ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

čemu komentirat, brzo prodati i ne se zamarati čekanjem razultata drugog kvartala i nedaj bože cijenu od recimo 3000 kn, ajmo samo po bidu brzo i žestoko [proud]

Pa koje ste vi cicije.
Pa nitko neda ULPL po 730 ili da pričekam još koji dan.Pa šta je ovo svi gledaju u 20-30 kn. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Pa koje ste vi cicije.
Pa nitko neda ULPL po 730 ili da pričekam još koji dan.Pa šta je ovo svi gledaju u 20-30 kn. [lol]

daj lupi po asku,pokupi i moj nalog ,da mogu mirne duše na more [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

BDI bi danas mogao biti u solidnom plusu



Pa koje ste vi cicije.
Pa nitko neda ULPL po 730 ili da pričekam još koji dan.Pa šta je ovo svi gledaju u 20-30 kn. [lol]

daj lupi po asku,pokupi i moj nalog ,da mogu mirne duše na more [lol]
[/quote]
gledati će se i za manje….

samo što nije...

a bogami i za više

Baltic Exchange Dry Index 3763 UP 180

da u pravu si….BDI se vraća prema 4000 bodova….. [thumbsup]

samo što nije...

kako će ULPL do sigurnih 1300 1400 ovo su zadnji trenuci da se uzmu dionice onima koji su uplašeni i nesigurni i koji neznaju gdje šta ide


kako će ULPL do sigurnih 1300 1400 ovo su zadnji trenuci da se uzmu dionice onima koji su uplašeni i nesigurni i koji neznaju gdje šta ide

ma ljudi su preplašeni prošlotjednog iskrcaja i to je reakcija na to….zbunjeni su…čekaj da skuže..hahahaha [lol]

samo što nije...


kako će ULPL do sigurnih 1300 1400 ovo su zadnji trenuci da se uzmu dionice onima koji su uplašeni i nesigurni i koji neznaju gdje šta ide

Pa što čekaš navali [wink]



kako će ULPL do sigurnih 1300 1400 ovo su zadnji trenuci da se uzmu dionice onima koji su uplašeni i nesigurni i koji neznaju gdje šta ide

Pa što čekaš navali [wink]
[/quote]
trebao si to prije reći…evo sad na bidu..gomila..tu čučim cijeli dan da bih gledao ovakav finiš….idem na ručak.pozdrav

samo što nije...


kako će ULPL do sigurnih 1300 1400 ovo su zadnji trenuci da se uzmu dionice onima koji su uplašeni i nesigurni i koji neznaju gdje šta ide


Dečki ja sam se malo zaletio pa dokupio danas ,ali jako malo.
Bit će ovoga debelo ispod 700 zato pomalo,oprezno i pametno. [yawn]

15.6.2009 11:33:35 Stjecanje vlastitih dionica
ULJANIK PLOVIDBA d.d. je stekla ukupno 65 vlastitih dionica i ujedno otpustila 550 dionica

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

New Report

Close