ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Fondovi će smjeti ulagati u dionice koje imaju free-float veći od 20%, dakle većinu dionica. Dakle, fondovi neće smjeti više ulagati u dionice gdje većinski vlasnik i pripadajuće osobe imaju oko 80% dionica. Dobar feeling za ULPL…..


Dobro recite mi, da li je nekidan po 2704 bila dobra cijena. Jeste li onda kupovali ili čekate još niže?

ja sam kupovao po preko 3300 tako da mislim da je to bila izvrsna cijena(ako se ne gleda na rok mjesec dva)…

dajmo da rastu...

Prilika za ulazak fondova u ULPL.

Mislim da će već krajem tjedna ULPL krenuti u prvu fazu oporavka.

No respect

Svi brodari u značajnom porastu, mi status quo.

Kad prodje dokapitalizacija tj. kad dobijemo dodatne dionice bit ce interesantno vidjeti TOP 10.

jel zna netko do kad bi trebale nove dionice (iz dokapa) biti raspoređene na račune investitora u SDA?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Brodari u 2008. godini

http://www.kapital-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=3269

kad se rasporede nove dionice iz dokapitalizacije vidit ćemo koliko postojeći dioničari imaju vjeru u svoju dionicu, a koliko u plahu životinju skupa krzna[smiley]

Kolege Uljanikasi evo veselih vjesti za vas. Ovo ste cekali dosta vremena. Market likvida je explodirao. Situacija se stabilizira u oba sektora. Tankeri biljeze snazan rast koji je vezan za zimsku potrosnju. Malo je zakasnilo ali to je vjerovatno vezano za klimatske promjene. Situacija bi trebala biti dobra sljedecih par mjeseci. Sta ce donijeti proljece jos uvjek je neizvjesno.

Suhi tereti koji su stagnirali tjekom proslog mjeseca vracaju se u orbitu. Razlog stagnacije na kraju godine je izgleda takticke prirode

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Kilava nam zima, treba stegnuti do -40 oC da se pokrenemo,za sad je [yawn][yawn][yawn]

tnx na reportu! [thumbsup]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Po stanju k/p, čini se da su svi koji su morali prodati zbog casha za dokap to i učinili. Ako se ne probudi neki pospanko u međuvremenu…

Prvi val poskupljenja jer pred nama, čini mi se. [smiley]

P.S.: Hvala Techman

No respect

New Report

Close