ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gospon Navigare!Je li točno da je samo do kraja godine dozvoljena dokapitalizacija po nominali 400 kuna,odnosno da bi je Uprava mogla vrlo brzo objaviti kako bi podigla cijenu dionice čim prije?Dakle,da se neće čekati do Božića? [huh]


Gospon Navigare!Je li točno da je samo do kraja godine dozvoljena dokapitalizacija po nominali 400 kuna,odnosno da bi je Uprava mogla vrlo brzo objaviti kako bi podigla cijenu dionice čim prije?Dakle,da se neće čekati do Božića? [huh]

pa gledaj s obzirom na komentare KNECHT19, vrlo vjerojatno, ponavljam da je vrlo vjerojatno, da se ovaj scenarij desi, s time da moramo računati i na rokove,…ali pošto je to već uhodana ekipa, koja to radi već neko vrijeme, za očekivat je da će to napraviti ….brzo i spretno…….ono što je bilo vidljivo….. a to je bila priprema…najbitnija – financijska, za tako nešto, jer kako nije nikom lako ući u proces povećanja temeljnog kapitala ni na razinama cca 200 dionica, još teže je onima koji imaju 30.000 kom, jer koliko da one malo koštaju (400 kn nominala) to je ipak velika cifra..zar ne!?

planovi su tvrtke veliki, tu je i došao kralj kroma, a i drugi poslovi (BR), tako da je vrlo velika mogućnost da se ovo ubrzo otpetlja…..trend je pozitivan i svatko ga treba iskoristiti, bio veliki ili mali…još ako proradi kina..gdje nam je kraj..he..he

za razliku i usporedbu DLKV, gdje se od toga odustalo ovo proljeće, jer su trendovi na burzi bili loši….

samo što nije...

Ovo će biti dan….i sve fundamentalne analize su se pokazale gubitkom vremena u hrvatskoj vlada zakon krda a to je nepredvidljiva dimenzija prema tome ja očekujem porast vrijednosti i do 3500 kuna
…..znam znam da će te se smijati ali prije 6 mjeseci da vam je netko rekao da će dionica biti na 720 kuna rekli bi da je neznalica jer fundamenti pokazuju da vrijedi 3000 kuna i više ….savijet : ZABORAVITE NA FUNDAMENTE U HRVATSKOJ I BIRAJTE DIONICE NA EN TEN TINI i biti ćete isto uspješni ili neuspješni kao analitičari…..samo ćete imati puno više vremena …ili bi opet neka mudra glava išla tražiti logiku…u smislu ja sam znao da će biti ovako ili kao što sam čitao logično je da nakon dokapa vrijednost padne!!!??? Ma nije logično naprotiv bilo bi logično da poraste jer je ušao sviježi kapital u firmu a firma je odzivom dioničara potvrdila svoj goodwill ….zar mislite da bi sve firme mogle napraviti ovakve dokape ???? mislite glavom ….a sada idemo guštati u refreshanju .pozdrav čujemo se opet za mjesec dana kada budemo na 3500 kuna po dionici

http://www.poslovni.hr/95342.aspx

samo što nije...


Ovo će biti dan….i sve fundamentalne analize su se pokazale gubitkom vremena u hrvatskoj vlada zakon krda a to je nepredvidljiva dimenzija prema tome ja očekujem porast vrijednosti i do 3500 kuna
…..znam znam da će te se smijati ali prije 6 mjeseci da vam je netko rekao da će dionica biti na 720 kuna rekli bi da je neznalica jer fundamenti pokazuju da vrijedi 3000 kuna i više ….savijet : ZABORAVITE NA FUNDAMENTE U HRVATSKOJ I BIRAJTE DIONICE NA EN TEN TINI i biti ćete isto uspješni ili neuspješni kao analitičari…..samo ćete imati puno više vremena …ili bi opet neka mudra glava išla tražiti logiku…u smislu ja sam znao da će biti ovako ili kao što sam čitao logično je da nakon dokapa vrijednost padne!!!??? Ma nije logično naprotiv bilo bi logično da poraste jer je ušao sviježi kapital u firmu a firma je odzivom dioničara potvrdila svoj goodwill ….zar mislite da bi sve firme mogle napraviti ovakve dokape ???? mislite glavom ….a sada idemo guštati u refreshanju .pozdrav čujemo se opet za mjesec dana kada budemo na 3500 kuna po dionici

kolega tableta ..
u 80% se slazem sa Vama .. ja neki dan zelim kupiti jednu dion i kaze mi broker ne kupuj smece itd … ona je od jucer odradila vize nego sve nase "zlatne" zajedno

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]


kolega tableta ..
u 80% se slazem sa Vama .. ja neki dan zelim kupiti jednu dion i kaze mi broker ne kupuj smece itd … ona je od jucer odradila vize nego sve nase "zlatne" zajedno

Broker ti je u pravu ne kupuj JEDNU dionicu ovog "smeća" [lol]

************************* Soldi su vajka va modi *************************

kolega tableta ..
u 80% se slazem sa Vama .. ja neki dan zelim kupiti jednu dion i kaze mi broker ne kupuj smece itd … ona je od jucer odradila vize nego sve nase "zlatne" zajedno

SAMO malo koji vam je to broker rekao da su "DIONICE SMEĆE"???? molim vas da napišete….
Moramo nešto raščistiti BROKERI nisu Financijski savijetnici te oni NESMIJU po zakonu davati nikakve savijete osim ŠTO SU TO OBIČNI PRODAVAĆI pa bi povukao paralelu dali kada kupujete salamu u marketu pitate prodavačicu koju salamu da kupite i ako ona kaže mortadelu vi je kupite iako vam se trenutno ne jede? Da skratim SVATKO je svoj najbolji FIN. savijetnik te unutar kratkog vremena može donijeti odluku koju dionicu kupiti i što je najbolje na njega ponaosob

http://www.zse.hr/default.aspx?id=22071

Opet smo u banani…..došlo do obustave trgovanja i pada cijene dionica ULPL-R-A.

Posljije 12 trgujemo without (free) limits.

Prije 5 dana CROBEX- 7% dole,prije 4 dana 6% dole,prekjučer 15 % gore,jučer 8% gore,danas 5% dole…Pa ako sve to lijepo zbrojimo – uvijek u istoj kakici… [embarass]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=594be0a5-aa35-455a-9dbe-db682111bb7d&ref=lastadd

samo što nije...


Gospon Navigare!Je li točno da je samo do kraja godine dozvoljena dokapitalizacija po nominali 400 kuna,odnosno da bi je Uprava mogla vrlo brzo objaviti kako bi podigla cijenu dionice čim prije?Dakle,da se neće čekati do Božića? [huh]

Ako ovako nastavi, neće nam trebati dokapitalizacija da je dobijemo po 400 kn. [sealed]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač




Nominala je ovih dana na dosta dionica probijena.

pozdrav,
da ne tražim, možeš samo reći kod koga još, osim kod sunh-r-a?
[/quote]

PODR, KOEI, JDPL, JNAF, DDJH, VART itd.
[/quote]
TNPL,JDKM,ADRS,BD62,BLJE,INAKORF,KRAS,MGMA,ZVZD
Boldane su profitabilne,dividendendne.
Pa ko vo može razumit?

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

New Report

Close