ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 08:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

vjerujem u ovu upravu, maheri su
to bi moglo opravdati skok cijene predviđene na šrot page trendsignali. mislim da nivo nije bitan več kretanje trenda


vjerujem u ovu upravu, maheri su to

jesu, naravno, bit ce skoro jos obavijesti [tongue]
Društvo Uljanik Plovidba d.d. dostavilo je obavijest da je gosp. Darko Šorc, član Nadzornog odbora, na dan 01.04.2008. godine stekao 70 dionica Društva koje čine 0,01% temeljnog kapitala Izdavatelja. Nakon navedenog stjecanja posjeduje 26.510 dionica koje čine 6,62 % temeljnog kapitala Društva.

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Premarket amera izgleda ko fantazija. To Između ostalog dobro zna TOP 10 ULPL pa jeftino kupuje. Ako samo zamislim, da su u godišnjem FI prikazali 974,61 kn dobiti po dionici a danas (ipak treba reći nakon dokap.) super jeftino kupuju po 2000 kn pa dođe mi, da se smijem od muke jer nemam više para za dokup. Svaka im čast. [sealed]

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

@KNECHT19
Znamo, da u konsolidiranom godišnjem izvješću za 2007 uprava ULPL zadržala je dobit inozemnih podružnica a mi ne znamo koliko bi mogla iznositi (mislim, da se radi o najmanje 40 mil. kn.) Nadamo se, da će je prenositi u 1Q 08 (onda bi izvješće bilo fantazija).
Zanimljivo je, da izmjene zakona o trgovačkim društvima, koji stupa na snagu prvog travnja 2008, a uprava ULPL izdala je godišnje izvješće 31.03.2008 još po starim propisima.

da li?
u fin tablici F pod 6….Rezultati poslovanja bolji su u odnosu na isto razdoblje protekle godine zbog osvarenih ostalih prihoda s temelja prodaje brodova i financijskih prihoda od unosa zadržane dobiti inozemne podružnice iz proteklih razdoblja., dok u dr. fin tablici reče- stjecanje podružnica i manjinski interesi = 0….kontradiktorno.
Stoga molim tko zna koliko zbirno iznose prodaje 3 broda . Da nije zalutala dobit podružnica u ostali prihodi 198.9mk.
Gdje se u fin izvješču iskazuje dobit od trgovanja vlastitim dionicama.Čini mi se da je skupštini odlučeno oko 7 mil. kn za trezorske.
pozdrav

Darko Šorc, član Nadzornog odbora, na dan 01.04.2008. godine stekao 70 dionica Društva koje čine 0,01% temeljnog kapitala Izdavatelja. Nakon navedenog stjecanja posjeduje 26.510 dionica koje čine 6,62 % temeljnog kapitala Društva.

stanje za 7.4. :
2. ŠORC DARKO 25.745 6,44

Dragutin Pavletić, direktor Društva, na dan 01.04.2008. godine stekao 114 dionica Društva koje čine 0,0285% temeljnog kapitala Izdavatelja. Nakon navedenog stjecanja posjeduje 26.971 dionica koje čine 6,74% temeljnog kapitala Društva

stanje za 7.4. :
1. PAVLETIĆ DRAGUTIN 25.862 6,47

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

@darkus

Od tih 254 mil. kn dobiti treba izuzeti prodaju brodova Suez Express, Atlantic Express i Arena tijekom 2007 godine negdje u visini 30 mil$ odnosno oko 147 mil. kn (ako ko raspolaže sa točnijim podacima neka me ispravi) što kod cijene 2100kn daje P/E oko 11-12.

Evo zbirno iznose prodaje za 2 broda a treći bi morao biti prodan za približno istu cijenu (predpostavljam).

Nego, gdje li nam je kolega SLK, pobjegao iz dionice ili dokupljuje u tisini?


Nego, gdje li nam je kolega SLK, pobjegao iz dionice ili dokupljuje u tisini?

Mislim da sa strane “sluša”…

you think your special you do, i can see it in your eyes

pitanje je bilo je li moguče da prihodi iz ino. podružnica jesu prikazani u dobiti pod ostali prihodi(a ne samo prodaje 3 broda- 199mil.) jer
u fin tablici F pod 6 reče….Rezultati poslovanja bolji su u odnosu na isto razdoblje protekle godine zbog osvarenih ostalih prihoda s temelja prodaje brodova i financijskih prihoda od unosa zadržane dobiti inozemne podružnice iz proteklih razdoblja., dok u dr. fin tablici reče- stjecanje podružnica i manjinski interesi = 0….kontradiktorno.
dakle jesu li ili nisu prikazana dobit NY podružnica u GFI

(KNECHT19: Nadamo se, da će je prenositi u 1Q 08 (onda bi izvješće bilo fantazija).
Zanimljivo je, da izmjene zakona o trgovačkim društvima, koji stupa na snagu prvog travnja 2008, a uprava ULPL izdala je godišnje izvješće 31.03.2008 još po starim propisima. )
[pray]

3×9=27
cca145mil kn od prodaje 3 broda, a ostali prihodi su 199mil. kn ,(…”Rezultati poslovanja bolji su u odnosu na isto razdoblje protekle godine zbog osvarenih ostalih prihoda s temelja prodaje brodova i financijskih prihoda od unosa zadržane dobiti inozemne podružnice iz proteklih razdoblja… točka 6 GFI)

Ako ” materijalna imovina ” nešto znači i tu smo najbolji u sektoru ” brodarstva ” ![smiley][smiley]

Kad se očekuje Hanfino očitovanje o dokapitalizaciji i kad će biti realizacija toga?[cool]

New Report

Close