ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Obrazac ponašanja je kao da dokapitalizacije neće biti…

Ili po padu kao da je jučer bio zadnji dan?

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Osjeti li se u nekim komentarima prisutnost skepse vezano za dokapitalizaciju???
Kolika je vjerojatnost da se to dogodi??

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Ako nas ovaj put prevare,ako ne izglasaju privatizaciju,ako ja zbog toga ispušim gadnu lovu onda stvarno……….NIŠTA[lol] [lol]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Bez obzira na dokap, ovo izgleda kao da su im se brodovi potopili [lol]

...Imperare sibi maximum imperium est...


Osjeti li se u nekim komentarima prisutnost skepse vezano za dokapitalizaciju???
Kolika je vjerojatnost da se to dogodi??

za sve postoji prvi put, ljudi su previše isprepadani serijama crnila . Osobno ne vjerujem u takav scenarij.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

a zašto je gregorović napisao i ovo:

“…Hoće li se taj pad dogoditi danas ili sutra ovisi o brzini pojedinih ulagača da prenesu kupljene dionice na svoj račun u SDA-u. Dionica Uljanik Plovidbe bi mogla pojeftiniti sutra ako računamo brzinu prijenosa Ericssona Nikole Tesle i Plive prilikom stjecanja prava na dividendu. No, s obzirom na to da je dionicama Plovidbe prilikom prošle dvije dokapiralizacije trebalo koji dan duže za uknjižbu, valja očekivati da bi se pad mogao dogoditi već danas…”

jel zna netko o kakvom “kojem danu duže” on piše?

Tko se nije skrio…….

Mislim da nema sikiriki odko dokapa.
A di nam je SLK da nam razjasni?
Ja sigurno ne prodajem ovako jeftino… idem i drugi puta u dokap… neka se dionice gomilaju… jednog dana dobro dođu

you think your special you do, i can see it in your eyes


Obrazac ponašanja je kao da dokapitalizacije neće biti… Ili po padu kao da je jučer bio zadnji dan?

Stvar je u tome da su mnogi čekali zadnji dan (danas) da prodaju dio ULPL i tako dobiju lovu za dokap. Međutim, donja blokada je na 3.053,99 kn, a kako je trenutna cijena oko 3081 kn jasno je da do donje blokade ima vrlo malo i onda je gotovo s prodajom ULPL !. Zato se sada svi žure prodati prije nego dođe do blokade.

Ignore: KressoM, delux

nema nam SLK dugo,bojim se da nas nije napustio.pozdrav


nema nam SLK dugo,bojim se da nas nije napustio.pozdrav

Nebih rekao.

you think your special you do, i can see it in your eyes

Sve mi se čini da se netko preračunao za T+3…ko zna…

New Report

Close