ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


predivno..što reći….mislim da mi mnogi moraju platiti piće
[smiley] [tongue]

zašto?

trčanje je zakon :)



predivno..što reći….mislim da mi mnogi moraju platiti piće
[smiley] [tongue]

zašto?
[/quote]

predvidio sam scenarij..ali ništa strašno..bitno je da mi plovimo sigurnim vodama prema 1000

samo što nije...

Bravo BDI raste a ULPL pada stvarno ima logike




predivno..što reći….mislim da mi mnogi moraju platiti piće
[smiley] [tongue]

zašto?
[/quote]

predvidio sam scenarij..ali ništa strašno..bitno je da mi plovimo sigurnim vodama prema 1000

[/quote]
koji scenarij? pad?1000?
ajde nemoj….

trčanje je zakon :)





predivno..što reći….mislim da mi mnogi moraju platiti piće
[smiley] [tongue]

zašto?
[/quote]

predvidio sam scenarij..ali ništa strašno..bitno je da mi plovimo sigurnim vodama prema 1000

[/quote]
koji scenarij? pad?1000?
ajde nemoj….
[/quote]
čuj moramo se malo i šaliti..makar i na svoj račun..inače ne bi bilo zanimljivo..haha..vidiš da nitko ne komentira ništa [lol]

samo što nije...


Bravo BDI raste a ULPL pada stvarno ima logike




predivno..što reći….mislim da mi mnogi moraju platiti piće
[smiley] [tongue]

zašto?
[/quote]

predvidio sam scenarij..ali ništa strašno..bitno je da mi plovimo sigurnim vodama prema 1000

[/quote]
Ma dajte kolege molim vas…14 dana raste pa 3 dana pada…kakve to ima veze..bitna je dugoročna perspektiva koja sa ovakvim BDi-em već izgleda puno bolje nego prije 10ak dana.Nemojte mi molim vas reći da niste oćekivali ovakve padove nakon rasta od 110% u zadnjih mjesec dana.Znate i sami u kakvoj državi živimo.

Današnje bacanje ULPL u blokadu je primjer kako se manipulira tržištem nekažnjeno, kad imamo sjajnog regulatora. Što se još treba dogoditi da slijepci iz HANFE progledaju. Pa valjda znaju da onja tko je lupio po ULPL i blokirao je na 850 kuna nije imao namjeru samo prodati dionice. Da je to htio mogao je staviti nalog na 900 kn i sve bi mu pokupili. Isto je bilo u jutro sa JDPL.
Samodol je tipičan primjer krivog čovjeka na krivom mjestu.

eto da se i ja pohvalim ona 3 na 853 su moja (uz još nekolicinu po višim cijenama) .. ali nisam nešto vesel .. bude sutra i jeftinije (ak ništa blokada je na 830, pa ne bu daleko) .. a lijepo sam kapitalizirao dobit no vrag neda mira i ja ponovo ušo .. sam sam si kriv i tako mi treba .. pozdrav svima

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



Bravo BDI raste a ULPL pada stvarno ima logike




predivno..što reći….mislim da mi mnogi moraju platiti piće
[smiley] [tongue]

zašto?
[/quote]

predvidio sam scenarij..ali ništa strašno..bitno je da mi plovimo sigurnim vodama prema 1000

[/quote]
Ma dajte kolege molim vas…14 dana raste pa 3 dana pada…kakve to ima veze..bitna je dugoročna perspektiva koja sa ovakvim BDi-em već izgleda puno bolje nego prije 10ak dana.Nemojte mi molim vas reći da niste oćekivali ovakve padove nakon rasta od 110% u zadnjih mjesec dana.Znate i sami u kakvoj državi živimo.
[/quote]
svaka čast Prle [thumbsup]

samo što nije...


Današnje bacanje ULPL u blokadu je primjer kako se manipulira tržištem nekažnjeno, kad imamo sjajnog regulatora. Što se još treba dogoditi da slijepci iz HANFE progledaju. Pa valjda znaju da onja tko je lupio po ULPL i blokirao je na 850 kuna nije imao namjeru samo prodati dionice. Da je to htio mogao je staviti nalog na 900 kn i sve bi mu pokupili. Isto je bilo u jutro sa JDPL.
Samodol je tipičan primjer krivog čovjeka na krivom mjestu.

neznam koji mi je bila svrha da je blokira sa 3 kom

molim objasnjenje…hvala

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


eto da se i ja pohvalim ona 3 na 853 su moja (uz još nekolicinu po višim cijenama) .. ali nisam nešto vesel .. bude sutra i jeftinije (ak ništa blokada je na 830, pa ne bu daleko) .. a lijepo sam kapitalizirao dobit no vrag neda mira i ja ponovo ušo .. sam sam si kriv i tako mi treba .. pozdrav svima

nemoj se brinuti jer je ovo cista navlakusa.
Reci mi ,zasto si je namjerno blokirao?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

svrha je ta da se dijeci uzme lova na 800 jer dionica ide do sigurnih 1500

New Report

Close