ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 14:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,26
4.971
288
16,90
17,50
4,79%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Je dovoljno je kolega da Vas svatko smatra investitirom ja sam nekako dogurao do 150 komada i sada mi je vec stvarno tesko objasniti zeni zasto svaki mjesec potrosim pola nasih primanja na ULPL,a one svaki put kada ih ubodem padnu za cca. 5 %.I onda mi kaze( vidis da si cekao 2-3 dana koliko bi nam love ustedio). [cry] [cry]

A moja grinta da ih prodam, ali ja se nedam!
[/quote]

Mene je strah i računalo upaliti dok je u blizini.


Uljanik Plovidba d.d. – stjecanje dionica

Gosp. Dragutin Pavletić, direktor Društva dostavio je obavijest o stjecanju 25 dionica Izdavatelja sukladno transakcijama od 06.10.2008 godine a koje čine 0,004% u temeljnom kapitalu Društva. Nakon navedenog stjecanja ima 38.461 dionica koje čine 6,63% u temeljnom kapitalu Društva i daju 6,77% glasova na Glavnoj skupštini. Od toga je 36.306 dionica na vlastitoj poziciji a 2.155 na skrbničkim računima.

Valjda i šefu postalo jeftino [lol]


03.10. prodao 340 kom a sad kupio 25 kom. Počeo i on trejdati. Fino,fino [lol]


03.10. prodao 340 kom a sad kupio 25 kom. Počeo i on trejdati. Fino,fino [lol]

priustio si valjda covek malo zabave pod krinkom velikog belosvetskog kraha… i nije bas da mu treba za lebac ili lekove… ovo kupio 25 komada moze biti svasta…istovario 600 pa kupio 625 i slicno…
how lo can she go…
lako mu se zajebavat kad zna da u svako doba jednom i ne tako osobitom metlom moze nogirati vrijednost na zeljenu razinu…

dax se danas vozi u svim smjerovima, a ovdje presa za grozdje na djelu od pocetka… vjerojatno do kraja… padaj burzo i nepravdo ! [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



A ja svojoj nisam niti reko za dionice…
[smiley]

kako stvari stoje….i bolje [undecid]
[/quote]

…a izgleda niti Pavletić nije bio iskren. [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


kraja… padaj burzo i nepravdo ! [tongue]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



kraja… padaj burzo i nepravdo ! [tongue]

[/quote]

ma još 3x 100 za ovo… [thumbsup]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Europa se počela zeleniti, sutra će se to dogoditi u USA, pa bi u četvrtak trebali i mi ići po malo UP. Da li ćemo danas dotaknuti dno??? [wink]




Je dovoljno je kolega da Vas svatko smatra investitirom ja sam nekako dogurao do 150 komada i sada mi je vec stvarno tesko objasniti zeni zasto svaki mjesec potrosim pola nasih primanja na ULPL,a one svaki put kada ih ubodem padnu za cca. 5 %.I onda mi kaze( vidis da si cekao 2-3 dana koliko bi nam love ustedio). [cry] [cry]

A moja grinta da ih prodam, ali ja se nedam!
[/quote]

Mene je strah i računalo upaliti dok je u blizini.
[/quote]

Ah konačno,moja se upravo odselila,sad mogu lupati po asku [lol] Život je ljep [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

beagle – dali ćemo dotaknuti dno samo ovisi o broju drhtavih ručica i ekipe sa margin kreditima. Dok se oni ne istresu nećemo vidjeti dno jer su panika i margin jači od bilo kakvih fundamenata i razuma 🙂


beagle – dali ćemo dotaknuti dno samo ovisi o broju drhtavih ručica i ekipe sa margin kreditima. Dok se oni ne istresu nećemo vidjeti dno jer su panika i margin jači od bilo kakvih fundamenata i razuma 🙂

Nema ovdje drhtavih ručica, osim ako top 5 (a ne top 10) ne smatraš drhtavim ručicama jer je dovoljno vidjeti stanja u prvih 10 i tko sve prodaje, a siguran sam da njih ne pritišće ni panika ni margin već skupljanje kapitala za zna se što(bolji život valjda).
Usput, ne znam da li ste primjetili zadnju transakciju u 15.59.38 kad je netko (najveći kupac zadnjih dana)stavio na bid 50 kom po 1.170 i pokupio sa aska 24 kom po 1.130 da bi na asku ostala količina od 4 kom po 1.177,50.
E, sad se pitam, zašto nije želio zaključiti zadnju veću cijenu a mogao je!?

Iz Uljanik plovidbe se može čuti da su Uprava i top 10 vrlo zabrinuti zbog pada cijene dionice, te se trude zadržati cijenu na koliko toliko normalnim razinama. Ljuti su jer misle da im ti netko namjerno ruši cijenu.

Evo kolege stavio 20 komada na bid po 1000 kn da vidim dali ce proci.E ako produ i padnu ispod psiholskih okruglih 1000 bolje mi je da pobjegnem iz stana. [pray] [bye]

New Report

Close