ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


svrha je ta da se dijeci uzme lova na 800 jer dionica ide do sigurnih 1500

Naravno da ide kolega,ali ima dosta onih koji si usput vole nekaj zaraditi,ono tipa da im ne bude predosadno. [thumbsup]


svrha je ta da se dijeci uzme lova na 800 jer dionica ide do sigurnih 1500

nadokupljivao sam je dva -tri dana ..prosijek mi je 795 kn
Danas su mi je sjebali mislijo sam da nece ici nise od 900 kn [cry]
Sutra se to sve vraca…pogledajte samo Amere mali minus od 0.80 nema razloga za brigu samo UP

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

A kada smo već kod cijene i blokade cijene,meni je dovoljno da vidim kolika ja prosječna cijena i sve je odmah jasno(922,24),ostalo su prazne priče tko je šta htio postići ili ne,jel namjerno blokirana ili nije.


A kada smo već kod cijene i blokade cijene,meni je dovoljno da vidim kolika ja prosječna cijena i sve je odmah jasno(922,24),ostalo su prazne priče tko je šta htio postići ili ne,jel namjerno blokirana ili nije.

nerazumjem te…pojasni malo molim te [pray]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



A kada smo već kod cijene i blokade cijene,meni je dovoljno da vidim kolika ja prosječna cijena i sve je odmah jasno(922,24),ostalo su prazne priče tko je šta htio postići ili ne,jel namjerno blokirana ili nije.

nerazumjem te…pojasni malo molim te [pray]
[/quote]
Pad od 11% jednostavno nema pravo pokriće jel je velika većina danas protrgovanih dionica išla po cijeni od 900 pa naviše.Ha svi mi znamo da se špekulanti najviše uključuju u trgovanje neposredno nakon otvaranja i prije zatvaranja.Cijena koja se uzima za ozbiljnu cijenu taj dan je za mene prosječna cijena a ne ona 5min prije zatvaranja burze.Jedva čekam kolega da vidim koju će cijenu kupci sutra uzeti za početnu, ovu prosječnu od 922 ili onu na zatvaranju od 853.

ŠPEKULANTI
Potop brodara unatoč rasta BDI 4,51%
Autor/izvor: Tomislav Petrov, tomislav.petrov@seebiz.eu
KOMENTAR – Dionicama pet ključnih domaćih brodarskih prijevoznika u srijedu je ostvareno 32.041.634,29 kuna prometa i svi su značajno izgubili na vrijednosti. Potop se dogodio unatoč uzletu BDI na 4.291 bod, na 6,47 puta veću bodovnu razinu od razine dna koje se danas odražava u realnom gospodarstvu.

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/tomislav-petrov/potop-brodara-unatoc-rasta-bdi-4%2c51%25,47188.html

Mudri novinar na SEEBIZU piše da se BDI-indeks oporavio od svoje rekordne razine "samo" 36,39%, pa da se ULPL toliko oporavio bio bi preko 2000, a nekima je i ovih 900 bilo već previše…



ona 3 na 853 su moja

Reci mi ,zasto si je namjerno blokirao?
[/quote]
moraš prodavača pitati
[thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

dobro jutro..ima li kakvih dobrih vijesti iz Kine?

samo što nije...

EVo, dobre vijeti…pogledaj Evrpou
Cijeli 06 mjesec samo UP

Ipak, neki analitičari ističu da su jučer u posljednjem satu trgovanja neki ulagači zaredali s nalozima za kupnju dionica. To znači da procjenjuju da su neke dionice jeftine i da još ima prostora za rast cijena.

"U određenom trenutku teško se othrvati trendu, a posljednjih je mjeseci trend uzlazan. Ulagači ne žele to propustiti", objašnjava Ryan Larson, direktor u tvrtki Voyageur Asset Management. [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Fjučike u zelenom, Evropa isto, BDI i dalje će rasti, nafta će ponovo krenuti i mislim da danas ne treba paničariti. Budite mudri i hrabri!!!


Fjučike u zelenom, Evropa isto, BDI i dalje će rasti, nafta će ponovo krenuti i mislim da danas ne treba paničariti. Budite mudri i hrabri!!!

budi ti mudar u ovoj situaciji…..a hrabri..neznam na što si mislio [undecid]

samo što nije...

New Report

Close