ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


• Imamo novog dioničara među TOP 10 – na 10 mjestu ŠTIFANIĆ DARIO sa 13.087 dionica. Kolege koje žive u Puli ga možda znaju?

Nekad visokopozicionirani kada unutar holdinga Uljanik (uz Radolovića, Brajkovića, Fonovića, Marchi…).
Koliko mi je poznato, njegova firma je danas privatizirana.

Hoće li biti dokapitalizacije u skorije vrijeme?

"Priča se po gradu" da će biti u ovoj godini ….

U principu svakih 8 mjeseci je dokap. a zadnja je bila u ožujku, dakle, uskoro….

ja mislim da se ne morate veseliti novoj dokap.,jer sigurno cijena prije dana d ne bude išla u nebo ko kod prošle,a nakon dokapa možda zvizne i više nego prije,osobno,mislim da bih je prodao prije dana d,naravno ,ako bi cijena bila prihvatljiva,ako ne,dokup po 400 i čekat,inače ulaz mi je oko 2300 kn,nije baš bajno

Vrlo izgledno krajem godine kad im je zadnji rok ako ga žele napraviti po nominali.

Koristi od eventualne skorasnje dokapitalizacije bi mogli imati samo oni koji su usli u dionicu na ovim razinama,svima drugima ona na kraci rok nikako ne odgovara,osobno sam imao srece da sam skupio nesto casha ovih dana pa sam kupio 40 komada i spustio si prosjecan ulaz na nesto sitno ispod 2000.Mislim da bi dokap bio idealan nako zavrsetka novogradnji 708 i 709,a sto misli uprava zna mozda10ak dionicara ove firme.

Vidim da ima dosta "problema" oko isplate dividende…

Osobno sam po dividende par puta išao u FINU sa "pismom" od SDA, međutim u o dividendi ULPL još nisam dobio nikakvo pismo od SDA na temelju kojeg bi podignuo novce.

1.) Dali da se još strpim ili da kontaktiram nekoga (052 373 610?)
2.) Gdje promjeniti da mi dividenda sjeda direktno na neki račun, da ubuduće nemam ovakvih komplikacija?

hvala na pomoći 😉

Nazovi najbolje ovaj broj, ja ga nazvo javila se neka gospođa i dividenda odma riješena……..

Uljanik plovidba kupila sto dionica
Business.hr
26.09.2008 10:00

Uljanik plovidba obavijestila je Zagrenačku burzu da je jučer kupila sto dionica.
Vezane vijesti

ZSE uživo: U očekivanju početka trgovanja

Nakon ovog stjecanja ukupni broj trezorskih dionica iznosi 11.106 što predstavlja 1,91 posto temeljnog kapitala pulske tvrtke. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Uljanik Plovidba d.d. – stjecanje vlastitih dionica

Društvo Uljanik Plovidba d.d. dostavilo je obavijest da je dana 26. rujna 2008. godine stekla ukupno 200 vlastitih dionica. Nakon ovog stjecanja ukupni broj trezorskih dionica iznosi 11.306 što predstavlja 1,95 % temeljnog kapitala Društva.

Prije se top 10 iskrcavao nakon objave dokapitalizacije, jer je cijena tada išla u nebo (naročito prvi dan nakon objave). Sada su nešto uranili, a trezor otkupljuje manje količine i ne diže cijenu. Uglavnom se kupujepo bidu.

New Report

Close