ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 10:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
15,60
1.123
72
15,50
15,70
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ostali valjda imaju love za dokup
hipotetsko pitanje
ako netko, recimo, neće kupiti dionice za 400 (malo vjerovatno, eli eto)
po kojoj shemi se to onda raspoređuje, odn. kome se te dionice nude
prvo desetki ili kak?

Piše u odluci nadzornog odbora – pravo na te dionice imaju dioničari proporcionalno udjelu u kapitalu.

hehe…

Društvo Uljanik Plovidba d.d. dostavilo je obavijest da je gosp. Darko Šorc, član Nadzornog odbora, na dan 13.03.2008. godine stekao 1000 dionica Društva koje čine 0,25% temeljnog kapitala Izdavatelja. Nakon navedenog stjecanja posjeduje 26.440 dionica koje čine 6,61% temeljnog kapitala Društva.

No respect

Da li dionice trebam staviti na slobodnu poziciju 26.3. ili 27.3. kako bih sudjelovao u dokapu? (znam da je pitanje već elaborirano n puta,ali su bili oprečni odgovori)


Da li dionice trebam staviti na slobodnu poziciju 26.3. ili 27.3. kako bih sudjelovao u dokapu? (znam da je pitanje već elaborirano n puta,ali su bili oprečni odgovori)

26.3. je zadnji dan kad se dionica može kupiti za dokap. Na slobodnu poziciju ti možeš tražiti da se stave i radni dan prije skupštine (dakle petak 28.3.) jer se to u principu trenutno obavi, ali jedino pod uvjetom da su namirene (to vrijedi za brokere tipa PBZ investor). Ako nisu namirene u petak (znači najkasnije kupnjene u utorak) onda ih ni ne možeš staviti na slobodnu poziciju. Ja sam prebacio ULPL s Investora (gdje te vode pod skrbničkim računom pa se ne “vidiš” kao vlasnik u SDA) na Abacus gdje se normalno vide dionice na moje ime. Nadam se da sam razjasnio situaciju.

Pozdrav!


hehe… Društvo Uljanik Plovidba d.d. dostavilo je obavijest da je gosp. Darko Šorc, član Nadzornog odbora, na dan 13.03.2008. godine stekao 1000 dionica Društva koje čine 0,25% temeljnog kapitala Izdavatelja. Nakon navedenog stjecanja posjeduje 26.440 dionica koje čine 6,61% temeljnog kapitala Društva.

trejda,

mozda i pise na forumu…[yawn]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


hehe…

Društvo Uljanik Plovidba d.d. dostavilo je obavijest da je gosp. Darko Šorc, član Nadzornog odbora, na dan 13.03.2008. godine stekao 1000 dionica Društva koje čine 0,25% temeljnog kapitala Izdavatelja. Nakon navedenog stjecanja posjeduje 26.440 dionica koje čine 6,61% temeljnog kapitala Društva.

Ta setnja dionica na ULPL je vec slucaj za Mouldera i onu njegovu skvo. X-files cisti.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Savage

Hvala!

Panično se iskrcavaju svi oni koji su se nadali cijeni 4000 do 26.03.[cool]Izglrda da polako shvačaju da je jedino pravilo na burzi to da nema pravila.[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Panično se iskrcavaju svi oni koji su se nadali cijeni 4000 do 26.03.

koji tendeciozno sroceni BS, ako bez uvrijede dozvolite da primjetim…
objasnite di ste vi to danas uocili paniku ?

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Trenutno 160kom samo u prvih pet na prodaji a samo tridesetak na kupnji,ili ukupno prodaja 3288 a kupnja 940kom.Meni to nešto govori.Proteklih dana na prodaji je bilo konstantno cca.2000kom,znači prodaja jača što i nije uobičajeno tri dana (radna) prije dana D.No ne znači da i vi trebate tako gledati na stvar.Iznosim samo svoje mišljenje.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Vaš link

Član NO Uljanik Plovidbe stekao 1.000 dionica
Darko Šorc, član Nadzornog odbora Uljanik Plovidbe, 13. ožujka stekao je 1.000 dionica društva koje čine 0,25 posto temeljnog kapitala tvrtke. Nakon navedenog stjecanja Šorc posjeduje 26.440 dionica koje čine 6,61 posto temeljnog kapitala. Cijena dionice Uljanik Plovidbe danas je na Zagrebačkoj burzi do 14:25 sati iznosila 3.349 kuna, što je povećanje za 1,48 posto u odnosu na jučerašnju zadnju cijenu.

Evo – neki imaju i viška keša.


Trenutno 160kom samo u prvih pet na prodaji a samo tridesetak na kupnji,ili ukupno prodaja 3288 a kupnja 940kom.Meni to nešto govori.Proteklih dana na prodaji je bilo konstantno cca.2000kom,znači prodaja jača što i nije uobičajeno tri dana (radna) prije dana D.No ne znači da i vi trebate tako gledati na stvar.Iznosim samo svoje mišljenje.

Ipak skoro sav današnji nemali promet napravljen je skidanjem s aska[thumbsup]

x

New Report

Close