ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 19:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo &pilula

jedno pitanje za tebe;

riba i po…kuna i po..koliko dođe jedna riba?

samo što nije...

hej što se to dogodilo..nisam ni trepnuo…daj &pilula& tu mi zadaješ neka teška pitanja..dok sam računao..netko napravi u dvije minute 400.000 kuna prometa……polsije me pitaj
a mislim da to netko radi namjerno, jer sam rekao da je skoro pa u blokadi [lol]

samo što nije...


hej što se to dogodilo..nisam ni trepnuo…daj &pilula& tu mi zadaješ neka teška pitanja..dok sam računao..netko napravi u dvije minute 400.000 kuna prometa……polsije me pitaj
a mislim da to netko radi namjerno, jer sam rekao da je skoro pa u blokadi [lol]

meni ova transakcija miriši na zabunu..netko je stavio nalog 450 kom.po 707 na prodaju a ne na kupnju..ili se varam.. [rolleyes] baš je čudno.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



hej što se to dogodilo..nisam ni trepnuo…daj &pilula& tu mi zadaješ neka teška pitanja..dok sam računao..netko napravi u dvije minute 400.000 kuna prometa……polsije me pitaj
a mislim da to netko radi namjerno, jer sam rekao da je skoro pa u blokadi [lol]

meni ova transakcija miriši na zabunu..netko je stavio nalog 450 kom.po 707 na prodaju a ne na kupnju..ili se varam.. [rolleyes] baš je čudno.
[/quote]
ma dajte..svi ste me smuštrali……mogao sam dvapu prodat i kupit, a vi mi zadajete neke zadatke…a ovaj koji je prodal..mora da mu se skliznuo prst…a što mu ja mogu..to je kao i meni što gledam okolo umjesto u ekran

samo što nije...

kaj je danas izronil jedan od ona četri tankera, prema prodaji ovih dana dosta ulagača vjerovalo je u potonuće cijele flote čini mi se

Evo takvi kao ti NAVIGARE su problem na hrvatskoj burzi ti mali day tradeiri koji misle da su face a u biti su totalni gubitnici …..smješno je da ti postvljam pitanja jer si odgovor već dao i smatram da bi te trebalo bannirati s ovog foruma jer tebi ULPL isto znaći kao i čarape zato neznam tko ulazi s tobom u diskusije pogotovo o temeljima dionice ako kao neki day trader kupuješ i prodaješ na dnevnoj bazi….šteta što postojiš

Prvo cijena leluja bez prometa do 14:30 kad se pojavi BDI.
Onda krene padat, raste prodaja, jer pada BDI.
Zatim u 15:30 krene rast jer raste DOW pa raste kupnja….

Neki put se malo proviri i u DAX….

A poslovna izvjesca, dobit, planovi, isporuke, dividende………to je "radi fore" jer i vani to imaju, pa imamo i mi.

"Strategy without tactics is the slowest route to victory. Tactics without strategy is the noise before defeat"-Sun Tzu 600BC

da naši brodari prate BDI onda bi ULPL vrijedila 1300 1400, jdpl 400 500 atpl 1700 1800,


da naši brodari prate BDI onda bi ULPL vrijedila 1300 1400, jdpl 400 500 atpl 1700 1800,

Čekaj drugi tjedan dok BDI okrene i eto nas na cilju.


Evo takvi kao ti NAVIGARE su problem na hrvatskoj burzi ti mali day tradeiri koji misle da su face a u biti su totalni gubitnici …..smješno je da ti postvljam pitanja jer si odgovor već dao i smatram da bi te trebalo bannirati s ovog foruma jer tebi ULPL isto znaći kao i čarape zato neznam tko ulazi s tobom u diskusije pogotovo o temeljima dionice ako kao neki day trader kupuješ i prodaješ na dnevnoj bazi….šteta što postojiš

Koliko ja znam navigare nije day trader,dapače ima svoj način ulaganja,skuplja po malo dok ne dođe do svog zacrtanog cilja,tako da ova primjedba nije na mjestu..sorry nisam njegov odvjetnik ali nije u redu da se nekoga tako bez argumenata napada.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Evo takvi kao ti NAVIGARE su problem na hrvatskoj burzi ti mali day tradeiri koji misle da su face a u biti su totalni gubitnici …..

kolega, ako ste dosljedni sebi i onome sto ste zdusno pisali prosle godine u svibnju- onda ste vi zadnji koji ovdje treba baratati pojmom ‘gubitnik’… osobito takvim tonom… evo vam par vasih uradaka sa str.500 i 501, na prosjecnoj cijeni 2.322,18 kn:
http://img191.imageshack.us/img191/4120/lulapi.png
http://img35.imageshack.us/img35/4751/lulapi2.png

stil pisanja koji navigare ‘njeguje’ cesto zna biti iritantan, ali sumnjam da je ikad nosio skrivene poruke koje imaju za cilj nekoga dovesti u zabludu… pa sad to usporedite sa svojim stilom s gornjih linkova…

zato je, sto se mene osobno tice, ovih 24% ovdje http://img411.imageshack.us/img411/1175/24posto.png upravo zalosno obzirom na zbilju koja se dogodila, dogaja se i dogodit ce se…

zivili pilula [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Evo nadam se da promjenom trenda necemo vise bit treća violina medju nasim brodarima, jer za takvo nesto nema nikakvog razloga.

New Report

Close