ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 04:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
14,96
17.494
1,169
15,00
15,50
3,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Da, ne mogu vjerovat da ljudi daju ULPL po ovim cijenama… [undecid]
Kako će biti plača uskoro… [wink]

Samo je pitanje ko ce plakat………..ti i ja ili oni koji su izasli[undecid]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Pozdrav kolega, mislim da ce plakati oni koji nisu izasli, ili ce im barem malo biti zao, ali ulpl nas je vec vise puta iznenadila pa s ovom dionicom nikad nisi siguran.

Ma,tko ce plakati. Nece nitko plakati. Prije par dana je ULPL bila na 2.800,HRK i onda se u samo nekoliko dana digla do 3.760,HRK! Zar vam ovakav veliki promet nista ne govori?? Sve ce se ovo stabilizirati,ceka se FI za 2007., moguca dokapitalizacija,jedna iza nas netom uspjesno provedena,dobra situacija na BDI trzistu,vozarine idu gore,sve je ok…
Pozdrav kolega, mislim da ce plakati oni koji nisu izasli, ili ce im barem malo biti zao, ali ulpl nas je vec vise puta iznenadila pa s ovom dionicom nikad nisi siguran.
[/quote]

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Ma nećemo plakat i- treba samo malo biti strpljiv, ona niti nije previše fluktuirala za razliku od ostalih.. Ja sam siguran da s datumom objave GFI, a potom i isplatom dividende neće biti ni govora o suzama… [wink]

Kolega do FI za treci kvartal jos se mozemo 2 puta obrtati a i ne moramo, nisam ja nikakav prorok, mozda sutra odemo gore 5% 🙂 a mozda i ne. Samo kazem da je bitno vidjeti kuda nas vodi trend i po tome postupati, zasto ne kupiti jeftinije ako se moze.


ja kontam prodat ht da bi si dokupio, mislim da poslje ovoga sljedi lansiranje

U pravu si kolega. Sada treba kupovati, ako se ima cash, ili prodajom drugih dionica. Još uvijek postoje oni koji misle da prave dobar posao jer prodaju dionice koje su kod dokapa stekli za 400 kn po ovim cijenama koje će uskoro izgledati smiješne.
Još neko vrijeme će se cijena vrtiti na sadašnjoj razini, sa velikim prometom, a nakon toga slijedi uzlet. Tako do slijedeće dokapitalizacije, nakon čega će se povijest ponoviti. Strpljivi vlasnici dionica uvijek profitiraju.

Dragi kolege dioničari,

Žao mi što nemam još i više dionica ULP, ne zaboravite da ovdje radi o potpuno privatnoj tvrtci, dakle gdje je profit dioničara ipak najvažniji.Osim toga radi se tvrtci koja se baviu pomorskim prijevozima, i to sa novim brodovima,a imaju 4 još u izgradnji.Te se dionice ne šrodaju samo kupuju.

pozdrav[rolleyes]

sutra idem dati krv pa poslje toga sa laganim pritiskom odluciti sta cu jel sam u minusu kod tht-a, [thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male


…dobra situacija na BDI trzistu,vozarine idu gore,sve je ok…

jel?! ne bih rekao. bdi je u konstatnom padu od cca početka 12. mj. 2007.

http://www.dryships.com/index.cfm?get=report

Zar vrijednost BDI u 2007.godini nije skoro duplo narasla u odnosu na proslu godinu? I sada je BDI relativno visok te se ne trebamo nista briniti.
ULPL je odlicna firma.

...biti najbrži čovijek na svijetu...


Zar vrijednost BDI u 2007.godini nije skoro duplo narasla u odnosu na proslu godinu? I sada je BDI relativno visok te se ne trebamo nista briniti.
ULPL je odlicna firma.

Po postu ispada kao da imamo samo bulkere u floti… Svi su se počeli ravnati samo BDI-jem…

Svi dioničari iz informatičke branše koji žele osigurati insajderske informacije iz Uljanik Plovidbe neka razmisle o ovom oglasu:

Voditelj IT poslova (m/ž)

http://www.moj-posao.net/jseeker_ad_detailedview.php?&entityId=6a4c54075548f541bc474e4fe3dbffe3

Mogućnosti za posloprimce:
Uljanik Plovidba d.d. nudi vrlo dinamičnu i stimulativnu radnu okolinu, rad u međunarodnom okruženju, mogućnost napredovanja u rastućem poslovanju prema osobnim afinitetima.

Ništa se doduše ne spominju opcijske dionice, ali znamo da i toga ima. 🙂

New Report

Close