ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ne pratiš situaciju, no nema veze…………. [cool]

Hm, ne bih rekao. Prati ti promjene na računima u SDA i promete. [cool]
[/quote]
a donacije…jesi li možda njih zaboravio?

samo što nije...

ajmo jedno teoretsko pitanje (za sve, nije samo za SLK);

u kojem minimalnopm roku se može provesti dokap, cijeli proces od sazivanja Nadzornog, Skupšine, pa do postupaka vezanih za HANFA-u?

samo što nije...

Zaboravite dokapitalizaciju, a ako i možda bude budite uvjereni da neće biti ove godine. [cry]

U potpunosti se slazem s ovom tvrdnjom glede dokapitalizacije,sada je malo teze skupiti lovu nego prije 9 mjeseci.Sada bi morali prodati 3 puta vise dionica nego 21.2.2008,naravno ako pretpostavimo da nemaju nista ustedevine.


ajmo jedno teoretsko pitanje (za sve, nije samo za SLK);

u kojem minimalnopm roku se može provesti dokap, cijeli proces od sazivanja Nadzornog, Skupšine, pa do postupaka vezanih za HANFA-u?

Pa pogledaj zadnji dokap. Objava dokap. početkom veljače, 31. ožujka skupština potvrdila dokap. u svignju Hanfa potrdila dokap. Znači…..oko tri mjeseca. Šta će ti to?

Novi ugovori o željeznoj rudači:

Vale and TATA Corus ink 63 million tonne iron ore supply contract

Companhia Valea do Rio Doce najavila da je potpisala novi dugoročni ugovor s Corus UK Ltd dostaviti željezne rude za svoje biljke u Europi.

Prema ovom dugoročni ugovor, koji je jedan od najvećih ikada potpisan između tvrtke čelika i željeza isporučitelju rude, Vale će izdobaviti oko 63 milijuna tona željezne rude na Corus’s biljaka u narednih pet godina.

http://steelguru.com/news/index/2008/10/16/NjY4Njg=/Vale_and_TATA_Corus_ink_63_million_tonne_iron_ore_supply_contract.html

Uskoro sljedi i dogovor između Kine i Brazila a sa time i novi ugovori o prijevozima.
[thumbsup]


Novi ugovori o željeznoj rudači:

Vale and TATA Corus ink 63 million tonne iron ore supply contract

Companhia Valea do Rio Doce najavila da je potpisala novi dugoročni ugovor s Corus UK Ltd dostaviti željezne rude za svoje biljke u Europi.

Prema ovom dugoročni ugovor, koji je jedan od najvećih ikada potpisan između tvrtke čelika i željeza isporučitelju rude, Vale će izdobaviti oko 63 milijuna tona željezne rude na Corus’s biljaka u narednih pet godina.

http://steelguru.com/news/index/2008/10/16/NjY4Njg=/Vale_and_TATA_Corus_ink_63_million_tonne_iron_ore_supply_contract.html

Uskoro sljedi i dogovor između Kine i Brazila a sa time i novi ugovori o prijevozima.
[thumbsup]

too čekamo………….svi [cool]

samo što nije...

Ja mislim da je najbitnije da do kraja godine započnu dokapitalizaciju,a onda tehničke detalje i proceduru mogu završiti i u siječnju… [tongue]

& klas optim..

ima puno faktora trenutno koje treba uzeti u obzir..nije baš tako jednostavno..
banke su zaustavile financiranja i projekte vezanim za brodogradnju…recesija, China, BRA..ima tu dosta toga ……
promet se smanjuje na ZSE i to je vidljivo..to znači da će uskoro biti neki rasplet..ovakav ili onakav….

samo što nije...


Ja mislim da je najbitnije da do kraja godine započnu dokapitalizaciju,a onda tehničke detalje i proceduru mogu završiti i u siječnju… [tongue]

mislim da si jako blizu pravog odgovora….no draga moja Klas Optim, čekamo i dalje!

samo što nije...

Lova od dokapa će vjerojatno bit potrebna u vrijeme primopredaje 708
Pri porinuću 708 postavit će se kobilica za 709 što znači da treba platiti ratu za 708 i ratu za 709, ali za to su novci vjerojatno osigurani. Slijedeći veći izdatak je na primopredaji 708, a u to vrijeme trebat će keširat i ratu za porinuće 709.

A kada bi trebala biti primopredaja 708?
Svibanj 2009?

New Report

Close