ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,17
7.033
435
16,00
16,30
1,88%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ostavite prazno


shumar: ” može pitanjce..? što znači banka skrbnik na onoj upisnici? hvala ” To znači banka u kojoj imaš otvoren tekući račun, čiji si broj upisao na mjesto iznad. Banka koja skrbi o tvom tekućem računu.

Ne, banka u kojoj imaš tekući se dopisuje nakon broja tekućeg, a ovo sa skrbničkom ostavljaš prazno!


[
rex:

shumar:

može pitanjce..?
što znači banka skrbnik na onoj upisnici?

hvala

To znači banka u kojoj imaš otvoren tekući račun, čiji si broj upisao na mjesto iznad.
Banka koja skrbi o tvom tekućem računu.

Vidiš ja sam dobio drukčiji odgovor. To nemojte upisivati ostavite prazno. Ja sam isto mislio da je to banka koja mi vodi tekući ali nije.

Hvala na ispravci.

Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
3.000,00 2 14:23:45
2.850,00 300 14:23:13
2.850,00 100 14:23:13
2.850,00 300 14:23:02
2.850,00 204 14:23:01

WTF?! [shocked][shocked]


Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
3.000,00 2 14:23:45
2.850,00 300 14:23:13
2.850,00 100 14:23:13
2.850,00 300 14:23:02
2.850,00 204 14:23:01

WTF?! [shocked][shocked]


Dogovoreno – odrađeno. Pošteno vraćeno natrag na svoju cijenu.[wink]

No respect

zna li netko kada bi trebala biti završena dokapitalizacija?

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]

Ukoliko se dobro sjećam mislim da je 05.12.2007. zadnji datum za uplate. Ispravite me ako griješim, no to bi značilo da rasprodaja uskoro prestaje. [cry]

Savio sam jutros nalog 2906 na kupnji kad ono netko u sekundi sve između 3000 i 2850 pomeo. Tko to izlazi?


Savio sam jutros nalog 2906 na kupnji kad ono netko u sekundi sve između 3000 i 2850 pomeo. Tko to izlazi?

Možda nekom većem dioničaru trebaju novci za dokapitalizaciju.


[ rex: ” shumar: ” može pitanjce..? što znači banka skrbnik na onoj upisnici? hvala ” To znači banka u kojoj imaš otvoren tekući račun, čiji si broj upisao na mjesto iznad. Banka koja skrbi o tvom tekućem računu. ” Vidiš ja sam dobio drukčiji odgovor. To nemojte upisivati ostavite prazno. Ja sam isto mislio da je to banka koja mi vodi tekući ali nije.

E, ja sam ostavio prazno jer sam također bio uvjeren da se tu radi o banci kod koje su ti dionice na skrbi.
I tako priupitah usput tetu na šalteru u Splitskoj banci dali da ostavim prazno ili prekrižim , a ona me poče uvjeravati da tu trebam staviti ime banke u kojoj mi je tekući.
I nakon par minuta uvjeravanja, te nakon što se konzultirala s kolegicom, rekla mi je ‘pa svi su tako napisali’ i pokazala mi još par drugih upisnica, ja se predao i upisao. I grizem se od jučer što sam popustio. Ako zbog te greške popušim par desetaka tisuća kuna, mislim da će mi to biti jedna od skupljih lekcija zašto čovjek treba raditi ono što misli da je ispravno, a ne što mu kažu.
btw. lik kojeg sam zvao na onaj tel broj s upisnice nema pojma. Pitam ga, više reda radi, koga da stavim za primatelja uplate, Splitsku banku ili Uljanik plovidbu, i frajer veli -Uljanik plovidbu. A to nije točno, jer je račun od Splitske banke, što sam kasnije provjerio na netu (bilo mi sumnjivo onih 7 nula u broju računa). Istina, to piše i na upisnici, ali ne piše u prospektu. Mislim da bi takve stvari trebale biti jednoznačno napisane, a ne da ja moram nekog zivkati ili se natezati na šalteru. Pa ne kupujemo bombone, pa ako fulamo nema veze-kupit ćemo druge…

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.


Duke&Duke: ” Transakcije Cijena Količina Vrijeme 3.000,00 2 14:23:45 2.850,00 300 14:23:13 2.850,00 100 14:23:13 2.850,00 300 14:23:02 2.850,00 204 14:23:01 WTF?! [shocked][shocked] ” Dogovoreno – odrađeno. Pošteno vraćeno natrag na svoju cijenu.[wink]

Može SLK kratko objašnjenje što bi to moglo značiti?
[undecid]


freedado: ” [ rex: ” shumar: ” može pitanjce..? što znači banka skrbnik na onoj upisnici? hvala ” To znači banka u kojoj imaš otvoren tekući račun, čiji si broj upisao na mjesto iznad. Banka koja skrbi o tvom tekućem računu. ” Vidiš ja sam dobio drukčiji odgovor. To nemojte upisivati ostavite prazno. Ja sam isto mislio da je to banka koja mi vodi tekući ali nije.” E, ja sam ostavio prazno jer sam također bio uvjeren da se tu radi o banci kod koje su ti dionice na skrbi. I tako priupitah usput tetu na šalteru u Splitskoj banci dali da ostavim prazno ili prekrižim , a ona me poče uvjeravati da tu trebam staviti ime banke u kojoj mi je tekući. I nakon par minuta uvjeravanja, te nakon što se konzultirala s kolegicom, rekla mi je ‘pa svi su tako napisali’ i pokazala mi još par drugih upisnica, ja se predao i upisao. I grizem se od jučer što sam popustio. Ako zbog te greške popušim par desetaka tisuća kuna, mislim da će mi to biti jedna od skupljih lekcija zašto čovjek treba raditi ono što misli da je ispravno, a ne što mu kažu. btw. lik kojeg sam zvao na onaj tel broj s upisnice nema pojma. Pitam ga, više reda radi, koga da stavim za primatelja uplate, Splitsku banku ili Uljanik plovidbu, i frajer veli -Uljanik plovidbu. A to nije točno, jer je račun od Splitske banke, što sam kasnije provjerio na netu (bilo mi sumnjivo onih 7 nula u broju računa). Istina, to piše i na upisnici, ali ne piše u prospektu. Mislim da bi takve stvari trebale biti jednoznačno napisane, a ne da ja moram nekog zivkati ili se natezati na šalteru. Pa ne kupujemo bombone, pa ako fulamo nema veze-kupit ćemo druge…

FYI
na uplatnici (virmanu) posve je nebitno koga stavljas pod primatelja uplate (mozes stavit i Djeda Mraza) vec je bitan ziro racun primatelja i poziv na broj odobrenja i nista drugo. Sto se tice Banke skrbnika i ja sam napisao banku u kojoj imam tekuci a i to je na prijavnici posve nebitna stavka i nema teorije da ti zbog takve eventualne greske poniste prijavu za dokap. ja sam svoju ispunio i poslao preporucenom poštom u SG Splitsku banku u Puli, Giardini 5 pa me sad više muči da li će to stići na odredište (poslao žurno, preporučeno i sa povratnicom)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close