ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
14,96
17.494
1,169
15,00
15,50
3,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@mistik

Novi i neuki će takvi i ostati ako budu lijeni i neda im se učiti.Pročitaj sto stranica unatrag i možda naučiš nešto.Ponavljanje jednog te istog do besvesti samo opterečuje ovaj forum.Zvuči grubo ali mislim da će ti to najviše pomoći.
[proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

governor:

SEILON: ”

Opća negativna situacija na burzi dovela je do toga da cijena dionice ULPL, 5 dana prije dana D za pravo na dokap, umjesto da raste,osjetno pada. Oni koji su čekali zadnji tjedan za prodaju, kako bi mogli financirati dokap, sada su u panici i prodaju pod svaku cijenu. Obzirom da je sve van logike, ne bi se čudio da nakon dana D cijena padne minimalno, jer neće više biti navale na prodaju. Treba prespavati nekoliko mjeseci nakon čega će cijena će se ULPL vratiti na staru slavu (3900 do 4000 kn). Uporište: vrlo dobar godišnji FI, kao i FI 1. Q/2008 + ostali fundamenti. [/quote Zar nije 27.3. ili 28.3. zadnji dan za kupnju kako bi se imalo pravo na dokup? ” 26.03. zadnji dan za shopping.

i mislim da će untač ovim sr….. ići znatno iznad 4000, ali nakon dokapa


ha ha ha ha ha ,pusti se droge[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

beagle:

Opća negativna situacija na burzi dovela je do toga da cijena dionice ULPL, 5 dana prije dana D za pravo na dokap, umjesto da raste,osjetno pada. Oni koji su čekali zadnji tjedan za prodaju, kako bi mogli financirati dokap, sada su u panici i prodaju pod svaku cijenu. Obzirom da je sve van logike, ne bi se čudio da nakon dana D cijena padne minimalno, jer neće više biti navale na prodaju.
Treba prespavati nekoliko mjeseci nakon čega će cijena će se ULPL vratiti na staru slavu (3900 do 4000 kn).
Uporište: vrlo dobar godišnji FI, kao i FI 1. Q/2008 + ostali fundamenti.

NEMA LOGIKE PRODAVATI SADA ZA DOKAP ima vremena od 31.03 do 20.04 za prodaju ovako svi samo gube broj povlaštenih dionica za dokup i ništa više …..ovo je igra pravih igrača da ubiju male dioničare koji imaju 1 ,2 10 dionica pa pogledajte prodaje količine su cirkus….čast izuzetcima koji su dobili dionice na poklon pa ih je baš briga a i ne razumiju ništa ,kod nas u ISTRI seljaci imaju 3 ,5, 7 dionica i to daju djeci na igranje takvih ima barem 1000 koji imaju od 1 do 40 dionica …plus siromašni koji su otkrili burzu iza IPO-a ht-ina oni rade ovaj kaos tako da svi FUNDAMENTI i svi FI nemaju veze na našem tržištu…JOŠ.
ZATO HOLD and wait.[pray] i što manje stiskati REFRESH

Mislim da je to krivo, jer se sada puno lakše mogu prodati veće količine bez rušenja cijene. Zato su prodavali prije 31.3. i zato su i u prošlim dokapitalizacijama prodavali prije roka…

mislim da bi forum mogli svesti na jednu temu. Nema potrebe da svaka dionica ima svoju temu.

ovo je totalni drek

jedina je sreca da ULPL nije na 1500, posto su SVE dionice na pola cijene ili nize od nedavno

Blago siromašnima duhom...

Evo ovaj e-mail sam dobila od Podravske banke. Znači možeš prodati 27.03., a tko želi kupiti mora ih kupiti najkasnije 26.03. Dakle na 26.03. moraš ih imati.

“Poštovana,

kada izvršite prodaju, budući da je namira tri radna dana, treći radni dan se dionice skidaju s računa. To znači da ako ih prodate u četvrtak 27.3., s računa Vam se skidaju u utorak 1.4.”


mise99: ” governor: ” SEILON: ”
Opća negativna situacija na burzi dovela je do toga da cijena dionice ULPL, 5 dana prije dana D za pravo na dokap, umjesto da raste,osjetno pada. Oni koji su čekali zadnji tjedan za prodaju, kako bi mogli financirati dokap, sada su u panici i prodaju pod svaku cijenu. Obzirom da je sve van logike, ne bi se čudio da nakon dana D cijena padne minimalno, jer neće više biti navale na prodaju. Treba prespavati nekoliko mjeseci nakon čega će cijena će se ULPL vratiti na staru slavu (3900 do 4000 kn). Uporište: vrlo dobar godišnji FI, kao i FI 1. Q/2008 + ostali fundamenti. [/quote Zar nije 27.3. ili 28.3. zadnji dan za kupnju kako bi se imalo pravo na dokup? ” 26.03. zadnji dan za shopping. ” i mislim da će untač ovim sr….. ići znatno iznad 4000, ali nakon dokapa ” ha ha ha ha ha ,pusti se droge[lol] [lol] [lol]

Ma istina već sam drogirana koje kakvim informacijama, pa onda može još jedna pa kud puklo. Imate li vi procjenu kolika bi cijena bila nakon dokapa?

Evo novi ugovor (TC):

Ship Name VOLME
DWT 52949
Built 2004-10
Flag CRT
Draft 12,1630
52,949 BLT 04 JAPAN 21-31/3.2008 4-6 MOS USD 64,000

Prije je bilo 30.000 danas 64.000 USD. Ako si kao što kažeš trenutno u vrhu svjetskih zbivanja i radiš u drugom naj vecem svjetskom managementu (preko 600 brodova) – onda budi dobar pa saznaj nešto o Marleri.

Fortezza 69,634 1993 Panamax Short Period 11/01/2007 4-5 months Apr-08 $93,000

ovako bi i naši trebali ugovarati najam….

Trebali bi, ali dali mogu je bolje pitanje. Ja nadokupio 40 tak komada u ovoj gunguli.

Svima kad tad svane, samo se treba probuditi.

Vaš link

Žestoko potegnuli !

Nešto je danas i ULPL potegnula.

Svima kad tad svane, samo se treba probuditi.

Jućer i danas najbolji buy na burzi je ULPL na 31xx

I'LL BE BACK

kada se kupuje po povlaštenoj tarifi, da li na svake 2 ili na svake 3 se može kupiti jedna od 400,00 kn? [rolleyes]

New Report

Close