ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ULPL je praktički dionica koja nije uopće padala u ovoj godini osim zbog dokapa…
ZA razliku od drgih brodara…

ne talasaj[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

2200 je cijena ekvivalent cijeni 3000 prije dokapa. Fer cijena s obzirom na okolnosti.

I'LL BE BACK


2200 je cijena ekvivalent cijeni 3000 prije dokapa. Fer cijena s obzirom na okolnosti.

ima ko je u ovoj dionici zaduzen za istinu…
dajmo malo vremena cika dragutinu da on kaze sto je fer cijena…
ako on kaze da je ovo fer, onda tako neka i bude [wink]
i nije 2200 nego 2260 zadnja [lol] vama je to mozda tek 6 banki, meni skoro 7 iljada [tongue]


ide to… mene za ulpl nije nimalo strah, iako bih sada da je prodam popušio debelo (uzeo sam je na 3xyz). non stop mi gori investor, svaki milipromil bilježim i moram priznati, otkako se nisam brijao, malo mi brada posijedila… portfelj mi se pretvorio u suhu šljivu.
ulpl, marševskim korakom naprijed marš![thumbsup]

bilo stanje vako ili nako, recesija 25% ili nerecesija 75%, ovdje rulaju pavletic & co.
a i trezor spremno cuci na bidu [proud] osim toga, ugovori koje brodovi imaju
nisu predmet dnevne plusminus zajebancije poput crobexa [thumbsup]
ovdje sam se polako skrivao kad je sve ronilo u bezdan, zato cu radije izabrati trunuti
ovdje nego u fojbama mirovnjaka i njihovih medijskih, politickih i inih pomagaca…
pretacem cijelo ovo vrijeme… prodajem skuplje, kupujem jeftinije,
pa opet kupujem, satro smanjujem prosjek, ovo i ono.. uz sve to prokleti prosjek
mi, kad pribrojim dividendu i dokap, nije manji od 23xx
e doslo je vrijeme da kazem: ne mogu vise, izmorilo me, ovdje ostajem
i lijecim se do daljnjega prstom u uvo [yawn]
ako apstinencijska kriza ipak nadvlada izivljavat cu se na mlinaru…sve drugo sam
ionako davno rijesio [tongue]

ulpl, marševskim korakom naprijed marš! [lol] [lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

http://trendsignali.com/index.php?option=com_content&task=view&id=236&Itemid=125
predviđanje kretanja cijene nekih dionica -ULPL jedna od [thumbsup]


http://trendsignali.com/index.php?option=com_content&task=view&id=236&Itemid=125 predviđanje kretanja cijene nekih dionica -ULPL jedna od [thumbsup]

Šrot stranica, svaki put novo krivo predviđanje [lol] [lol] [lol]

Prema njihovim analizama na dan dokapitalizacije trebala je cijena biti 4xxx, naravno sad se to na njihovom grafiću više ni ne vidi.

x


ima ko je u ovoj dionici zaduzen za istinu… dajmo malo vremena cika dragutinu da on kaze sto je fer cijena… ako on kaze da je ovo fer, onda tako neka i bude [wink] i nije 2200 nego 2260 zadnja [lol] vama je to mozda tek 6 banki, meni skoro 7 iljada

Ups, ode ti danas 14 hiljki, a meni (kako kažeš) pivo i ćevapi.

I'LL BE BACK

gasim komp i palim ga sredinom 5 mjeseca. prodavati neću ništa, makar umro…. sve odregistriravam i šaljem na slobodnu poziciju, možda mi se dogodi neka dividenda ili čak dokap, pa nek me poštari traže. cijeli zse je takav i ne reagira ni na kakvu dobru vijest. kao mrtvac koji pada.

