ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,17
7.033
435
16,00
16,30
1,88%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

SEILON:
Dobar dan!Zar nije dovoljno uplatiti u RBA poslovnici,što treba poslati i uplatnicu i upisnicu u Pulu???

Ne znam da li provociraš ili si neupućen.
Kod mene je slučaj ovakav;
u mome gradu nema RBA poslovnice u kojima je organiziran postupak dokapitalizacije Društva (popis u prospektu). Nazvao sam radi sigurnosti u ULJANIK PLOVIDBU u Pulu gdje mi je gospodin objasnio da uplatim u bilo kojoj banci na njihov račun i preporučeno pošaljem u RBA u Pulu (upisnicu i odrezak uplatnice) na adresu koja je navedena na upisnici. Zapravo, sve je lijepo objašnjeno u prospektu na str. 6 i 7.
Mogao sam platiti i u RBA, ali bi svejedno morao poslati preporučeno upisnicu, ali nisam. Platio sam u ZABI jer je razlika u proviziji za porciju ćevapa.

Moram priznati da sam sada malo zbunjen pa molim nekog od kolega da mi kaže dali je potrebno išta više poduzimati nakon što sam u zagrebu,u rba,u petrinjskoj uplatio upisw svojih dionica i uredno dobio potpisanu potvrdu od strane rba..
hvala

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Moram priznati da sam sada malo zbunjen pa molim nekog od kolega da mi kaže dali je potrebno išta više poduzimati nakon što sam u zagrebu,u rba,u petrinjskoj uplatio upisw svojih dionica i uredno dobio potpisanu potvrdu od strane rba..
hvala

Ne. Čuvaj odrezak kao dokaz o uplati i to je to.


Moram priznati da sam sada malo zbunjen pa molim nekog od kolega da mi kaže dali je potrebno išta više poduzimati nakon što sam u zagrebu,u rba,u petrinjskoj uplatio upisw svojih dionica i uredno dobio potpisanu potvrdu od strane rba.. hvala

U prospektu, mislim 9. strana imaš popis RBA banaka u kojoj vrijedi uplata, bez slanja upisnice jer je morala ostati kod njih, a ti si dobio onaj odsječak kao dokaz uplate u toj RBA. Znači samo one RBA na popisu. Mislim da je i ta u Petrinjskoj, ali sve treba provjeriti.

bakulaz:

Moram priznati da sam sada malo zbunjen pa molim nekog od kolega da mi kaže dali je potrebno išta više poduzimati nakon što sam u zagrebu,u rba,u petrinjskoj uplatio upisw svojih dionica i uredno dobio potpisanu potvrdu od strane rba..
hvala ”

Ne. Čuvaj odrezak kao dokaz o uplati i to je to.


thnx

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


SEILON: Dobar dan!Zar nije dovoljno uplatiti u RBA poslovnici,što treba poslati i uplatnicu i upisnicu u Pulu??? Ne znam da li provociraš ili si neupućen. Kod mene je slučaj ovakav; u mome gradu nema RBA poslovnice u kojima je organiziran postupak dokapitalizacije Društva (popis u prospektu). Nazvao sam radi sigurnosti u ULJANIK PLOVIDBU u Pulu gdje mi je gospodin objasnio da uplatim u bilo kojoj banci na njihov račun i preporučeno pošaljem u RBA u Pulu (upisnicu i odrezak uplatnice) na adresu koja je navedena na upisnici. Zapravo, sve je lijepo objašnjeno u prospektu na str. 6 i 7. Mogao sam platiti i u RBA, ali bi svejedno morao poslati preporučeno upisnicu, ali nisam. Platio sam u ZABI jer je razlika u proviziji za porciju ćevapa.
[/b]
Ne provociram,nego se ti praviš …,provizija u Rba je 0.35%,a ako si ti negdje platio manju i to u vrijednosti porcije čevapa zahebao si i Euklida!

Da li netko zna okvirno kad su posljednji termini za sudjelovanje u dokapitalizaciji, da li je to ovaj tjedan ili će se moći vršiti uplate i slijedeći tjedan, unaprijed hvala na odgovoru


provizija u Rba je 0.35%,a ako si ti negdje platio manju i to u vrijednosti porcije čevapa zahebao si i Euklida!

možda je platio pet kuna kao klijent
[smiley]


Da li netko zna okvirno kad su posljednji termini za sudjelovanje u dokapitalizaciji, da li je to ovaj tjedan ili će se moći vršiti uplate i slijedeći tjedan, unaprijed hvala na odgovoru

Ako ti nije teško, pročitaj postove nekoliko stranica unatrag (ili pročitaj Upisnicu koju si dobio – u njoj je sve razvidno i jasno napisano) ili nazovi Uljanik plovidbu: odjel za investitore

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Ja u slijedeći dokap ne idem, a vi? Istina, očekujem rast dionice nakon izvješća i proteka roka za dokapitalizaciju, ali drugi brodari već odavno plove punim jedrima.
[/quote]

ja u sljedeći dokap IDEM. moram. jednostavno, ovaj dokap me upušioničario da ne smijem pobjeći iz njega prije (at least) pozitivne nule. mislio sam da žrtvujem kraljicu za poziciju kad sam u onom slobodnom padu prodao dobre dionice i kupio ulpl po idiotskoj cijeni. grafikon se uopće nije predvidljivo kretao, kao da je netko ga okrenuo za 180. što se bližio dan sjednice, dionica je više padala (skoro).
dobro veli jozo daj vode – mislim da ćemo se mi još duuugo družiti u istom sastavu ovdje.
opet, da nije bilo trezora, bilo bi na 1xyz ulpl. trezor ga brani na 2000. savjetovao sam frendu koji bi uložio 100k kn da uzme ulpl ako slučajno/čim padne na 20xy, jer je ziheraš. disanje ulpl od 10% je zdravo za dejtrejdere kod ove dionice. neće ispod 2000, a ka’ će iznad 2200, ne znamo.
al hoće.

Hm, netko danas U2 lijepo pokupio sve do 150….nekih cca 150-160 komada.
[thumbsup]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Pa uljanik plovidba je otišla sa 1800 na 2250, pa to je rast od 25 %.

Za većinu nije rast, već smanjenje minusa! Razlika je ogromna.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close