ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
14,96
17.494
1,169
15,00
15,50
3,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

strašan dan na burzi..potop..ne mogu vjerovati da je dionica ULPL od jučer još kliznula za gotovo 9% (zar se približava smak svijeta[shocked] )

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Jako mi je čudno da je ovako potonula ULPL. Svo ono vrijeme korekcije prije nove godine bila je dionica koja je funkcionirala skoro odvojeno od burze i više manje se držala… A ovo danas…
Jedino mi se objašnjenje čini da je netko iskoristio priliku i iskrcao poveću količinu… Ali ne vidim transakcije…


Jako mi je čudno da je ovako potonula ULPL

postovanje svim kolegama,
iskoristio danasnji dan da se skromnije podebljam ovdje i nesto snizim prosjek…kasno se probudio [angry] propustio 3150 askove (a gledao sam ih u oci)[angry] , pa se postavio nesto sitno iznad 3200…i prosao neposredno iza skoka na 3300…
cini se da se cijena s namjerom drzi na ovoj razini, dok netko ne dobije ono sto zeli…al sve 5 jer sam i ja dobio ono sto zelim [proud]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

nadam se da ce pasti jos nize, sigurno rasprodajem sve i kupujem ali tek na kraju korekcije[wink]

ne mari za male stvari i ostat ce male


…..Po postu ispada kao da imamo samo bulkere u floti… Svi su se počeli ravnati samo BDI-jem…

A ti bi se oslonio na masne vozarine za chemical carriere ?


nadam se da ce pasti jos nize, sigurno rasprodajem sve i kupujem ali tek na kraju korekcije[wink]

Mene poklopilo na 3105,03 danas. Teško je “jeftino” kupit jer treba čekat da te poklopi… ujutro me za 3 kune fulalo… htio sam poludut….

you think your special you do, i can see it in your eyes

Borci! Sa tugom u očima moram priznati da već dulje vrijeme ne postoje sredstva za dokup ove simpatične dionice. Previše se troši, premalo se zaradi (uvijek), pa moram skakati i padati skupa sa cijenom dionice. A mislim da oni koji imaju dovoljno gotovine nikako nebi smjeli plakati. A sigurno je netko prodao prije desetak dana na 3700 i sad može kupovati po 3100, pa dok ja zaradim jednom 30%, na ponovljenim oscilacijama netko drugi zaradi 200%.. ili više?

koliko puta ju gledam da od 3000 ide na 3600 i nazad pa gore pa nazad..
grozno vrijeme je u globalu, ali ove oscilacije treba iskoristiti za jeftinu kupnju. Svaka čast onome tko pogađa vrhunce i dna, ja ću sad opet malo u zimski san pa pogledati cijenu iza Uskrsa.

Blago siromašnima duhom...


Borci! Sa tugom u očima moram priznati da već dulje vrijeme ne postoje sredstva za dokup ove simpatične dionice. Previše se troši, premalo se zaradi (uvijek), pa moram skakati i padati skupa sa cijenom dionice. A mislim da oni koji imaju dovoljno gotovine nikako nebi smjeli plakati. A sigurno je netko prodao prije desetak dana na 3700 i sad može kupovati po 3100, pa dok ja zaradim jednom 30%, na ponovljenim oscilacijama netko drugi zaradi 200%.. ili više?

koliko puta ju gledam da od 3000 ide na 3600 i nazad pa gore pa nazad..
grozno vrijeme je u globalu, ali ove oscilacije treba iskoristiti za jeftinu kupnju. Svaka čast onome tko pogađa vrhunce i dna, ja ću sad opet malo u zimski san pa pogledati cijenu iza Uskrsa.

Ja sam je jučer kupio prvi put, danas dokupio. U utorak ću je još dokupiti, i onda je ne diram jako dugo.


strašan dan na burzi..potop..ne mogu vjerovati da je dionica ULPL od jučer još kliznula za gotovo 9% (zar se približava smak svijeta[shocked] )

Da nije blokade na -10% išla bi ona i niže danas. Zato će sutra ispod 3000, tko želi dokupiti eto prilike. Ja sam nedavno dokupljivao po 2900, ako opet dođe do te razine podebljavam.

ja se nadam i nize, ako mislim uletiti jako zelim da je vidim “na koljenima”, kad zaradim da mi se usta raspucaju od osmjeha[yawn]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Copy / paste mog posta sa sa JDPL!

Upravo mi je kolega javio da je na televiziji objavljeno kako je pad BDI uzrokovao pad brodara. Glupostima nikad kraja ali to bi moglo sutra izazvati pomamu. Bdi se odnosi i to djelomicno samo na ATPL ali ne u mjeri za koliko je dionica pala. Sa JDPL nema nikakve veze iako je kliznuo 5.22 %. Atlanska je kliznula 6.88 %, Tankerska 6.34 %, ULPL 9.65%. Jednom rjecju BDI rasturio brodare. Ne radujem se tudjoj nesreci ali pogledajte sta je BDI napravio drugima. Agrolagunu srusio 12%, Banku Kovanicu 26,91 %, Banku Sonic 13.96%, Tvornicu stocne hrane 15.08 % i da ne nabrajam. Sve ove firme imaju jednako zajednickog sa BDI kao i JDPL, TNPL, ULPL.

Korekcija je generalna i nema veze sa BDI. Onako odokativno 95 % dionica je u crvenom i sada izvlaciti brodare i upirati prstom u BDI moze ili neuk ili placeno pero.

Sacuvaj nas boze postenih politicara i objektivnih novinara. [pray]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Nesto mi ovdje ne stima. Di je andjel cuvar??? SLK javi se!

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close