ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo jedno pitanje za upućene. Dali sam trebao dobiti onaj drugi dio dividende ako sam u dionici ULPL od 23.03.2009. Inaće ćestitam svima koji su bili strpljivi i vjerovali da cijena mora krenuti prema gore.

IDEMO RADIT !!!


Samo jedno pitanje za upućene. Dali sam trebao dobiti onaj drugi dio dividende ako sam u dionici ULPL od 23.03.2009. Inače čestitam svima koji su bili strpljivi i vjerovali da cijena mora krenuti prema gore.

Za ostvarenje prava na drugi dio dividende trebali ste biti vlasnik dionice kod SKDD dana 21. travnja.

pozdrav

No respect

daj Pofuk makni onaj nalog od 300 kom..da preskočimo 800…..

evo nisam uspio ni izreći..već se miče..neko grize

samo što nije...


daj Pofuk makni onaj nalog od 300 kom..da preskočimo 800…..
evo nisam uspio ni izreći..već se miče..neko grize
Zadnja izmjena: navigare (28.05.2009. 15:03)

Meni se cini da je tu gdje jesmo sasvim fino i ugodno te da bi uz povoljan BDI vjetar mogli ovaj tjedan lagano otploviti prema luci na kursu 900-1000.


daj Pofuk makni onaj nalog od 300 kom..da preskočimo 800…..

evo nisam uspio ni izreći..već se miče..neko grize


Triger je vjerojatno bio potpisivanje ugovora o cijeni željeza, i masovno kreće razmjena sirovina, i ne bi rekao da će odmah za par dana stati.

Netko sve to halapljivo kupuje jer da nastupa bežanija pala bi na takvom prometu minumum 6% ako ne bi i u negativnu blokadu otišla (sjetimo se samo koliko je i na kakvim prometima padala prošlu godinu).
Tako da će sljedećih par dana biti vrlo zanimljivo.

Iznimno popularan korisnik unutar zajednice


Netko sve to halapljivo kupuje jer da nastupa bežanija pala bi na takvom prometu minumum 6% ako ne bi i u negativnu blokadu otišla (sjetimo se samo koliko je i na kakvim prometima padala prošlu godinu).
Tako da će sljedećih par dana biti vrlo zanimljivo.

lupetaš… ova godina nije ni po čemu usporediva s prošlom… !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Moram priznat da i nije tako loš promet na ULPL danas. Je li to možda konačno znak da selektivno idemo gore?


Moram priznat da i nije tako loš promet na ULPL danas. Je li to možda konačno znak da selektivno idemo gore?

Ovu dionicu kako mi se čini nitko više ne mešetari već ozbiljno drži na dugi rok [thumbsup]

da u pravu si…netko je drži jer mora..debelo je u minusu…netko jer prati dobro situaciju, hoću reći pratio je dokapitalizacije i dobro se podebljao, a netko jer ide UP..sve u svemu..uprava ima dobre ambicije i ima nove brodove..to sve otvara jako dobre perspektive..a još i zarađuju!
[cool]

samo što nije...

Da li sve to skupa znači da ULPL plovi prema nekadašnjim vrijednostima – 1500,2000,2500 kuna…?? [huh]


Da li sve to skupa znači da ULPL plovi prema nekadašnjim vrijednostima – 1500,2000,2500 kuna…?? [huh]

Sada se nalazimo unutar vrijednosti od prošle godine sredinom 10. mjeseca. Tada se cijena stropoštala u slobodnom padu sa cca 1200 na 600 u nekih 7-8 dana. Mislim da nas većina nije ni skužila šta nas je pogodilo. Dali će se sada desiti suprotno? Čisto sumljam, al tko zna možda opet nećemo skužiti šta nas je pogodilo [shocked]

Iznimno popularan korisnik unutar zajednice

New Report

Close