ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Da li sve to skupa znači da ULPL plovi prema nekadašnjim vrijednostima – 1500,2000,2500 kuna…?? [huh]

Sada se nalazimo unutar vrijednosti od prošle godine sredinom 10. mjeseca. Tada se cijena stropoštala u slobodnom padu sa cca 1200 na 600 u nekih 7-8 dana. Mislim da nas većina nije ni skužila šta nas je pogodilo. Dali će se sada desiti suprotno? Čisto sumljam, al tko zna možda opet nećemo skužiti šta nas je pogodilo [shocked]
[/quote]

SLAŽEM SE,
ušao sam u ULPL na cca 430 – 480 kn
sad sam vani,

hvala na vožnji,
ko god da kupuje, ( a netko kupuje )
zeli kupiti jefitno,
očekujem da ce je uskoro opet rušiti na cca 3xx do 4xx,
tako mu se više isplati , zar ne?

inače očekujem sljedeću vožnju na HTu, sve je skočilo osim njega, i sve je skupo osim njega,
neće od daleko 20 – 30 % al meni dosta za lito …

vidimo se za par mjeseci,
pozdrav




Da li sve to skupa znači da ULPL plovi prema nekadašnjim vrijednostima – 1500,2000,2500 kuna…?? [huh]

Sada se nalazimo unutar vrijednosti od prošle godine sredinom 10. mjeseca. Tada se cijena stropoštala u slobodnom padu sa cca 1200 na 600 u nekih 7-8 dana. Mislim da nas većina nije ni skužila šta nas je pogodilo. Dali će se sada desiti suprotno? Čisto sumljam, al tko zna možda opet nećemo skužiti šta nas je pogodilo [shocked]
[/quote]

SLAŽEM SE,
ušao sam u ULPL na cca 430 – 480 kn
sad sam vani,

hvala na vožnji,
ko god da kupuje, ( a netko kupuje )
zeli kupiti jefitno,
očekujem da ce je uskoro opet rušiti na cca 3xx do 4xx,
tako mu se više isplati , zar ne?

inače očekujem sljedeću vožnju na HTu, sve je skočilo osim njega, i sve je skupo osim njega,
neće od daleko 20 – 30 % al meni dosta za lito …

vidimo se za par mjeseci,
pozdrav

[/quote]

očito je da TI želiš kupiti…

biom75

Ma dobro nije čudo što toliki prodaju, ali svejedno mislim da to uopće nije razumno. Previše je dobrih signala za Uljanik plovidbu. Budite sretni što na rasprodaji možete kupiti dionicu ove profitabilne tvrtke i to ispod njene prave vrijednosti. A druga je sad stvar što su neki mladići nestrpljivi. Ipak ULPL je u skupini najmanje rizičnih brodarskih dionica na ZSE [thumbsup]

Da eto vidiš, ovaj rast me probudio iz zimskog sna. Dobra je vibra na burzi, ljudi su puni casha i željni dobrih dionica. Vrijeme je za nove pobjede

odlična je to firma ali ipak pomalo izlazim … čisto zbog ove novonastale euforije … pozdrav svima

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

izgleda da ćemo gledati reprizu od jučer, prekjučer……

čemu panika…nema panike….slabo čitate vijesti, a bolje da malo više to radite…nego…

samo što nije...


odlična je to firma ali ipak pomalo izlazim … čisto zbog ove novonastale euforije … pozdrav svima

e da, tako sam ja ulazio kad je palo ispod 2000… čisto zbog panike [cool]


odlična je to firma ali ipak pomalo izlazim … čisto zbog ove novonastale euforije … pozdrav svima

ne bojte se pinball
biti će tu još bure prašiti će se samo tako

Iznimno popularan korisnik unutar zajednice

hvala na brizi kolege ali vratit ću se ja ponovo .. osim toga još sam pola unutra (za sada) .. tko prati ovu temu unazad 2, 3 mjeseca može vidjeti kad sam ulazio .. btw bure se i plašim jer sam previše izložen .. kockao sam ko u monte carlu podosta vremena je bilo all in na ulpl-u .. a i nije loše za promjenu imati i štogod casha na računu .. pozz svima

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


e da, tako sam ja ulazio kad je palo ispod 2000… čisto zbog panike [cool]

Iskreno, ne znam tko ste, stoga ne mogu sa sigurnošću tvrditi koji ste tip investitora.
Bitno je da nakon svega naučite nešto tko bi gori sad je doli, a tko gori doli ustaje, sad vrh sablje kruna visi, sad vrh sablje kruna pada
Problem je u današnjem gotovanskom društvu gdje bi svi sve besplatno jer su ih na to navukli mediji i marketing ali to je globalni problem a ne samo hrvatski, i u hrvatskoj je još u blažem obliku nego drugdje, naravno ne zato što su hrvati pametniji nego što su zatvoreni i tradicionalni i kaskaju za svijetom pa je to ponekad i sretna okolnost.

Lijep pozdrav i ugodan ostatak dana

dugo nisam bio na ovom topicu, ali vidim da su nam se pridružili svi veliki dioničari.

samo dečki gdje vam je gregorović? [cool]

[/quote]
Sada se nalazimo unutar vrijednosti od prošle godine sredinom 10. mjeseca. Tada se cijena stropoštala u slobodnom padu sa cca 1200 na 600 u nekih 7-8 dana. Mislim da nas većina nije ni skužila šta nas je pogodilo. Dali će se sada desiti suprotno? Čisto sumljam, al tko zna možda opet nećemo skužiti šta nas je pogodilo [shocked]
[/quote]

e kolega čitam pa nemogu vjerovati da se copy-paste moj komentar sa ATPL postali, samo promjenili vrijednosti,,
[lol]

New Report

Close