ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 21:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo da se i ja javim nakon mnogo vremena provedenog uz samo čitanje foruma. Nisam niti trgovao više od šest mjeseci, već sam samo trpio gubitke i bračne trzavice zbog burze, bez prodaje pa makar išlo sve u tri p.m. (noći nespavanja i čirevi na želucu). Inače ušao sam na burzu u vrijeme IPO-a HT-a (krivo vrijeme) u nekoliko dionica i to samo prateći fundamente. Nakon gorkih pilula skužio sam da to što su dobri fundamenti mi je samo moje osobno sredstvo za umirenje u teškim trenucima i ništa više. Sada kad sam odgledao prvi skok i pad brodara nakon dugo vremena, pomislio sam kako sam blesav što i ja u njemu nisam sudjelovao, već sam opet sve samo promatrao. Zbog svega toga sam u srijedu uletio na 742,00 kn u ULPL i sada se samo nadam da sam ušao u koliko toliko pravi trenutak u drugom điru zaboravljajući fundamente i sve druge logične stvari, već se prepuštam samo sreći kretanja BDI-a, DJI-a, DAX-a! [pray]

BDI index + 100 bodova [thumbsup]

samo što nije...


BDI index + 100 bodova [thumbsup]

nista nevrijedi BDI kad mafija ovdje igra ulogu.
jeste vidjeli frajera sto rasproda svoje dionice na otvaranju poslije blokade?.
I srusi je na 800 kn ,umjesto da ide na 830 i tu se zadrzava.
Sad je realna cijena prema ATPLi JDPL oko 815 kn.

Ovo je sve zivo sranje…gadimi se vise nasa burza.

Odo na lijepi vikend ,a sa ovim sto bude.

pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Nikako nemogu shvatiti zašto netko danas prodaje,Osim trejede,dakako.
Pa ljudi govorio sam i na 450 i 500 da će ovo biti avion.
Slijedeći tjedan bi mogli,Ako BDI ne iznevjeri, testirati granigu od 1000 kunosa.
Do tada lijep pozdrav.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


BDI index + 100 bodova [thumbsup]

Kako?
Ne može bit.Nisu čista to posla.Rekli su da se nema više gdje sa sirovinom i da je gotovo.Onda je gotovo i amen [thumbsup]
http://www.poslovni.hr/118224.aspx
[bye]

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!


nista nevrijedi BDI kad mafija ovdje igra ulogu.

Ovi na bidu svi kao kupuju al bi svi da ih poklopi sa bar par sto komada.Pričam ti priču [bye]

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!



BDI index + 100 bodova [thumbsup]

Kako?
Ne može bit.Nisu čista to posla.Rekli su da se nema više gdje sa sirovinom i da je gotovo.Onda je gotovo i amen [thumbsup]
http://www.poslovni.hr/118224.aspx
[bye]




BDI index + 100 bodova [thumbsup]

Kako?
Ne može bit.Nisu čista to posla.Rekli su da se nema više gdje sa sirovinom i da je gotovo.Onda je gotovo i amen [thumbsup]
http://www.poslovni.hr/118224.aspx
[bye]




BDI index + 100 bodova [thumbsup]

Kako?
Ne može bit.Nisu čista to posla.Rekli su da se nema više gdje sa sirovinom i da je gotovo.Onda je gotovo i amen [thumbsup]
http://www.poslovni.hr/118224.aspx
[bye]




BDI index + 100 bodova [thumbsup]

Kako?
Ne može bit.Nisu čista to posla.Rekli su da se nema više gdje sa sirovinom i da je gotovo.Onda je gotovo i amen [thumbsup]
http://www.poslovni.hr/118224.aspx
[bye]


Kolege zar još niste skužili posao analitičara, oni mlate praznu slamu i zato primaju dobre plaće. Krajem travnja mi je jedan od spomenutih analitičara rekao da će se BDI-indeks kretati cijeli ovaj kvartal prosječno oko 1750 bodova, a dogodilo se da je BDI otišao 150% na veću razinu do čak 4200 bodova. Dok rastu cijene metala i rudača kao i rudarske dionice nema problema za BDI, Knia je sigurno
glavni i najveći potrošač sirovina, ali nije jedini.



BDI index + 100 bodova [thumbsup]

nista nevrijedi BDI kad mafija ovdje igra ulogu.
jeste vidjeli frajera sto rasproda svoje dionice na otvaranju poslije blokade?.
I srusi je na 800 kn ,umjesto da ide na 830 i tu se zadrzava.
Sad je realna cijena prema ATPLi JDPL oko 815 kn.

Ovo je sve zivo sranje…gadimi se vise nasa burza.

Odo na lijepi vikend ,a sa ovim sto bude.

pozz
[/quote]
pa što nisi uzeo, bilo je i po 780. Osim toga ako je realna vrijednost u ovom trenu 815 a on je prodao za 2% manje – di je tu problem. Problem bi bio da je prodao po 750 (a ja bi kupio vrlo rado, kao što sam i na 780). Ne možemo gledati rast od 5-15% dnevno i tvrditi da je to u redu, a kad netko proda 1-3% niže onda pljucati.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Problem je sto sam 100% u dionicama.kupovao sam ulpl po 600,700 i 920 kn.da imamjos novaca dokupijo bi jos jer sam siguran da ide do 1200 kn.slijedeci tjedan bdi ide up.

P.S pisem da Iphone ako ima gresaka unaprijed se izvinjajem

Pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ovdje izgleda više od 1% možeš dobiti samo kad objaviš pozitivan bdi. Komentirati se očigledno ne smije.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Ovdje izgleda više od 1% možeš dobiti samo kad objaviš pozitivan bdi. Komentirati se očigledno ne smije.

da kolega.nisu mi bitne ocijene vec samo da bdi ide do Petka UP i eto nas na 1200 kn

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Ovdje izgleda više od 1% možeš dobiti samo kad objaviš pozitivan bdi. Komentirati se očigledno ne smije.

zabranjeno komentiranje..ima nervoznih..koji bi; odmah i sad……
[thumbsup]

samo što nije...

New Report

Close