E neka neki predviđaju kretanja cijene nekih dionica i ja gasim komp do 01.07.2008 pa da vidimo ako neću biti ba na 3000 kn.[bye]


Ups, ode ti danas 14 hiljki, a meni (kako kažeš) pivo i ćevapi.

ode, ode, nemamo se kaj lagat [tongue]
al kad se sve zbroji danasnji dan na ulpl nije ‘uslagirao’ nikoga [thumbsup]
opet se pokazalo da je ova cijena realno neodrziva za bilo kakve smislene
promete…
to je bolji znak od bilo kakvih trend signala i inih staklenih kuglofa [wink]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


governor: ” Ups, ode ti danas 14 hiljki, a meni (kako kažeš) pivo i ćevapi. ” ode, ode, nemamo se kaj lagat [tongue] al kad se sve zbroji danasnji dan na ulpl nije ‘uslagirao’ nikoga [thumbsup] opet se pokazalo da je ova cijena realno neodrziva za bilo kakve smislene promete… to je bolji znak od bilo kakvih trend signala i inih staklenih kuglofa [wink]

Slažem se, da ne mislim tako ne bih imo ovo.

P.S ode meni ode plaća danas, kad već mašemo anakondama[wink]

I'LL BE BACK

Isprike, ako sam dobro shvatio, sve za dokap stiže poštom na kućnu adresu ?


gasim komp i palim ga sredinom 5 mjeseca. prodavati neću ništa, makar umro…. sve odregistriravam i šaljem na slobodnu poziciju, možda mi se dogodi neka dividenda ili čak dokap, pa nek me poštari traže. cijeli zse je takav i ne reagira ni na kakvu dobru vijest. kao mrtvac koji pada. E neka neki predviđaju kretanja cijene nekih dionica i ja gasim komp do 01.07.2008 pa da vidimo ako neću biti ba na 3000 kn.[bye]

vjerujem da oko 01.05. sigurno nećeš…
nažalost.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

konsolidirano prestat bit mit! – Evo nešto od našeg starog poznanika Gregorovića ,koji posjeduje jednu dionicu ULPL
NAJBITNIJE IZMJENE ZAKONA O TRGOVAČKIM DRUŠTVIMA KOJI STUPA NA SNAGU PRVOG TRAVNJA

http://www.glasistre.hr/?fb3933d83ff07c6cfc7f9480fbd4a5a0,TS,3353,3331,17320,,216821,,

Najviše mi se sviđa ovo:
Konsolidirano godišnje izvješće društva – Članak 250.b/2
U konsolidiranom godišnjem izvješću društva mora se korektno prikazati najmanje razvitak i rezultat poslovanja te financijsko stanje društava uključenih u konsolidaciju uzetih kao cjelina uz opis glavnih rizika i nesigurnosti kojima su izložena. To mora biti uravnotežen prikaz i potpuna analiza razvoja, rezultata poslovanja i financijskog položaja društava uključenih u konsolidaciju uzetih kao cjelina u skladu s opsegom i složenošću njihova poslovanja. U mjeri u kojoj je to potrebno za razumijevanje razvoja, rezultata poslovanja i financijskog položaja društava analiza mora uključiti financijske, a ako je to potrebno, i druge pokazatelje koji se odnose na pojedine poslove uključujući i obavijesti o zaštiti okoliša i o radnicima. Kada je to potrebno, u analizi se mora dodatno objasniti iznose navedene u konsolidiranim godišnjim financijskim izvješćima.

Znamo, da u konsolidiranom godišnjem izvješću za 2007 uprava ULPL zadržala je dobit inozemnih podružnica a mi ne znamo koliko bi mogla iznositi (mislim, da se radi o najmanje 40 mil. kn.) Nadamo se, da će je prenositi u 1Q 08 (onda bi izvješće bilo fantazija).

Zanimljivo je, da izmjene zakona o trgovačkim društvima, koji stupa na snagu prvog travnja 2008, a uprava ULPL izdala je godišnje izvješće 31.03.2008 još po starim propisima.[smiley][smiley]

New Report

Close