ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Klas optim:

Dobila i ja prospekt!Kolika je provizija kad se u uplaćuje u RBA banci direktno?[smiley]

na 1000kn provizija 3,5 kn. cini mi se bagatela.[smiley]

U prethodnim dokapima koje su išle preko Splitske banke provizija je bila 0 (nula) kuna.


Jel već tko dobio ako ima dionice na skrbničkom u POBI?

Ako imaš dionice na skrbi, pismo nećeš dobiti. Ako te danas nisu zvali iz skrbništva zovi ti njih. Rok za uplatu ti je kratak ak si bez love, 06.05.


venividi..: ” Jel već tko dobio ako ima dionice na skrbničkom u POBI? ” Ako imaš dionice na skrbi, pismo nećeš dobiti. Ako te danas nisu zvali iz skrbništva zovi ti njih. Rok za uplatu ti je kratak ak si bez love, 06.05.

Rok za uplatu je 14 dana, a računa se od dana slanja preporučenog pismena..

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Kakva su iskustva onih koji su sudjelovali u prethodnim dokapitalizacijama?Jeli ostalo štogod neprodanih dionica od onih koji nisu imali novca za uplatu ili su zaboravili uplatiti ili su zakasnili?Da li se nekome desilo da je kupio i neku dionicu van očekivanja,zbog ovih navedenih “zaboravnih”?[cool]


Kakva su iskustva onih koji su sudjelovali u prethodnim dokapitalizacijama?Jeli ostalo štogod neprodanih dionica od onih koji nisu imali novca za uplatu ili su zaboravili uplatiti ili su zakasnili?Da li se nekome desilo da je kupio i neku dionicu van očekivanja,zbog ovih navedenih “zaboravnih”?[cool]

Koliko je meni bilo poznato na prošlom dokapu je gotovo sve upisano u prvom krugu, a ono što je ostalo u drugom krugu pripalo je velikim dioničarima.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Cijenjene kolege, da definiramo činjenicepa da bude što manje onih koji će zakasniti s uplatama.
Pismo je poslano 20. 04. i to je bila nedjelja. Rok za uplatu je 14 dana. Pretpostavljam da se radi o 14 radnih dana. Ako ne računamo subote u radne dane, onda je krajnji rok za uplatu, tj. 14. radni dan od slanja 09. svibnja u petak.
Molim bolje obavještene od mene da me isprave, ili da potvrde ovu konstataciju pa da svi znaju. Upozoravam one koji tek trebaju prodati dionice radi uplate da računaju još 3 radna dana dodatno za namiru.[smiley]

GLAVNO DA SE PRIČA, PA MAKAR I DOBRO!

Te da na uplatnici pod ukupni broj dionica upisuju broj dionica za upis tj. broj onoh koje plaćaju po 400 kn, a ne te plus postojeće od ranije.[shocked]

GLAVNO DA SE PRIČA, PA MAKAR I DOBRO!


Te da na uplatnici pod ukupni broj dionica upisuju broj dionica za upis tj. broj onoh koje plaćaju po 400 kn, a ne te plus postojeće od ranije.[shocked]

20.4.? pa kada si ti dobio? mislim da si se zabunio, pogledaj bolje žig, poslano je u ponedjeljak 28.4., prije toga ništa nisu slali.

ali s druge strane nije 14 radnih nego 14 kalendarskih, to sam provjerio u upravi. dakle čista dva tjedna.

po čemu opet ispada petak 9. kao zadnji radni dan u ta dva tjedna.

pardon, naravno za uplatu direktno u poslovnici rba još ostaje i subota 10. prijepodne.


gorgija: ” daj mi plz to objasni – zar se za eventualni višak dionica treba odmah više uplatiti? zar ne postoji za višak dionica drugi krug? hvala! ” Da, uplatiš odmah. Uvijek se nađe netko tko ne sudjeluje u dokapu, ili zakasni ili ne zna, zaboravi itd. I onda se proporcionalno raspodjeli na ostale. Ako uplatiš više, onda si htio sudjelovati u toj dodatnoj raspodjeli, pa i dobiješ. Ali ono, na 20 komada uplati za jednu više.

hvala.

pa onda ću probati dobiti još koju [smiley]

zanima me je li netko od forumaša koji su sudjelovali u prijašnjim dokapima uplatio i dobio koju ekstra dionicu
mislim da su šanse za to minimalne, ali možda ima nekoga kome je uletilo?

free tibet

Ja uplatio danas svoje u RBA, nisam se sjetio uplatit za koju vise [huh]
Trebo sam čitat forum [angry]

New Report

Close