radi lovu, oduvijek bilo i bit će.

eto dok ovo pisao netko mu skinuo prijatelji ispod i odmah bijeg. obzirom da smo sad država bez vlade zakona i desničarskog usmjerenja kazni nema, nikad ih nije bilo niti će biti za ovakve manipulacije cijenom.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Vjerujem da nisam.
Kada god se pojave ova strašila što ništa ne prodaju nego samo straše ja kupujem.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close