ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

[left][/left]Kod mene je isto sve u redu, barem za sada.

Novac mi nije vraćen.
Go-go, jesi možda preplatio sa željom da dobiješ koju dodatnu dionicu?

No respect

Nisam nista pretjerao.
Uplatio sam koliko sam mogao i trebao (14 dionica) i sav novac mi je vracen 13.12.2007.
Srecom pa sam naravno sacuvao onu potvrdu o uplati i donji dio onog formulara pa cu u utorak moci argumentirano pregovarati ako je rijec o njihovoj pogresci.
Nista… bumo vidli kaj je na stvari

Da ne zivite vise u neizvjesnosti…
Sve je OK za sve osim mene jer sam zakasnio s uplatom. Naime previdio sam da se danom dostave prospekta zapravo dan slanja istog i …. lijepo sam nekome sponzorirao 30000 Kn . A da bar prije toga nisam vec prosao nekoliko dokap. Sta ces…bar je neko upisao te moje pa je sretan


Da ne zivite vise u neizvjesnosti…
Sve je OK za sve osim mene jer sam zakasnio s uplatom. Naime previdio sam da se danom dostave prospekta zapravo dan slanja istog i …. lijepo sam nekome sponzorirao 30000 Kn . A da bar prije toga nisam vec prosao nekoliko dokap. Sta ces…bar je neko upisao te moje pa je sretan

[sad] Nemogu vjerovat……… fakat mi te krivo.[sad][sad]

you think your special you do, i can see it in your eyes

Stigla obavijest na kućnu adresu o kupljenim dionicama od ULPL-a. Nema dodatnih komada, iako sam malo više uplatio.


Stigla obavijest na kućnu adresu o kupljenim dionicama od ULPL-a. Nema dodatnih komada, iako sam malo više uplatio.

Čija obavijest??? Da li ti je već evidentirano na računu kod SDA ??

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Da ne zivite vise u neizvjesnosti…
Sve je OK za sve osim mene jer sam zakasnio s uplatom. Naime previdio sam da se danom dostave prospekta zapravo dan slanja istog i …. lijepo sam nekome sponzorirao 30000 Kn . A da bar prije toga nisam vec prosao nekoliko dokap. Sta ces…bar je neko upisao te moje pa je sretan

Eh, i to sam si mislio ali se nisam usudio reći da te ne zabrinem.
Stvarno mi je žao, jer ne samo da si promašio dionice, nego se i cijena strovalila za tebe koji nisi u dokapu. [undecid]

No respect


” Čija obavijest??? Da li ti je već evidentirano na računu kod SDA ??

Obavijest od Uljanik Plovidbe. Nakon što povećanje temeljnog kapitala bude upisano na trgovačkom sudu, SDA će napraviti raspodjelu novoupisanih dionica!

Ako ti nešto nije uredu sa upisom nazovi 052/492-555

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

rex:

Stigla obavijest na kućnu adresu o kupljenim dionicama od ULPL-a. Nema dodatnih komada, iako sam malo više uplatio.

Čija obavijest??? Da li ti je već evidentirano na računu kod SDA ??

Stvarno mi je žao Go-go.

Gledam danas cijena ULPL od 3100 kn približno je na istoj razini, kao i 27.08.2007, kada je Uljanik Plovidba d.d. – dostavila obavjest o povećanju temeljnog kapitala (dokapitaliazacija). Ali oni koji smo držali ovu dionicu – ima jedna bitna razlika a to je :

da smo sada vlasnici 48% više dionica [cool] koje smo mogli kupiti po nomininali od 400 kn.

Idemo dalje.. sigurno će biti još takvih prilika.


gogo1: ” ” Čija obavijest??? Da li ti je već evidentirano na računu kod SDA ?? ” Obavijest od Uljanik Plovidbe. Nakon što povećanje temeljnog kapitala bude upisano na trgovačkom sudu, SDA će napraviti raspodjelu novoupisanih dionica! Ako ti nešto nije uredu sa upisom nazovi 052/492-555

tnx Smart..sačekati ću još koji dan..isti slučaj mi je bio i sa upisnicom..neki su već dobili, a meni je došla dan.dva kasnije. No važno je da je upisano i uplaćeno u roku.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

New Report

Close