ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Iskreno rečeno ja bih volio da ovih dokapitalizacija više ne bude… Ali o razlozima zašto ne drugi put…
Problem je poprilično kompleksan…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Dobio povrat + neku dionicu.THN SLK

Jel to misliš da si upisao više nego što su ti napisali da imaš pravo i dobio?

Da i mene bi zanimalo ako je tko dobio koju dionicu preko prava, koji je uvjet zadovoljio?

da, po povratu sredstava

Složio bih se s borgom da bi bilo bolje da ovakvih (po nominali) dokapitalizacija više ne bude.


Složio bih se s borgom da bi bilo bolje da ovakvih (po nominali) dokapitalizacija više ne bude.

Samo se nadaj………………..[proud] Svima treba novaca a tako i njima a najvise njima odgovara po nominali jer imaju najvise dionica.Nakon toga prodaju sve mirovincima ili nekom trecem po 4-5000 kn komad i u mirovinu

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

http://seebiz.eu/hr/burze/trezor-uljanik-plovidbe-aktivan-i-u-prosincu,4632.html

NAGRADA MENADŽMENTU
Trezor Uljanik Plovidbe aktivan i u prosincu
Autor/izvor: SEEbiz
Uljanik Plovidba je u najnovijem šopingu, 14. prosinca, za trezor kupila 220 dionica društva, priopćeno je sa Zagrebačke burze.
Dionica Uljanik plovidbe se ovih dana čvrsto drži razine od 3100 kuna, pa je ova kupnja trezora vrijedna negdje oko 680.000 kuna.

Od početka mjeseca je Uljanik plovidba za trezor kupila ukupno 240 dionica. Da podsjetimo, u studenom, kada je zbog raširene korekcije dionica pala i ispod 2900 kuna, trezor je aktivnom kupnjom skupio ukupno 1435 dionica. Od tih su mnoge pripale menadžmentu kroz nagradni program tvrtke, što se može vidjeti po njihovoj prodajnoj aktivnosti u to vrijeme.

Netko je lijepo poceo cistiti ULPL.[proud][cool]

And God says let there be light and be light, and it was good...

tek na 3300 netko sa 200 komada na prodaji, ostalo sve sitno kao i kupnja.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Iskreno rečeno ja bih volio da ovih dokapitalizacija više ne bude… Ali o razlozima zašto ne drugi put…
Problem je poprilično kompleksan…

Razumijem te jer imam i ja svoje mišljenje oko nekih poteza Uprave, ali priznaj da nam ove njihove “eventualne” malverzacije zapravo ne čine neku veću štetu. U konačnici, i dalje se može kapitalizirati sjajna dobit.

A jednog dana, ako i kad nam pukne film, ja i ti kroz par dana prodamo svoje udjele, i kažemo – hvala lijepa.
Oni moraju misliti što će sa svojim astronomskim udjelima

Tu je naša prednost. I jedni i drugi koristimo svoje prednosti. Tako je to.

No respect

Uljanik Plovidba stekla vlastite dionice

Uljanik Plovidba obavijestila je danas Zagrebačku burzu o stjecanju vlastitih dionica. Kompanija je tako 14. prosinca stekla 220, a 18. prosinca 400 vlastitih dionica.

you think your special you do, i can see it in your eyes

Dionica bi lakše postigla svoj višestruku cjenovni target da nema ovih dokapitlaizacija…
Efekt razrjeđivanja drži cijenu nisko zbog i dovodi u pitanje isplativost dokapitalizacija za firmu (općenito rečeno),tada imata privid brze zarade, dok bi stvarna zarada bila daleko viša…
Međutim tu su još i “nagrade” managementu od kojih mi se diže kosa na glavi…[rolleyes]…
Jer vrlo lako postaju sami sebi svrha (a ne firma), a Vas drže svojim dokapitalizacijama u lažnom optimizmu…
međutim ULPL ima podebelu maržu sigurnosti, tako da još management je ne ugrožava i nadam se još joj služi…
Zato sam ja danas dokupio par komada, pogotovo sada kad mirovinci gađaju rafalni i sporadično…
[thumbsup]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

New Report

Close