ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,17
7.033
435
16,00
16,30
1,88%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Jedino ako uprava nije ostala trudna od tih zahebancija sa dokapima…[proud] Nego vidjet ćemo sutra po cijeni koliko postoji mogućnost novog dokapa u ovom trenutku… Ako cijena krene jače gore i uz solidan promet, komotno se može osmjehnuti brk…[wink]

i sam imam ULPL i ne bi htio da zvuči kao nekakvo navlačenje……ali i ja sam čuo iz brokerskih krugova o ULPL……..
ove godine uprava želi provesti još 1-2 dokap i želi imati za 7-8 godina jednu od najmodernijih folta na Mediteranu, baš što se godišta flote tiče…….živi bili pa vidjeli…
[proud]


efodix: ” Moglo bi znaci biti jos pokoji dokap… ” Pa koliko sam ja upućen, kod njih je dokapitalizacija upitna koliko i menstrualni ciklus kod žena.(kasni najviše par dana)

Kako to ide kod tih dokapitalizacija.Koliko bih dionica,i po kojoj cijeni ako ima pravilo,mogao kupiti u dokapitalizaciji ako trenutno posjedujem 11kom,a da je dokapitalizacija sad?[thumbsup]

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....

Na svakoj je bilo različito, ali na ovoj zadnjoj dokapitalizaciji bi sa 11 mogao kupiti 5 po 400kn.
Množi sa 0,48 i zaokruži.
Sa 12 bi mogao kupiti 6 pa bi se u ovom slučaju isplatio dokup barem 1 dionice zbog boljeg zaokruživanja.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.


Na svakoj je bilo različito, ali na ovoj zadnjoj dokapitalizaciji bi sa 11 mogao kupiti 5 po 400kn.
Množi sa 0,48 i zaokruži.
Sa 12 bi mogao kupiti 6 pa bi se u ovom slučaju isplatio dokup barem 1 dionice zbog boljeg zaokruživanja.

Ili prodat jednu na peaku zadnjeg dana za dokap. Svakako je suludo imati jednu viška, jer na nju nemaš pravo dokapa, a padne joj vrijednost za cca. 30%.

No respect

Bivši, sa dobrim vezama unutra

Opa, počeli smo pljuskat po ask-u – e to mi se već sviđa, strpljenje pomalo kopni… [rolleyes]

da sad ne tražim po forumu jer mi mozak od jucerasnjeg sastanka ledolomaca radi slabijim kapacitetom
koliko treba imati min dionica da se dobije po nominali
fala

Postanite Eu-robovi


da sad ne tražim po forumu jer mi mozak od jucerasnjeg sastanka ledolomaca radi slabijim kapacitetom
koliko treba imati min dionica da se dobije po nominali
fala

Kolega a da se potrudite malo? Piše mislim na prethodnoj strani da je na svakoj dokapitalizaciji bilo drugačije, a kad će biti slijedeća ne zna se…


da sad ne tražim po forumu jer mi mozak od jucerasnjeg sastanka ledolomaca radi slabijim kapacitetom koliko treba imati min dionica da se dobije po nominali fala

bok,

valjda dvije ali nisam siguran, možda i tri da se dobije jedna po nominali
[yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

A to sve ovisi o velicini dokapa. Na LKPC ce se za 1 dobit 1.4, na INGR se, ako se ne varam, za 4 dobila 1. Mislim da ispod 1 za 4 nece ici, tako da bi sa 4 dionice mogao biti siguran da ces moci sudjelovati. Iako, i da kupis samo jednu prije dokapa opet na vijest o dokapu kupis ostatak koji ti fali i ustedio si nesto…

U posljednjoj dokapitalizaciji, dvije za jednu po nominali.

No respect

Malo sam išao rekonstruirati kad su dosad bile dokapitalizacije.

1) Odluka 16.3.2005. – provedeno u SDA 11.8.2005.
2) Odluka 16.11.2006. – provedeno u SDA 16.5.2007.
3) Odluka 27.8.2007. – provedeno u SDA 20.12.2007.

Je li to sve? Nekako mi se činilo kao da je bila još jedna ali ne vidim na ZSE među obavijestima?!?

New Report

Close