ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@106xr
evo 100 za čobana… [lol] [lol] [lol]

inače sa ovim padom još malo ima dokapa po 400,00 bez 0,45…. [lol] [lol] [lol]


Do petka je nas dragi ULPL na 1000 kn i mislim da ce na toj razini ostati pristojno vrijeme,volio bi samo da svi iskoristimo priliku i dokupimo sto vise jel ako je ikada bilo vrijeme za to sad je doslo.Zelim nam svim puno srece u ovoj agoniji.

… kako je krenulo sa ULPL, mislim da je sve lako da i bude 1000kn.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Samo da svaki dionicar kupi po ovoj vise nego isplativoj cjenovnoj razini po 1 dionicu,skinuli bi s aska oko 3700 komada.Niti nam treba Pavletic niti trezor,naravno pod uvjetom da smo svi imalo nastrojeni kao pravi investitori ,a ne kao kreteni koji samo gledaju Dow Jones i koje kakve azijske burze.


pod uvjetom da smo svi imalo nastrojeni kao pravi investitori ,a ne kao kreteni koji samo gledaju Dow Jones i koje kakve azijske burze.

jel ovo u prilogu dovoljno ? [lol]
al kako god da me promatrate, u ovom se trenutku osjecam kao potpuni kreten [tongue]

i btw- koliko god skidali s aska bit ce onih ‘namjerno’ bacenih u bunar… jelte, ja na ovom kratkom popisu imam vec dvije [yawn]

zivili i idemo dalje s listom pa sto bude [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Kupio danas po 1200 i očigledno se za..bao.

Top 5 lijepo prodaje između 300 i 350 komada svaki osim Igor Budisavljević koji je tanji za ni manje ni više nego 3430 komada s tim da se stanje od 03.10 i 06.10. razlikuje za 3000 kom. Kako je ovo prošlo i gdje je objava, osim ako mi nešto nije promaklo!?
Dobra stvar, ako se to tako može nazvati, da ovih 300-ak komada koji ostali prodaju čini "samo" cca 1% njihovog portfelja [angry]

Je dovoljno je kolega da Vas svatko smatra investitirom ja sam nekako dogurao do 150 komada i sada mi je vec stvarno tesko objasniti zeni zasto svaki mjesec potrosim pola nasih primanja na ULPL,a one svaki put kada ih ubodem padnu za cca. 5 %.I onda mi kaze( vidis da si cekao 2-3 dana koliko bi nam love ustedio). [cry] [cry]


Je dovoljno je kolega da Vas svatko smatra investitirom ja sam nekako dogurao do 150 komada i sada mi je vec stvarno tesko objasniti zeni zasto svaki mjesec potrosim pola nasih primanja na ULPL,a one svaki put kada ih ubodem padnu za cca. 5 %.I onda mi kaze( vidis da si cekao 2-3 dana koliko bi nam love ustedio). [cry] [cry]

Meni moja više ni za burek neda [embarass]

Uhljebe na ulicu!!!!!


Je dovoljno je kolega da Vas svatko smatra investitirom ja sam nekako dogurao do 150 komada i sada mi je vec stvarno tesko objasniti zeni zasto svaki mjesec potrosim pola nasih primanja na ULPL,a one svaki put kada ih ubodem padnu za cca. 5 %.I onda mi kaze( vidis da si cekao 2-3 dana koliko bi nam love ustedio). [cry] [cry]

A moja grinta da ih prodam, ali ja se nedam!

A ja svojoj nisam niti reko za dionice…
[smiley]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


A ja svojoj nisam niti reko za dionice…
[smiley]

kako stvari stoje….i bolje [undecid]

samo što nije...

Uljanik Plovidba d.d. – stjecanje dionica

Gosp. Dragutin Pavletić, direktor Društva dostavio je obavijest o stjecanju 25 dionica Izdavatelja sukladno transakcijama od 06.10.2008 godine a koje čine 0,004% u temeljnom kapitalu Društva. Nakon navedenog stjecanja ima 38.461 dionica koje čine 6,63% u temeljnom kapitalu Društva i daju 6,77% glasova na Glavnoj skupštini. Od toga je 36.306 dionica na vlastitoj poziciji a 2.155 na skrbničkim računima.

Valjda i šefu postalo jeftino [lol]

...Imperare sibi maximum imperium est...

New Report

Close