ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestitam dioničarima,bar je nešto konačno poteglo na korektnom volumenu,dojadilo više gledati crvenilo i minuse…[proud]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Po mom skromnom sudu , svi koji su danas kupili jeftino su prošli !
Živi bili pa Vidili ! Sada se kupuje , dok su oni koji prodaju skromni i zadovoljni![smiley][smiley]

Daleko je još do 4.749-kuna .

Ma ne zamjeram ja nikome samo nemogu vjerovati da prodaju po 3650 a ici ce sigurno preko 4000 i to debelo

SAM PROTIV SVIH

tko čeka taj i dočeka, čestitke svima na topicu.
[thumbsup]

Geronimo,
vjerojatno prodaju oni koji su na ovoj dionici u debelom plusu od ranije a iz nekog im se razloga žuri
da kapitaliziraju zaradu, 100 ljudi ,100 čudi, inače slažem se za ovaj drugi dio tvog posta 100 %.
pozdrav
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

koliko dobivam ako imam 50 dionica

Ako znamo da se prije par mjeseci kupovalo jednu za dvije po 400 kn nevidim nista cudno u tome da ih sada prodaje onima koji nisu bili te srece. Naravno da glavnicu treba zadrzavati i ostvariti pravo da se opet sudjeluje u raspodjeli nove dokapitalizacije.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kao prvo, cestitke svima.

Imam problema s kompom.
1) Je li po nominali?
2) Je li sigurno x.45 jednako x.5 jdnako 1


koliko dobivam ako imam 50 dionica

23


koliko dobivam ako imam 50 dionica

23


Kao prvo, cestitke svima. Imam problema s kompom. 1) Je li po nominali? 2) Je li sigurno x.45 jednako x.5 jdnako 1

1) DA
2) DA

Ajde oprostite na dosadzivanju ali samo provjeravam ako sam dobro skuzio, znaci ja na 6 x 0,45= 2,7, micem 7 znaci dobijam 2 dionice?

...Imperare sibi maximum imperium est...


jomiii: ” koliko dobivam ako imam 50 dionica ” 23

Pa zar ne dobije na 50 kom 25 kom ?

14.04.2008.

[cool] Uljanik isplaćuje 12 milijuna kuna dividende

Pulska Uljanik plovidba završila je 2007. godinu s dobiti u iznosu od 29,5 milijuna kuna, od čega će 12 milijuna kuna dioničarima biti isplaćeno kroz dividendu, a za potrebe investiranja u obnovu flote brodova temeljni kapital društva povećat će se za 72 milijuna kuna, odluke su s današnje sjednice Nadzornog odbora Uljanik plovidbe, o kojima će krajem ožujka raspravljati i Glavna skupština.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

New Report

Close