ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,17
7.033
435
16,00
16,30
1,88%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A što će biti ako svi postojeći vlasnici dionica ne kupe baš sve ponuđene povlaštene dionice po 400 kuna?Kome one onda idu?Kako se prodaju?[shocked]


A što će biti ako svi postojeći vlasnici dionica ne kupe baš sve ponuđene povlaštene dionice po 400 kuna?Kome one onda idu?Kako se prodaju?[shocked]

Evo ti pa čitaj. http://www.zse.hr/default.aspx?id=18772

Ako ti i dalje ne bude jasno, molim vrati se i pitaj, bit će mi drago.
Baš me uveseljavaš zadnjih dana. [thumbsup]

Ulaži u znanje i brodare.

S poštovanjem,
SLK

No respect


A što će biti ako svi postojeći vlasnici dionica ne kupe baš sve ponuđene povlaštene dionice po 400 kuna?Kome one onda idu?Kako se prodaju?[shocked]

) Uspješnost izdanja, te iznos povećanja temeljnog kapitala utvrđuje se prema stanju upisa i uplate na dan završetka roka za upis i uplatu dionica. Izdanje će se smatrati uspješnim pod uvjetom da do isteka roka za upis i uplatu, bude upisano i uplaćeno najmanje 90% ukupnog iznosa izdanja;

bilo bi interesantno da se to desi….

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


A što će biti ako svi postojeći vlasnici dionica ne kupe baš sve ponuđene povlaštene dionice po 400 kuna?Kome one onda idu?Kako se prodaju?[shocked]

Ide se u drugi krug, i tu postoji sansa da se upikne jos pokoja dodatna dionica, ali na to ne trebas racunati osim ako nemas vise od 50-ak komada.

Znalci, imam 12 dionica ULPL. S obzirom na uvjete dokapitalizacije, da li bih trebao kupiti još jednu, da bih mogao povlašteno kupovati dodatnih 6?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Znalci, imam 12 dionica ULPL. S obzirom na uvjete dokapitalizacije, da li bih trebao kupiti još jednu, da bih mogao povlašteno kupovati dodatnih 6?

Optimala: Prodaj dve na dan , s ostalima idi u dokap. Imat ćeš 10 + 5.

I'LL BE BACK

Ako ću sad nekog uvrijediti, unaprijed se ipričavam. Ovo je bio jako zanimljiv forum, čak i bez aktivnijeg sudjelovanja zanimljivo je bilo pratiti rasprave i razmjenu informacija između cijenjene gospode posjetitelja foruma. I sada je iznimno zanimljivo čak i nasmiješiti se izjavama pojedine cijenjene gospode, ali … Postavljam pitanje gdje je i što radi osoba odgovorna za provjeru onoga što se piše? Nekim stvarima ovdje nije mjesto i bilo bi lijepo kada se postovi koji nemaju prevelike veze ni s ULPL, a ni dioničarstvom ne puštaju.
Hvala [bye]
P.S. Od vrijedne gospode koji su i do sada davali zanimljive i vrijedne postove očekujem da zanemare ovu poruku (ako ju moderator objavi)[thumbsup]

Uz prosječnu cijenu trgovanja od 3.346- kuna po dionici , te zavidnu likvidnost u zadnju godinu dana protrgovano je sa 111.038- dionica Uljanik plovidbe ![smiley][smiley]

Dragi SLK!nemoj se ljutiti na mene,jer ja sam samo mlada i nedovoljno educirana žena.Mislim na dioničarstvo,a ne na ono što možda misle drugi.Lijep pozdrav i baš mi je drago što me savjetuješ![kiss]

Promet luduje. Zar naše investitore više ništa ne može zapaliti?
Možda SPO Jamnice po 1 kn uz omjez 1:10.[tongue]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Srdačan pozdrav Klasici optimist[proud]
Stvarno ti dobro stoji jednodjelni (ako si stvarno žensko, a ne frajer koji je uslikao neku mačku).
Još bi ti bolje stajao trodjelni[shocked][shocked][shocked]
E da usput o ULPL …Sumnjam da će ovaj put biti grabež za dionicama i da će preko 4200, ali nas “dugoročnije” itak ne zanima trejdanje već konkretno povećanje portfelja za 50-ak % sa svakom sljedećom dokap…m.
Pozdrav maglovitoj Puli.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Promet luduje. Zar naše investitore više ništa ne može zapaliti?
Možda SPO Jamnice po 1 kn uz omjez 1:10.[tongue]

Sve luduje, sve puca od milijuna i prometa, nitko vise ne zna tko kupuje,
tko se iskrcava, da li je u minusu ili plusu, ma bitno da se para vrti…
[lol] [lol] [lol] [lol]

And God says let there be light and be light, and it was good...

New Report

Close