ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

darkus:

nema nam SLK dugo,bojim se da nas nije napustio.pozdrav

Nebih rekao.

Ni ja ne vjerujem.
A sve i da je kao da bi to nešto promijenilo…

Jedno laičko pitanje:
Ako npr. sutra prodam dionice, je li 100% da ću sudjelovati u dokapu ili nije 100%?


Sve mi se čini da se netko preračunao za T+3…ko zna…

Nije. Sve štima

you think your special you do, i can see it in your eyes


Jedno laičko pitanje:
Ako npr. sutra prodam dionice, je li 100% da ću sudjelovati u dokapu ili nije 100%?


Pa nije 100% dok se na skupštini ne potvrdi, ako je 100% da bude potvrđeno onda je i tebi 100%

you think your special you do, i can see it in your eyes

Metak:

Jedno laičko pitanje:
Ako npr. sutra prodam dionice, je li 100% da ću sudjelovati u dokapu ili nije 100%?

Pa nije 100% dok se na skupštini ne potvrdi, ako je 100% da bude potvrđeno onda je i tebi 100%

I ako to sve prođe na HANFAi naravno.
Ne znam zašto su bili zahtjevali promjenu datuma određivanja popisa kod dokapitalizacije neke banke (Podravske?!?!). Pretpostavljam da se to ne može dogoditi kod ULPL jer imaju već poprilično iskustva i nije im se to još dogodilo…


borg:

Obrazac ponašanja je kao da dokapitalizacije neće biti… Ili po padu kao da je jučer bio zadnji dan? ”

Stvar je u tome da su mnogi čekali zadnji dan (danas) da prodaju dio ULPL i tako dobiju lovu za dokap. Međutim, donja blokada je na 3.053,99 kn, a kako je trenutna cijena oko 3081 kn jasno je da do donje blokade ima vrlo malo i onda je gotovo s prodajom ULPL !. Zato se sada svi žure prodati prije nego dođe do blokade.


Zašto se to nje događalo u zadnjoj dokapitalizaciji!?

Nego baš sasvim suprotno!

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Sorry, da preformuliram:
Ako ih sutra prodam, da li 100% imam pravo sudjelovanja u dokapu, ako je bude?

@ borg

Jer je sentiment na trzistu bio sasvim suprotan.


Sorry, da preformuliram: Ako ih sutra prodam, da li 100% imam pravo sudjelovanja u dokapu, ako je bude?

Mjerodavan je datum koji odobri Hanfa

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

vidim da je zavladala panika i sad se skida sa aska
a ća ću vam ja

ništa nije ziher pa ni ova dokap. al je bolje kupit za 3100 nego za 3300[thumbsup]

Postanite Eu-robovi

ma ne pričaj ništa, ja kupio neki dan po 3,5 K…
[sad]

Koji vrtuljak, ovih je dana bolje biti vlasnik dionice ULPL nego kupit kartu za najluđi rollercoaster [lol]

x

New Report

Close