ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ivano
Šta je sa onim 1085strašilom na koti600?

Neka strašila.
Čim netko straši dobro je.
Što misliš da bi ga stavio tek tako.Siguran sam da ovaj što ima strašila na asku ima puno manje iscijepkane naloge na bidu.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Ivano
Šta je sa onim 1085strašilom na koti600?


Sell in May and Go Away ?

bdi opp 79 pkt!
Baltic Exchange Dry Index 2786 UP 79
BCI Baltic Exchange Capesize Index 4343 UP 352
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2293 DOWN 80
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1837 DOWN 17
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 869 UP 7

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


ovdje sljedi rast kao i kod jadraplova…..
tko mi je dao lošu ocjenu na post u 10:30,,nek mi se javi moše i privatna poruka

[angry]


bdi opp 79 pkt!
Baltic Exchange Dry Index 2786 UP 79
BCI Baltic Exchange Capesize Index 4343 UP 352
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2293 DOWN 80
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1837 DOWN 17
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 869 UP 7

Ovo je samo uvertira. Kada Cape stanu krenuti će Panamax i Supramax i to silovito.
Za par dana evo BDI preko 3000.


ovdje sljedi rast kao i kod jadraplova…..

Sigurno,jer ULPL ima keša na računu kao i JDPL.ULPL i JDPL se slućajno nalaze u istoj branši,a u odnosu
na JDPL ULPL je dužan kao Grčka.
A tko podiže cijenu dionice zadnjih dana.Lemuri.To su oni koji su dobili dividende HT i kupuju dionice koje su
najviše pale.A ULPL je naizgled najviše potonuo ,a stvarno najmanje uračunavajući dokapitalizaciju.
Ali naivni lemuri o tome pojma nemaju.

Poštovani Lopina!
Može li onaj odgovor o rezervama?
Što su rezerve?

kakva dobra zabava ..ovdje!

samo što nije...



ovdje sljedi rast kao i kod jadraplova…..

Sigurno,jer ULPL ima keša na računu kao i JDPL.ULPL i JDPL se slućajno nalaze u istoj branši,a u odnosu
na JDPL ULPL je dužan kao Grčka.
A tko podiže cijenu dionice zadnjih dana.Lemuri.To su oni koji su dobili dividende HT i kupuju dionice koje su
najviše pale.A ULPL je naizgled najviše potonuo ,a stvarno najmanje uračunavajući dokapitalizaciju.
Ali naivni lemuri o tome pojma nemaju.

[/quote]
Opet nemaš pojma samo lupetaš Prošao sam dva dokapa i prije ušao u ulpl i do danas imao veći minus nego u atpl

Ovaj rast je vise uvjetovan bjezanijom sa ATPL-a i ulaskom u JDPL i ULPL jer su ipak koliko-toliko likvidne.
Ne znam, kad predsjednik uprave iskrca 10000 komada nije lijepa poruka ostalim dionicarima. To se ne radi…..osim ako……

"Strategy without tactics is the slowest route to victory. Tactics without strategy is the noise before defeat"-Sun Tzu 600BC




ovdje sljedi rast kao i kod jadraplova…..

Sigurno,jer ULPL ima keša na računu kao i JDPL.ULPL i JDPL se slućajno nalaze u istoj branši,a u odnosu
na JDPL ULPL je dužan kao Grčka.
A tko podiže cijenu dionice zadnjih dana.Lemuri.To su oni koji su dobili dividende HT i kupuju dionice koje su
najviše pale.A ULPL je naizgled najviše potonuo ,a stvarno najmanje uračunavajući dokapitalizaciju.
Ali naivni lemuri o tome pojma nemaju.

[/quote]
Opet nemaš pojma samo lupetaš Prošao sam dva dokapa i prije ušao u ulpl i do danas imao veći minus nego u atpl
[/quote]
živi bili pa vidjeli….rast bi trebao biti u top 5

New Report

Close