ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

taj gregorović je fanatik.

što u tom darovanju i prodaji preko članova obitelji ma sumnjivo? što ima u tome uopće nemoralno?

ako se na taj način brinu da ne stvore pritisak na prodaju, što im članak "prigovara", onda moram reći da bi bilo neodogovorno i nemoralno baš suprotno, kada ne bi poduzeli ono što mogu da taj pritisak smanje.

među ostalim baš za slične slučajeve i postoji institucija darovanja.

i gdje on vidi neku tako "kompleksnu matematičku kombinatoriku", da mi je to znati!?

Evo kako za mene jedan od najboljih forumaša na poslovnom kolega SLK formulira novinara Gregoruvića, a je ne mogu ništa drugo nego složiti se sa SLK-jem:

Novinar Glasa Istre Paulo Gregorović.

Nakon što je postao "neprijatelj" ULPL, bio mu zabranjen ulaz na Skupštine. I onda čovjek kupio jednu dionicu, i cijelo vrijeme ju sad drži kao ulaznicu na skupštinu.

Raspitao sam se konkretno za njega, mislio sam da su ovi u društvu krivi. No izgleda da je ipak Paulo prgavac, koji je svojedobno bio solidan dioničar ULPL, pa se zbog naravi pokačio i izašao. Od onda ih razapinje gdje stigne, i s pravom i bez prava.

pa dobro peta dokapitalizacija, i čemu se možemo veseliti?
zbog čega bi cijena skočila, nikome ne paše ni ova?
kako bi zaradili, kad smo i sada u gubitku?
[lol] [lol] [lol]


pa dobro peta dokapitalizacija, i čemu se možemo veseliti?
zbog čega bi cijena skočila, nikome ne paše ni ova?
kako bi zaradili, kad smo i sada u gubitku?
[lol] [lol] [lol]

A kako znaš da će biti ta 5.dokapitalizacija?S njom ne bi zaradili,već bi se mali dioničari vratili na pozitivnu nulu! [proud]

Eeee, da je više firmi sa sposobnim managementom, ne bi tržište bilo tu gdje je 🙁

Misle na sebe, ali i na dioničare …

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

Opet moram primjetiti kako se prosjećna cijena dobro drži i to sa priličnim prometom.
Ovo traje već neko vrijeme i ptičice mi nisu propjevale što se zbiva… samo se priča o trejdanju menađera…

opala!

Jučer u roku od pola sata prošlo 500 kom. po asku „ko keks“ (pa zato oni koji imaju namjeru prodati mogu staviti cijenu preko 2280 i pokupit će ih krajem dana). Inače netko veliki (jedan ili više njih) se već duže vrijeme „nakrcava“ našom dionicom, a još ga se ne vidi među TOP 10. Uostalom i to ćemo uskoro saznati…

…..Inače netko veliki (jedan ili više njih) se već duže vrijeme „nakrcava“ našom dionicom, a još ga se ne vidi među TOP 10. Uostalom i to ćemo uskoro saznati…

Vjerojatno je taj onda u dogovoru sa upravom koja malo daruje, malo prodaje…
Znači li to da bi moglo doći i do strateškog partnera…mogućeg preuzimanja…
Ako već nabavlja po ovoj cijeni, koliko tek očekuje…?

opala!

pa i Pavletić je nešto spominjao neku nemoralnu ponudu……..nešto kao, ako bi je dobili da je ne bi odbili….


pa i Pavletić je nešto spominjao neku nemoralnu ponudu……..nešto kao, ako bi je dobili da je ne bi odbili….

A jel taj Pavletić kao direktor što radi u korist firme ili se samo bavi manipulacijama sa svojim dionicama (kupuje,otpušta,poklanja,prodaje…)?? [shocked]

Kud plovi ovaj (ovi) brod…

JBU LEVAN: Mundra (Indija), od 21. do 24. lipnja
VOLME: Nagoya (Japan), od 20. do 26. lipnja
MARLERA: Haldia (Indija), od 19. do 26. lipnja
EBONY POINT: Lagos (Nigeria), 3. srpnja
FR8 ADRIA: St. Eustatious (Nizozemski Antili), 2. srpnja
PULA: Puerto Libertad (Meksiko), 25. lipnja

možda nekoga zanima.

da prekinemo malo ovu gromoglasnu tišinu: tko danas kupuje na veliko, jel opet trezor? Propade mi plan, nikako da me poklopi prodaja. A od insajdera danas ni slovca, biće da frcaju darovane dionice?

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

New Report

Close