ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne radi se o Brijunima već o najvećem dijelu Pulse rive. Ukoliko Uljanik Plovidba dobije natječaj vrijednost tvrtke bi drastično porasla jer se za taj dio obale “bore” svi koji imaju nekakvog utjecaja u Istri, Hrvatskoj, Italiji …

Dal mi može netko objasniti kako to da je materijalna imovina Uljanik plovidbe osjetno rasla? u 2007. su prodali par brodova (što se vidi i u prikazanoj dobiti), što bi valjda trebalo smanjiti materijalnu imovinu…


Dal mi može netko objasniti kako to da je materijalna imovina Uljanik plovidbe osjetno rasla? u 2007. su prodali par brodova (što se vidi i u prikazanoj dobiti), što bi valjda trebalo smanjiti materijalnu imovinu…

U isto vrijeme su i kupovali nekoliko puta vrijednije brodove, nove ili stare 2-3 godine.

No respect


topalov5: ” Dal mi može netko objasniti kako to da je materijalna imovina Uljanik plovidbe osjetno rasla? u 2007. su prodali par brodova (što se vidi i u prikazanoj dobiti), što bi valjda trebalo smanjiti materijalnu imovinu… ” U isto vrijeme su i kupovali nekoliko puta vrijednije brodove, nove ili stare 2-3 godine.

Odlično, znači flota je zamijenjena, unaprijeđena, a usput je ostvarena visoka dobit. P/E je 3 [smiley11] šta će raditi s dobiti – u dividendu? EPS je skoro 1.000 kn. Ma nek mi daju 300 kn po dionici, ja presretan.


Pored izvrsnih pokazatelja ,odobrene dokapitalizacije i navedenoga ulaganja u projekt Brijuni Rivijera misilm da trnutno malo koja dionica ima tako dobre pokazatelje a veliku perspektivu Brijuni Rivijera. Sv.Katarina-povrsna 21h -hotel s 200 postelja -700 stambenih jedinica(apartmani za prodaju) za lokalno stanovnistvo -dvije marine sa 600 vezova u moru -750suhih vezova -sportski klubovi za jedrenje….. -gastronomsko-usluzni centar -trgovine….. Kada to malo sagledate bolje i vidite da se i oni okrecu turizmu.[smiley2]

Kada uzmete u obzir samo 700 stambenih jedinica -koje oni namjeravaju prodati”lokalnom stanovnistvu” u biti govorimo o manjem turistickom gradicu od cca.2500-2800 stanovnika.Dalje sam vec naveo …..Vrijednost cijelokupnog iznosa Rivijera Brijuni prelazi preko 1 MILIJARDU EUR.Da se zakljuciti da je to skoro pa vece investiranje ili po vrijednosti usporedivo sa LNG.[smiley2]

Uljanik Plovidba d.d. – stjecanje vlastitih dionica
(2007-11-22)

ULJANIK PLOVIDBA d.d. obaviještava da je dana 21. studenog 2007. godine stekla 200 vlastitih dionica.

No respect

SLK koliko su stekli tj. kupili vlastitih dionica od 09.10.?


SLK koliko su stekli tj. kupili vlastitih dionica od 09.10.?

Evo pa zbroji.

http://www.zse.hr/issuer.php?sessionId=fd0a6124ae6bd2c38e504a6fea6b685d&issuer=210

No respect

Baltic Dry 10,517 (-1.22%)
Baltic Capesize 15,501 (-1.80%)
Baltic Panamax 10,250 (-0.37%)
Baltic Supramax 6,497 (-1.37%)
Baltic Handysize 3,025 (-0.82%)
Baltic Dirty Tanker 1,023 (+1.89%)
Baltic Clean Tanker 1,035 (+2.99%)
As of 11/21/07

nesto u zadnje vrijeme rastu tankerski indexi rast dok dry padaju…. mislim da je to za ocekivati s obzirom da zima povecava potraznju za energentima ?

Dobio prospekt i upisnicu jutros [smiley2]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Dobio prospekt i upisnicu jutros [smiley2]

Da li u upisnici piše koliko imaš pravo kupiti dionica ?? (temeljem udjela)

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


smurf: ” Dobio prospekt i upisnicu jutros [smiley2] ” Da li u upisnici piše koliko imaš pravo kupiti dionica ?? (temeljem udjela)

Da.

New Report

Close