ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Boooooom! Izgleda da je netko saznao za nove vozarine VOLME-a i MARLERE.

ili novu dokapitalizaciju … koju po redu ?

I love the Smell of Profits in the Morning

mislim i ja da je nova dokapitalizacija, do datuma presjeka biti ce 4500kn izgleda kako je krenulo

ne mari za male stvari i ostat ce male

novi dokap:
Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Uljanik plovidba u blokadi + 12,52 ? [thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


novi dokap: Vaš link

haha, ne mogu vjerovati da mi se to dogodilo…. nije puno al veseli covjeka[proud]. I corava kokos ubode zrno…

3.060,00 1 10:32:26
3.060,00 3 10:32:26

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

heheh ja se dobro nakrco po 2850, 2950, uhh dio prinosa vracen [thumbsup]

A ljpo sam govorio brodari,brodari

SAM PROTIV SVIH

tko je jamio jamio![proud][proud][proud][proud][proud][proud][proud][proud][proud][proud][proud][proud][proud]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Fino. Volim ULPL.

No respect

Na 4 komada koje posjeduejm na jednom racunu , hocu li dobiti 2 komada dokapom?[huh]

...Imperare sibi maximum imperium est...

koji je omjer 400:180 ? tj. 2 : 0.9 ?

Napokon oporavak. Čestitam svima na pametnoj odluci. Meni će čestitati žena, ako joj kažem.[lol]

New Report

Close